Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми на Samsung Galaxy Note 9
#1

[Изображение: coding_web_programming_flat_icons_set_de...review.jpg]
Коментирайте тук всички софтуерни проблеми на Samsung Galaxy Note 9.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте, не знам дали тук е мястото за това, но забелязах. че LED индикатора не работи при получени известия от вайбър и Туитър. Работи идеално при получване на такива от месинджър, мейл и т.н. Трих кеш, какви ли не сдруги неща правих, но не става и не става. Предполагам е въпрос на настройка или комбинация от настройки. Ако някой има решение да пише. По принцип не е болка за умиране този проблем Smile
Цитирай
#3

(2018-09-21, 08:53:05)slavia_13 написа:  Здравейте, не знам дали тук е мястото за това, но забелязах. че LED индикатора не работи при получени известия от вайбър и Туитър. Работи идеално при получване на такива от месинджър, мейл и т.н. Трих кеш, какви ли не сдруги неща правих, но не става и не става. Предполагам е въпрос на настройка или комбинация от настройки. Ако някой има решение да пише. По принцип не е болка за умиране този проблем Smile
Проблемът е само при теб,на вайбър и то двата активни си работи и крайната лента и диода.

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на enigma79 за това мнение:
  • slavia_13
Цитирай
#4

(2018-09-21, 08:56:38)enigma79 написа:  Проблемът е само при теб,на вайбър и то двата активни си работи и крайната лента и диода.

Сигурно докато съм разучавал телефона съм направил някаква настройка и сега ми е интересно къде и какво Smile
Цитирай
#5

Здравейте имам странен проблем,за койъо не знам дали е опция или софтуерен проблем?Проблема е следния при обаждане съм включил да ми изписва последната информация за контакта който ме търси,до тук добре показва я но само ако телефона е отключен а ако е заключен не ми я показва,на стсрия с7 си ми я показваше винаги.Според вас къде е проблема?
Цитирай
#6

На мен ми звучи като оправен софтуерен бъг.
Логично телефона ти като е заключен е защото можеби някой който не трябва - го пипа. По същия начин заключено телефонно обаждане = не показване на тази информация.

GT540,Xperia Active, някакъв Archos, G2, N7,1+1, G4, S8+, Note9, TabS4
Цитирай
#7

Не знам за това питам и се интересувам дали при всички е така
Цитирай
#8

Не знам софтуерен бъг ли е, но е много досадно. Като съм с инфинити уолпейпъра, всичко е окей докато съм на заключения екран, на началния обаче, долната част от уолпейпъра, където цвета прилива в бежов и в последствие в оранжев, сякаш е с ниско качество и стои на много тънки хоризонтални черти, а когато отворя менюто, половината дисплей си е направо на грозни ленти при приливането на цветовете. Това без значение коя резолюция съм избрал. Толкова ли не могат да направят плавно да преливат цветовете? И не е от дисплея това. С плътни цветове изтеглени от нета, няма проблем, но всеки един вграден инфинити уолпейпър е така. Някакъв жалък опит за ефект на анимациите при показването и скриването на менюто ли е?
Като го screenshot-на това нещо, става още по-брутално видимо. Забелязва се и когато бавно затварям менюто с плъзване нагоре.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#9

Здравейте. За първи път ползвам Самсумг и имам странен пробшем. След еазговор ми се появяват реклями. На какво може да се дължи това? И другото- на htc-тата ползвах Рокет диалер, но на Ноута не мога да го задам като основен. Иначе като цяло съм доволен от модела.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#10

Рекламите са точно от такива дайлъри каквито се опитваш да сложиш. Ползвай си телефона възможно с най-стоковите приложения и няма да имаш никакви проблеми  Wink

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#11

Ами не, не е от Рокета. Него го ползвам от 4-5 години и не съм имал такива проблеми. Но твоят отговор ме накара да обърна внимание на рекламите и така разбрах от кое приложение са. Сега остава да го накарам да работи и като приложение по подразбиране.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#12

Здравейте... префи няколко дена търсих да гледам един клип... в последствие постоянно ми изкачат реклами на chrome... търсих какви ло не варианти и даже се опитах да деинсталирам chrome но не ми позволява... има ло вариант да се освободя от тези реклами и уводомления... Благодаря...


Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Като тази... на моменти ми изкачат 4 5[Изображение: 319b5e7956094b115fc32b2a1f3788db.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#13

Опитай да спреш рекламите с такива приложения като Adguard или Blokada.

 
Цитирай
#14

Благодаря но имах предвид че до преди 2 дена нямах реклами и уведомявания а сега не спират да изкачат... а не мога да преинсталирам chrome...[Изображение: b815b8c52babdf4bc2ac633a299d6eea.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#15

Колеги вече съм съм с телефона и мисля че е супер. Имам въпрос на note 3 можех да намалиям дадено приложения като плъзна пръст от някой от горните ъгли на долу. Тук не успявам. Дали това е премахнато?
Цитирай
#16

@luxlux, опитай и чрез настройките на самия хром. отварят се в нова страница на браузъра чрез команда - chrome://flags/#enable-ntp-popular-sites. Ще се отвори служебната страница за настройките на браузъра.  Опцията Show popular sites on the quick access page я изключи -  Disabled. След това по същия начин се действа с командите:  chrome://flags/#enable-ntp-snippets и  chrome://flags/#enable-ntp-remote-suggestions - опция Disabled. След което рестартирай браузъра и опитай пак.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • luxlux
Цитирай
#17

@intent, сега е като влезеш в последно използваните приложения, и натиснеш този бутон.
[Изображение: 20181201-212015.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#18

(2018-12-01, 20:59:07)intent написа:  Колеги вече съм съм с телефона и мисля че е супер. Имам въпрос на note 3 можех да намалиям дадено приложения като плъзна пръст от някой от горните ъгли на долу. Тук не успявам. Дали това е премахнато?

Можеш. Потърси в настройките някъде... Нещо ис молитва имаше... Абе може в много варианти...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#19

(2018-12-01, 20:59:07)intent написа:  Колеги вече съм съм с телефона и мисля че е супер. Имам въпрос на note 3 можех да намалиям дадено приложения като плъзна пръст от някой от горните ъгли на долу. Тук не успявам. Дали това е премахнато?

Настройки/разширени функции/режим за една ръка.Имаш две опции /с жест или бутон

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 512 GB
Цитирай
#20

(2018-12-01, 20:56:52)luxlux написа:  Благодаря но имах предвид че до преди 2 дена нямах реклами и уведомявания а сега не спират да изкачат... а не мога да преинсталирам chrome...[Изображение: b815b8c52babdf4bc2ac633a299d6eea.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Или пък в Хром Настройки/Известия/Сайтове. От там изключваш всички, на които си дал без да искаш разрешение да ти изпращат простотии [Изображение: 7c08136309efca3186d74aee8622525b.jpg]

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай
#21

Като се появи реклама,натисни и задръж на нея. Ще ти излезе опция за спиране на известието.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
[-] 1 потребител изказва благодарност на ninoff за това мнение:
  • luxlux
Цитирай
#22

(2018-12-02, 14:01:43)ninoff написа:  Като се появи реклама,натисни и задръж на нея. Ще ти излезе опция за спиране на известието.
Реших проблема със спиране на chrome и активиране на мозила... Благодаря ви...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#23

Здравейте... имам поредно питане... по време на разговор ми казват телефонен номер... набирам с клавиатурата но не мога да го избера и като приключи разговора ми изчезва... а си спомням навремето че избирах новия номер и се задържаше моментния разговор...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#24

(2018-12-03, 17:46:43)luxlux написа:  Здравейте... имам поредно питане... по време на разговор ми казват телефонен номер... набирам с клавиатурата но не мога да го избера и като приключи разговора ми изчезва... а си спомням навремето че избирах новия номер и се задържаше моментния разговор...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

сложи си записвачка не се гърчи с безумия.
skvalex ползвам от 2012 и НЯМА да обновя до андроид 9 ДОКАТО не намерят начин да се записват разговорите.
лека.

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#25

Добре де, вие не разбрахте ли вече, че в андроид 9 просто няма да има в системата такова API, за да може да се записват разговори? В една от програмите за запис на разговори е изрично упоменато, че след ъпдейт до андроид 9 програмата спира да работи безвъзмездно. Изключение правят само някои китайски телефони, които явно са си преработили андроида, но то при тях няма такива закони като в целия цивилизован свят, та за това не се съобразяват.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • NaniG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)