Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми на Samsung Galaxy Note 9

А като прослушваш на компютър например чува ли се разлика?
Случайно да си в среда където има стружки/финпрах или подобни?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
Аксесоари

Чува се и при прослушване на комп , да . И да в такава среда работя , но не се вижда да има видимо нищо в отвора на микрофона , до колкото е възможно да се погледне вътре , вкарвах тънка игла леко навътре нищо не се усеща да има като чуждо тяло , но знам ли ....

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Колеги може ли да ме посъветвате за приложение което да намаля още силата на звука при разговор. Дори на минимум силата на звука при разговор е висока.
Цитирай

Малко развитие по моя проблем с микрофона : 
В понеделник го изпратих за сервиз , вчера получих SMS че е приет в сервиза и само няколко часа по късно втори , че е обслужен :

"SAMSUNG NOTE 9 S/W UPDATE , СМЕНЕН МИКРОФОН , Тест - апаратът работи без отклонения от нормалните параметри на работа."

Възможно ли е толкова бързо да са сменили микрофона ?  Дано наистина да са , а да не се окаже че нищо не е направено и проблема го има пак .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

На мен ми смениха дъното за 1 час... когато имаш нужните пособия за отваряне, частите за обслужване и елементарни познания става бързо. Има много клипчета в ютюб как се разглобява цялостно Note9.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

Ейй значи, не пуснаха фикс за проблема със самоизключващия се Dolby Atmos.  Angry

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Явно не е масов този проблем, много хора казват , включително и аз , че не се самоизключва . Някой app или настройка му влияе си мисля аз .

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Като включа безопасен режим проблема изчезва, но не мога постоянно да го държа във safe mode. Ще пробвам с връщане на фабричните настройки с надежда проблема да се реши.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Аз го имах проблема с Dolby Atmos, но след смяната на дъното се оправи, което ме навежда на мисълта, че ще се оправи след един хубав фактори ресет.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

По каква причина си сменял платката , ако не е тайна ? И гаранционно ли ?

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Както си цъках заби и не позволяваше рестарт с копчетата, след около 5 минути се рестартира сам и остана на стартовия екран Galaxy Note 9 Powered by Android. Опитах какво ли не, едвам влизах в системното меню на андроида и каквото и да му давах дори и фактори ресет се появяваше счупения робот и една удивителна. Отидох в магазина където пичовете, казаха споко ще ти го ресетнем, ама и те видяха че нещо не е ОК. Като най-куцото беше, че дори не искаше да се изключи. Пратиха го в сервиза на Самсунг по гаранция и след 3 дни беше отново в ръцете ми със сменена дънна платка. Казаха че такъв проблем до момента в БГ не е имало. Рових из нета и аз не намерих такива случаи с Ноут 9. Изглежда изтеглих късата клечка...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на SpLiT за това мнение:
  • achodemo
Цитирай

Май май си оцелил от единият процент дефектни ... :/

BENEFON DRAGON> Tellit Lems a66> ALCATEL ONE TOUCH 311> Simens A52> Simens C65> Sony Ericsson T100> SONY ERICSSON 
T 290> Nokia 6230> Nokia 2650> Panasonic VS6> Nokia N78>  HTC Wildfire S> Nokia Asha 200> Samsung i9105 Galaxy S II (S2) Plus> lg g4 leather back> Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S23 Ultra Green.
Цитирай

Моя го взех днес с надеждата че щом са сменили микрофона всичко е наред вече, но уви, правих тест със запис и положението е същото.... не знам какво да правя, вижда се че микрофона е сменен наистина, защото USB порта забелязвам е нов, а както е известно микрофона върви в едно с него.

Ще ми вземат ли телефона отново със същото оплакване, щом те са написали че всичко е нормално?!

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Здравейте,
Незнам дали тук е мястото, но искам да ви попитам за нещо свързано с Viber. Когато ми звънят и телефонът ми е в режим заключен екран, нотификацията за входящото повикване не се появява на цял екран, а е само една линия в горната част на дисплея. Рових се в настройките на телефона и на самия Viber, но не можах да открия как да позволя нотификацията при повикване да е на целия дисплей. Само да уточня, ако има значение, че отключването ми е с пръстов отпечатък и AOD е включен в режим "Докосване за показване". Благодаря предварително!



P.S. Проблемът е решен!!! Колкото и странно да е, след като изключих крайната светкавица, входящите разговори се появяват на цял екран!
Цитирай

Да, този проблем с Edge lightning и Viber го има от много време.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
[-] 1 потребител изказва благодарност на bnn за това мнение:
  • badata
Цитирай

Здравейте колеги,имам един проблем. Когато е заключен телефона и натисна пауър бутона и светне дисплея някъде под средата на дисплея има място което вибрира и показава всички известия за деня. Не намирам как да исключа тази опция защото ме дразни а и отключвам без защита,само с плъзгане и все на това място ми попада пръста. Някой ако има идея... ще съм много благодарен.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Нещо не те разбирам. Може ли по подробно или снимка.
Цитирай

Ето за тези известия става въпрос[Изображение: ba57699661c7e91cd7cc46875ab60dc0.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Не си обяснявам това. Изобщо такова оформление на екрана и известия не  съм виждал.
Цитирай

Значи появява се на заключен екран при докосване на определена зона от дисплея.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

В един от модовете на Goodlock имаше такива известия. Да си инсталирал goodlock или nicelock?

Iphone XS Max , Samsung Note 9 512gb
Цитирай

Да със goodlock съм

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

yasen_co благодаря ти. Биричката е от мене. Скапаното Noti star e било. Вече е АУТ. Още веднъж БЛАГОДАРЯ.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Здравейте колеги,Отново . Опитвам се да активирам защитена папка но постоянно ми дава греда. Някой да му се е случвало това??[Изображение: 690ede868c1c19286c2eb62e38b3cd7c.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Телефона ти руутнат ли е?

Samsung Galaxy S4
Цитирай

(2019-02-16, 11:47:43)ninoff написа:  След ъпдейта, след всеки рестарт на телефона, времето за изчакване на екрана от 10 мин.(както аз го гляся) се  връща на 30 сек. Някой има ли същият проблем?
Късно се включвам, но имам Note9 от няколко дена. Това е от настройките на Power Management: Device Care - Battery - трите точки горе вдясно - Settings - Optimise settngs (натискате на текста) - има on/off за Screen timeout. И аз се нервирах, че го правех на 2 или 5 минути и ми се връщаше на 30 сек. Изключвате само него. (телефоните си винаги ги ползвам на английско меню)
Пише, че когато това е вкл., всеки ден в полунощ връща на 30 сек. Има за яркостта, таймаута и за звука на плеъра. Накрая ги спрях и трите (от общия ключ Optimise settings).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)