Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Moto Z3 Play
#1

[Изображение: motorola_moto_z3_play_5.jpg]

Moto Z3 Play има сензор за отпечатъци върху страничната повърхност и се е сдобил с дисплей със съотношение 18:9 - той е 6.01", изработен е по технологията Super AMOLED, осигурява резолюция 2160 х 1080 пиксела и заема 79% от предната част на телефона. За производителността се грижи чипсет Snapdragon 636 с 4GB RAM, a за файлове има 64GB разширяема памет. Смартфонът работи с Android 8.1 и тежи 156 грама (дебелината е 6.75 мм), а батерията с капацитет 3000mAh поддържа бързо зареждане. Ако се интересувате от мобилната фотография, Moto Z3 Play предлага двойна основна камера с 12МР (f/1.7) основен сензор, който е допълнен от 5МР сензор за отчитане дълбочината на сцената и прилагане на различни ефекти. За селфита има 8-мегапикселова камера с бленда f/2.0.
Коментирайте тук всичко свързано с телефона.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Малко скъпичък ми идва на цена 800 лв в техноверигите, при положение, че общо взето си е среден клас телефон. Иначе бих го пробвал, преди време имах първото поколение z play и бях много доволен от апарата.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Така е. 800 лв. си е скъпичко за подобни характеристики. Но g6 plus е по 600 лв., така че трябва да направят разлика иначе ще си направят излишна вътрешна конкуренция.

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Все пак телефона може да се вземе с план, та цената ще падне все пак. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

Не съм видял да го предлага някой оператор. Май само в Технополис го има засега.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Предлагат го във Виваком,много ме кефи,но цената е дебела дори с най-скъпият план.
Ще се чака да му падне цената.
Цитирай
#7

Имайте предвид, че Z3 Play идва с модул в комплекта (MotoPowerPack) който е на стойност около 100лв. Дефактно телефона е около 700лв. Аз го имам от месец някъде и съм мегаааа доволен. Ъпгрейднах от Z2 Play
Цитирай
#8

Здравейте,мога да се похваля с този страхотен телефон. Но проблема ми е следния,че когато гледам филм през браузър навигационните бутони не се скриват и някой път не се отваря видеото на целия екран.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#9

Тази година ще има ли ъпгрейд на телефона? С по-голяма батерия и стандартен жак за слушалки Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)