Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми на Samsung Galaxy Note 9

(2020-11-27, 22:02:28)ShaSh написа:  Колеги, да споделя какво направих.Сим картата като цяло нямаше драскотини или наранявания. С времето явно се окислява и потъмнява.  Това явно оказва влияние, защото след като я изтърках до бяло  проблема вече не се проявява, засегаSmile

На Виваком поне бяха евтини картите, по собствено желание 5 или 6 лв. А1 ме бяха одрали 20 лв за микро СИМ преди години, преди 3 години за нано СИМ вече 10 лв ме одраха. Но поне новото си е ново, аз затова, въпреки че имам резачка, не я рязах, ами си зех нова. Ако беше доказал, че е потъмняла, можеше и фрии да я сменят Вивакома.
Цитирай
Аксесоари

(2020-11-09, 12:14:01)ShaSh написа:  Здравейте,
Имам същия проблем с втората сим карта предимно. Намерихте ли някакво решение по въпроса? Благодаря!





Здравейте, по проблема с изчезването на едната сим карта не съм направил нищо. Скоро обаче не съм имал този проблем. Може би след предпоследния ъпдейт нещата се оправиха.
Цитирай

Здравейте,
След последния качен ъпдейт на телефона от 19.Октомври.2020 при мен възникна следния проблем:
- Безжичните слушалки, които ползвам вече не могат да работят и двете едновременно. Направих проба на телефона на жена ми, но и там е същия( за сведение и двата модела са Samsung Note 9)
Има ли някой, който може да помогне с някаква идея?
Цитирай

Разкачи ги и пак ги съедини.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-12-01, 09:22:49)hazART написа:  Разкачи ги и пак ги съедини.

Направих го , но - уви!
Пробвах какво ли , но пак уви!
Има нещо, което е много интересно и ме влудява Bu Bu Bu Bu , че не мога да схвана логиката. И двете ми слушалки работят и се свързват с телефона, но проблема, е че двете не работят едновременно! Разбрах го по следния начин - разкачам ги след което сдвоявам и се закача примерно лявата. Отново разкачам и отново сдвоявам и тогава започва да работи само дясната.
Ако някой има някаква идея какво мога да предприема за да ги активирам и двете ЕДНОВРЕМЕННО ще съм благодарен Smile
Цитирай

Пробвай ги на лаптоп, изтощи им батерията и виж, какво ще стане, свързи ги на друг телефон.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Не знам дали има значение, просто като идея… виж тази функция дали е активирана.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай

(2021-01-07, 10:23:42)ninoff написа:  Не знам дали има значение, просто като идея… виж тази функция дали е активирана.

Не мога да намеря въпросната функция !
Може ли да ми кажеш стъпките за да стигна до нея?
Благодаря предварително Wink
Цитирай

(2021-01-07, 11:02:31)A.D. написа:  Не мога да намеря въпросната функция !
Може ли да ми кажеш стъпките за да стигна до нея?
Благодаря предварително Wink

В "Настройки" имаш търсачка...
Цитирай

Здравейте, имам снапдрагон версията със us софт. Въпроса ми е как да слушам локално радио и има ли такова приложение. Доколкото разбрах снапдрагона имат радио модул и може да се ползва със слушалките. Пробвах различни неща от нета, но без успех. Оригинално приложение за андроид 10 дали има?

Изпратено от моят SM-N960U1 с помощта на Tapatalk

Siemens C35i--> Samsung X100--> SE K750i--> SE P1i--> Nokia N82--> Alcatel X'pop--> Alcatel Idol 2 mini--> Huawei P8 Lite--> Samsung Note 8--> Samsung Z Fold 2 5G --> Samsung Note 9 US Heart
Цитирай

(2021-01-08, 15:32:16)bguser написа:  В "Настройки" имаш търсачка...

Благодаря, намерих го през търсачката. Всичко, което трябва съм активирал и пак не сработват двете едновременно Bu Bu 
Дилемата ми огромна Angry
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)