Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми на Samsung Galaxy Note 9
#1

[Изображение: stock_vector_set_of_computer_hardware_ic...586280.jpg]
Коментирайте тук всички хардуерни проблеми на Samsung Galaxy Note 9.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

А някой дразни ли го шима? Не вярвам да си признаете, ама все пак.....Ако правилно гледам, честотата за съжаление още е намалена на Note 8 257.72, а Note 9 227.
Цитирай
#3

Мен не ме дразни сигурно , защото даже не съм на ясно за какво става въпрос Big Grin

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на achodemo за това мнение:
  • preparatos
Цитирай
#4

Ти си най-добре..... Tongue
Цитирай
#5

Не е проблем , но ми стана интересно . Не знам дали сте забелязали , че двете камери на гърба стоят леко изместени към долния десен ъгъл на отворите за тях , чудех се защо е така и случайно попаднах на информация ,че това не е случайно . Така стоят при не активна камера , при включване се изместват към центъра на отворите , това било заради механизма на стабилизация .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#6

(2018-09-12, 07:53:38)preparatos написа:  А някой дразни ли го шима? Не вярвам да си признаете, ама все пак.....Ако правилно гледам, честотата за съжаление още е намалена на Note 8 257.72, а Note 9 227.

Къде има инфо за ШИМ?

@achodemo
Нормално е да. Оптичната стабилизация изисква да има празен ход около сензора и като се включи приложението за камерата се центрира. Дори и потраква ако се чукне по гърба около камерата или ако се разклати на изкл. камера приложение. Това не е първия модел направен така.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#7

Малко надзърнах при mate20pro и "леко" се...................................... стресирах. А тука в тая тема голяма скука....

Що така бре, Мимеееее?!?!  Tongue
Цитирай
#8

(2018-11-01, 22:40:24)preparatos написа:  Малко надзърнах при mate20pro и "леко" се...................................... стресирах. А тука в тая тема голяма скука....

Що така бре, Мимеееее?!?!  Tongue
Те там има врява заради дисплея  Visslar

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#9

А какви са тези вибрации по корпуса, докато се слуша музика, играе игра? В долната част и около логото на Самсунг.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#10

Добър вечер група.
Имам проблем с samsung galaxy note 9
Защото немога да го снимам ще ви дам линк към статия която обобщава моя проблем , ако някой е чувал или се е зблъскал с тоя проблем моля да пише
Утре ще го водя на чичо доктор и ще видя какво ще става

Благодаря предварително.
http://pixelmedia.bg/%D0%BD%D1%8F%D0%BA%...82-%D0%BA/
Цитирай
#11

Аз доколкото четох за това, не е фатално. Телефонът пак си е водоустойчив и всичко с него си е наред и работи както трябва. Не мисля че трябва да се притесняваш.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#12

Е нали и гаранционно го оправят ....

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#13

Ааааа, я виж ти какъв голям проблем Smile когато им жабурнясоха дисплеите на някой марки и решиха да намерят и проблем в Нота Smile
Е няма такава тъпотия...
Няколко пъти съм използвал една фраза в една друга сфера, но тя важи и за тази - плюейки по продукта на конкуренцията твоят няма да стане по-добър! 
Мислете в друго направление...

Този ефект на извито стъкло е много отдавна. Първите забелязани такива проблясъци бяха обсъждани още при осмицата... Или даже при седмицата...
Сега обаче трябва да се припомни темата за да не си помисли някои, че деветия Ноте е по-добрият смартфон...
Смешна работа...
Това всъщност не пречи по никакъв начин на работата на телефона. Не променя цветовете на дисплея . Не губи устойчивостта си на вода и прах устройството. 
А за да го забележиш трябва наистина да го търсиш, ама доста усърдно...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#14

Тази тънка светла линия която се вижда на максимална яркост на дисплея в тъмното, между рамката и дисплея е многокрадно дискутирана в раздела на Note 8 и не е дефект.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#15

Точно така! Този"проблем"се наблюдава и при Ноут 8 . Аз моят го ползвам повече от година с този"проблем" и до този момент съм го забелязал само веднъж и то след доста старание и подготовка на условията.

Като знам, че 100% от използващите телефоните (включително и аз) ги използваме минимум с някакъв гръб то няма как да го забележиш - НИКОГА!

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedelchev nikolai за това мнение:
  • GT
Цитирай
#16

Благодаря не всички отговорили на моя пост 
Уважавам вашите коментари и мнения и съм съгласен че цялостна изработка на телефона не е нарушена но знаейки че е там дразни окото .
Цитирай
#17

Ако толкова много те дразни направи следното... Взимаш черен флумастер и минаваш по ръба на устройството няколко пъти. След това почувстваш излишното и си готов...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)