Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi S2
#1

[Изображение: res_5cb788efabd24dd6136ff8d48dd304b8_full.jpg]

Xiaomi Redmi S2 предлага 5.99-инчов дисплей със съотношение 18:9 и резолюция 1440 x 720 пиксела, метален корпус и сензор за отпечатъци. Чипсетът е Snapdragon 625, а конфигурациите с оперативна памет и памет за приложения са съответно 3 / 32 GB и 4 / 64 GB. Наличен е и отделен слот за microSD карта. Основната камера е двойна и предлага сензори с резолюция 12 и 5 мегапиксела. Основният сензор в камерата е като този в Mi 6 и е комбиниран с бленда f/2.2 и PDAF автофокус. Батерията в телефона е с капацитет 3028 mAh, а софтуeрът е Android 8.1, към който е добавена най-новата версия на интерфейса MIUI. Цените на Redmi S2 в Китай започват от 999 юана (132 евро) за базовата версия и стигат до 1299 юана (172 евро) за варианта с 4 GB RAM и 64 GB ROM.
Коментирайте тук всичко свързано с телефона.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • osil
Цитирай
Аксесоари
#2

Първия телефон с Глобал стейбъл миуи 10:

http://en.miui.com/thread-3823354-1-1.html
Цитирай
#3

Обмислям бъдеща покупка за баща ми и гледам какво е актуално до 350лв към днешна дата и се оказва че вече превес има REDMI S2 а REDMI 5 Plus е на привършване или го няма по магазините. Гледах ревюта и разликата е само във външния вид, камерата и батерията. Камера не ме интересува така че мога ли да заключа че Redmi 5 plus е по-добрия избор от двата?
А като още по-евтин вариант видях REDMI 6, но е с някакъв процесор helio p22 което сравнено със snapdragon 625 какво ще рече?

Телефонът общо взето ще се ползва изключително за интернет, телевизия, разговори + задължително 2 сим карти (което препоръчително но не задължително значи че трябва да е модел с 64GB хранилище)

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#4

Виж redmi a2 lite:
http://shtepsel.bg/Xiaomi-Mi-A2-Lite-Dua...32GB-Black
Цитирай
#5

Redmi A2 lite всъщност е доста интересно предложение. Платформата и паметта са същите като на другите.
Странно е че в технополис MI A2 Lite 4/64 струва 500лв а Redmi S2 3/32 струва 350лв

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#6

(2018-10-07, 16:11:44)nehranimaiko написа:  Redmi A2 lite всъщност е доста интересно предложение. Платформата и паметта са същите като на другите.
Странно е че в технополис MI A2 Lite 4/64 струва 500лв а Redmi S2 3/32 струва 350лв

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

Преди да го купиш от Технополис, разгледай онлайн магазините тук, че разликата е 100 лв

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefo...29/?sgst=1


https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefo...00/?sgst=1
Цитирай
#7

(2018-10-07, 16:04:47)suffer написа:  Виж redmi a2 lite:
http://shtepsel.bg/Xiaomi-Mi-A2-Lite-Dua...32GB-Black

Надежден ли е този сайт , понеже цената е близка до тази , на която телефона би дошъл от Китай?
Цитирай
#8

Пловдивчани са. Не съм чувал оплаквания досега
Цитирай
#9

За какво да е надежден? Тук плащаш като пристигне, и то след преглед, няма риск. За гаранцията все тая, и от Китай няма гаранция, не и без "фокуси" . Обаче питай точно коя версия е на тази цена, че доста им се разминават описанията. Най-вероятно 3/32 Гб.
Цитирай
#10

В линка пише 3/32
Цитирай
#11

В заглавието пише само 32Гб. Защото има и 4/32 Гб. А в детайлното описание пише 4/64 Гб. Може и аз да не виждам някое друго описание.
П.П. Отварям линка от цитата за A2Lite.
Цитирай
#12

Да. Исках 4/32 да напиша, ама те редактират от gsmarena инфото, според бройките, които имат, така че вероятно това е модела
Цитирай
#13

Здравейте. От една седмица ползвам Xiaomi Redmi S2. От вчера започна да губи обхват от Wi fi. Другите устройства вкъщи нямат проблем. Рестартирах много пъти и не става. Някой имал ли е такъв проблем?
Цитирай
#14

(2018-10-15, 10:27:15)Росица Василева написа:  Здравейте. От една седмица ползвам Xiaomi Redmi S2. От вчера започна да губи обхват от Wi fi. Другите устройства вкъщи нямат проблем. Рестартирах много пъти и не става. Някой имал ли е такъв проблем?

може ли малко повече инфо с кой ром е телефонът ? Глобален, дев., шаоми еу, гаражен...
Цитирай
#15

за притежателите. Трябва да ви дойде ОТА 10,0,5,0 ОEFMIFH


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#16

Пробвай първо с друга мрежа.
Цитирай
#17

(2018-10-19, 07:08:34)suffer написа:  за притежателите. Трябва да ви дойде ОТА 10,0,5,0 ОEFMIFH

Да дойде.
Цитирай
#18

Някой има ли проблем със сензора за близост? Постоянно като говоря по телефона телефон светва и се натискат функците по дисплея задържа разговори, изклюява микрофона.. нетърпимо е..
Цитирай
#19

виж дали имаш опция за калибриране в *#*#6484#*#* proximity
Цитирай
#20

Не нищо не ми излиза
Цитирай
#21

Има ли някой с този телефон-някакви проблеми,мнения,положителни страни?Ще се взима през оператор евентуално.Благодаря предварително.
Цитирай
#22

U

Чел съм за проблеми с 2сим(аз няма да ползвам),един за връзка с WI FI и сензор за близост.Но незнам дали е бъгав модела или са изключения,има ли доволни и актуални отзиви(явно няма много хора с този модел)
Цитирай
#23

Защо точно този модел? Резолюцията не е FHD, батерията е 3080mAh. Като ще е 625 процесор, има по-добри модели. Колкото и да е евтин, не бих го взел.
Цитирай
#24

В A1 предлагат само 6A и Note 5A за 100лв,S2 за 190,RN5 ми е много скъп за 340

Струва ми се най-доброто до 200 лв
Цитирай
#25

В случая нямаш друга алтернатива.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • osil
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)