Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми на Samsung Galaxy Note 9
#26

Колеги ползвате ли вграденото приложение за защита от вируси?
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-12-03, 17:46:43)luxlux написа:  Здравейте... имам поредно питане... по време на разговор ми казват телефонен номер... набирам с клавиатурата но не мога да го избера и като приключи разговора ми изчезва... а си спомням навремето че избирах новия номер и се задържаше моментния разговор...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Колега, имаш писалка...
Цитирай
#28

(2018-12-03, 17:46:43)luxlux написа:  Здравейте... имам поредно питане... по време на разговор ми казват телефонен номер... набирам с клавиатурата но не мога да го избера и като приключи разговора ми изчезва... а си спомням навремето че избирах новия номер и се задържаше моментния разговор...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Докато говориш отваряш браузъра примерно и въвеждаш номера там...
Цитирай
#29

(2018-12-03, 17:46:43)luxlux написа:  Здравейте... имам поредно питане... по време на разговор ми казват телефонен номер... набирам с клавиатурата но не мога да го избера и като приключи разговора ми изчезва... а си спомням навремето че избирах новия номер и се задържаше моментния разговор...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Активирай си "Изчакващ разговор" ...така ще ти се получи това, което е ставало и преди със задържането.
Ако ти е активно от оператора се прави като влезеш в стоковото приложение "Телефон"->горе в дясно бутона с 3те точки->настройки->Още настройки-> и си ти.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#30

(2018-12-03, 20:29:54)intent написа:  Колеги ползвате ли вграденото приложение за защита от вируси?

има битдефендър за 2 лв на месец или кашперски за близка цена.съвет от ОПИТ: не се доверявай на други-и на аваст и на есет съм им ял хурката

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#31

Това, че няма да я има тази възможност в деветката го разбрахме отдавна... И това ще е причината да не обновяван аз например...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#32

Явно аз не се изразявам правилно... искам в момента на разговор да набера този номер който ми е продиктуван от насрещния...[Изображение: fcd38d7bd86a694a8f2faf22d94367a4.jpg][Изображение: 504f2a1df63fe1dbfcfe397959038acf.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#33

(2018-12-04, 13:04:03)luxlux написа:  Явно аз не се изразявам правилно... искам в момента на разговор да набера този номер който ми е продиктуван от насрещния...

Вариант 1:
По време на разговор вместо "Клавиатура" натисни "+ Добав. разговор" така ще можеш да набереш написания телефон, да съдадеш нов запис в контакти или актуализираш съществуващ, дори за задържиш* текущия разговор и да направиш конференция**. (Информативно така до 1+5 човека.)

* изисква се услугата "чакащо повикване" да е активна. (Активира предварително се с набиране на *43# )
** изисква се услугата "конферентно обаждане" да е активна. (Изисква да е активно горното ("чакащо повикване") и разговор с оператор, ако случайно номера е част от група и има рестрикции за пределени услуги.)

Вариант 2:
Натискаш и задържаш заедно бутоните "Намаляване на звука" и "Включване/Изклюване" и правиш "екранна снимка".

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • luxlux
Цитирай
#34

А както каза някой, ползвате ли интернет защитата против вируси на Samsung.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#35

Аз лично не.

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай
#36

Колеги много време ми се появяваше 1 съобщение да може да вляза с друг имейл, ако стане нещо с тоя когато съм сега и дадох и тоя от Gmail пощата, от основен ми е тоя на Mail.bg, само, че нещо не стана и основен май ми стана тоя на Gmail, а аз не искам да е така, и като дам за основен, тоя на Mail.bg ми изписва, че има грешка, а в същото време получавам известия от Gmail. Как да промена тоя имейл, искам да го няма него, само 1 да остане, или поне основен да ми е тоя на Mail.bg, че нещо почва да ми писва да получавам известия на Gmail. А всъщност, не трябва да е така.
Защо е така незнам, но като дам на телефона да го промени и не иска.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#37

(2018-12-04, 13:04:03)luxlux написа:  Явно аз не се изразявам правилно... искам в момента на разговор да набера този номер който ми е продиктуван от насрещния...[Изображение: fcd38d7bd86a694a8f2faf22d94367a4.jpg][Изображение: 504f2a1df63fe1dbfcfe397959038acf.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Колега, току що направих това, за което мисля питаш.

Вариант 1 (както казва колегата по горе)По време на разговор, натиснах хоум бутона, след това телефон и набрах втори телефон без никакъв проблем. Това е когато не искаш конферентен разговор.
Вариант 2 - по време на първия разговор, натискаш плюса, набираш си продиктувания номер и от менюто можеш да слееш двата в конферентен или единия да го оставиш на изчакване...
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladdark за това мнение:
  • luxlux
Цитирай
#38

Да вече всичко е окей... Благодаря Ви...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#39

Колеги вече 2 пъти получавам такова съобщение:
"Touch input blocked

To prevent this from happening again, check if the proximity sensor is blocked.

Tap OK to continue using your phone"

Някой има ли подобен опит?
Цитирай
#40

(2018-12-05, 07:09:06)intent написа:  Колеги вече 2 пъти получавам такова съобщение:
"Touch input blocked

To prevent this from happening again, check if the proximity sensor is blocked.

Tap OK to continue using your phone"

Някой има ли подобен опит?

Да, постоянно, когато proximity сензора е на тъмно, покрит с ръка и т.н. Идеята му е, че телефона си мисли, че е в джоб или нещо подобно и блокира тъча, да няма инцидентни докосвания. Нещо нормално е това. Често го виждам, като го вадя от джоба със светнат екран. Не е нещо проблемно.

Samsung S22 Ultra

Цитирай
#41

@intent , Можеш в менюто да го спреш ако ти пречи.
Цитирай
#42

Здравейте колеги. Преди два дена забелязах, че с натискане на бутона на писалката не мога вече да правя снимки. Някой има ли идея как да го оправя без да се налага да връщам фабрични настройки. Spen инъче си рсботи без проблем.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#43

Settings-->Advanced Features-->S Pen-->S Pen remote-->App Actions

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
[-] 1 потребител изказва благодарност на bnn за това мнение:
  • justvank0
Цитирай
#44

Здравейте... много често когато съм на wi fi ми спира нета и ми се появява удивителна... някой знае ли къде е проблема... във телефона - рутера или интернета...
п.с. това ми е трети рутер който сменям[Изображение: 619bd68e4ba73cb16b73e45dec396bce.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#45

@luxlux

Само на телефона ли нямаш връзка, другите устройства вързани към рутера имат ли интернет?

Как решаваш проблема? Рутера ли рестартираш или?
Цитирай
#46

Изчаквам 1-2 мин и си тръгва сам интернета... други устройства имам лаптоп и телввизор но няма как да разбера дали е прекъснал нета...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#47

Аха, имах подобен проблем преди три години...
Чак на четвъртия рутер смених и захранването му, че беше на шибано място... Оказа се, че всички работят... Дори най старият Smile
Ако не си сменял захранващият адаптер смени го... При мен проблема беше от него...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#48

В нова кооперация от тази година съм... всичко е ново... ток взимам директно от таблото и рутера ми е над входната врата... интересното е че пробвам с нета на съседа и пак прекъсва... вярно е че съм му подарил моя втори рутер... доставчиците казват че до рутера няма прекъсване... ще търся вариант с друг рутер... мислех че е нещо от телефона...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#49

При мен захранващият адаптер не отдаваше нужното напрежение... Рутера светеше, но се побъркваше и не работеше правилно. Имах връзка с него и всичко изглеждаше ок. Но вече писах какъв беше проблема...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedelchev nikolai за това мнение:
  • luxlux
Цитирай
#50

Потвърждавам. И аз сменях захранване.
Когато забие, виж лаптопа/ телевизора имат ли. Удивителната значи, че има мрежа, но няма нет. Рутера се шашка нещо.

Galaxy S 24 ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на chepkata за това мнение:
  • luxlux
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)