Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi S2
#26

(2019-01-27, 12:55:00)osil написа:  В A1 предлагат само 6A и Note 5A за 100лв,S2 за 190,RN5 ми е много скъп за 340

Струва ми се най-доброто до 200 лв

така е

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
[-] 1 потребител изказва благодарност на nehranimaiko за това мнение:
  • osil
Цитирай
Аксесоари
#27

добро е телефончето, защото предлага две камери и ако не ти пука много за дисплея реално получаваш нещо между redmi 5/Redmi 5 plus и redmi note 5. да не говорим, че е в списъка за ъпдейт до Андроид 9 Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • osil
Цитирай
#28

Телефонът Xiaomi Redmi S2 вече е поръчан.Ако някой го ползва няма да ми е излишно мнението му.
Цитирай
#29

(2019-01-27, 15:23:27)osil написа:  Телефонът Xiaomi Redmi S2 вече е поръчан.Ако някой го ползва няма да ми е излишно мнението му.
Като нямаш раздел е малко тегаво. Ъпдейтвай от време на време тая тема, и се надявай някой да клъвне.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
[-] 1 потребител изказва благодарност на nehranimaiko за това мнение:
  • osil
Цитирай
#30

Или за всеки въпрос пускай нова тема, за да има шансове за раздел при наличие и на достатъчен брой собственици
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • osil
Цитирай
#31

Днес поръчах за дъщеричката, така че съм потенциален участник...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#32

Здравейте, въпрос към поръчалите. От алиекспрес ли поръчвате и ако да какво ви отговарят имат ли наличност, или няма отговор на този етап?

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#33

(2019-02-21, 15:20:59)Friz написа:  От алиекспрес ли поръчвате и ако да какво ви отговарят имат ли наличност, или няма отговор на този етап?

Здравей, не сме коментирали наличности, предупредиха ме, че ще го пуснат като мп5 плеър за 15$, но ако не мине номера да не им давам лоша оценка и въобще с молба да съм коректен. Дадоха ми 24 часа да си отменя поръчката, ако не ми изнася... Ами изнася ми и им го написах... Wink Чакам изпращането.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • Friz
Цитирай
#34

Аз го купих през А1 с куриер и преподписване на договор.
Цитирай
#35

Лагва ли този телефон, в тубата гледах ревюта в които казват че 3/32 понякога лагвали, затова било едва ли не задължително да се взима с 4гб рам?

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#36

Личният ми съвет е телефон през 2019 г. да се купува с поне 4 GB RAM. Разликата в цената с 3 GB RAM е незначителна, но разлика в реакцията и бързодействието на телефона определено ще усетите. Отделно приложенията ги правят все по-тежки, само фейса като качите и задължителните няколко месинджъра и замина доста RAM...


Цитирай
#37

Ползвам го от 15-20 дена и не забелязвам лагване.Не съм го товарил с игри,много приложения,но на мен ми е Ок като представяне,бързо е телефончето(ползвал съм досега само по-нисък клас телефони,разни Лумии и разликата е осезаема)
Цитирай
#38

Доста неочакван обрат.
Parcel Status Shipment cancelled by seller
Destination country
Bulgaria
Country of origin
China
Shipment cancelled

Питам ги какво се случва, а те:
So sorry for that inconvenience. We check the parcel shipment has been cancelled. Please do not worry. We advise you to open dispute for refund.

Ми отворих, какво да ги правя... Китайска им работа...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#39

За такива трябва да има глоби, неустойки.... и ли нещо подобно. Никак не е коректно с едно "сори" де се резминат!
Цитирай
#40

Това им е официалния магазин в АЛИ, само да съм сигурен, че тече процедура по възстановяване на сумата, почвам да го търся на местен пазар... Тук поне такава цигания никой няма да спретне. Чета, че подемат кампания за оскъпяване на продуктите си, та дали не си мислят, че са ми го оферирали твърде тънко... Или както там е Народната мъдрост: пораснАли пилци, поеб@ли квачки, което го гледахме с Хуявей, Уан+ и всеки, който си повярва....

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#41

Странно , но понякога на местния пазар има по-добри оферти или поне обезсмислят доставката от "Вън". Дано всичко мине гладко от тук нататък.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#42

Лек Офтопик, но понеже абдикирах от модела да завърша сагата. Възстановиха ми парите (около 150 долара) за 2 дни, поръчах Ноут 7 4/64 (около 212 доалра) отново за детето, червен и адски красив, пристигна сравнително бързо, дойдоха и от Нилкин стъклото и гърба, чакам 10ти за да го подаря на Принцеската на Тате. Smile Та така с този модел, явно не му е било писано да се ползва у дома... Аз все още си карам с Г4ката... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#43

Честито, дано липсват проблеми от тук нататък.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)