Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хардуерни проблеми на Samsung Galaxy Note 9

мнение 1 от hazART

[Изображение: stock_vector_set_of_computer_hardware_ic...586280.jpg]
Коментирайте тук всички хардуерни проблеми на Samsung Galaxy Note 9.
Samsung Galaxy A5 2016 GOLD ---> Apple iPhone 8 Space Grey

Цитирай

мнение 2 от preparatos

А някой дразни ли го шима? Не вярвам да си признаете, ама все пак.....Ако правилно гледам, честотата за съжаление още е намалена на Note 8 257.72, а Note 9 227.
Цитирай

мнение 3 от achodemo

Мен не ме дразни сигурно , защото даже не съм на ясно за какво става въпрос Big Grin
Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на achodemo за това мнение:
  • preparatos
Цитирай

мнение 4 от preparatos

Ти си най-добре..... Tongue
Цитирай

мнение 5 от achodemo

Не е проблем , но ми стана интересно . Не знам дали сте забелязали , че двете камери на гърба стоят леко изместени към долния десен ъгъл на отворите за тях , чудех се защо е така и случайно попаднах на информация ,че това не е случайно . Така стоят при не активна камера , при включване се изместват към центъра на отворите , това било заради механизма на стабилизация .
Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

мнение 6 от pockobg

(12 Sep 2018, 08:53:38)preparatos написа: А някой дразни ли го шима? Не вярвам да си признаете, ама все пак.....Ако правилно гледам, честотата за съжаление още е намалена на Note 8 257.72, а Note 9 227.

Къде има инфо за ШИМ?

@achodemo
Нормално е да. Оптичната стабилизация изисква да има празен ход около сензора и като се включи приложението за камерата се центрира. Дори и потраква ако се чукне по гърба около камерата или ако се разклати на изкл. камера приложение. Това не е първия модел направен така.
SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО