Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лични впечатления и коментари от Samsung Galaxy Note 9

мнение 51 от losh1

@slavia_13 , @ achodemo Здрасти,Биксби бутона може да се изключи с Packade Disabler Pro примерно.
П.П.
NOTE 9 поддържа ли това: USB TYPE C MHL КЪМ HDMI. Или по точно за ето този кабел.https://www.speedcomputers.biz/usb-type-c-mhl-km-hdmi--usb-2-metra-cherven/
 GT-I9205 Galaxy   6.3   
 RR-O-v6.0.0-20180421
[-] 1 потребител изказва благодарност на losh1 за това мнение:
  • slavia_13
Цитирай

мнение 52 от achodemo

(03 Oct 2018, 14:14:18)losh1 написа: @slavia_13 , @ achodemo  Здрасти,Биксби бутона  може да се изключи с Packade Disabler Pro примерно.

Аз лично го ползвам , но с друга функция с помощта на това приложение bxActions
Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

мнение 53 от slavia_13

(03 Oct 2018, 14:03:18)achodemo написа: И аз съм съгласен със всичко казано горе .
За мен лично има още едно излишно нещо освен Биксби бутона , Edge дисплея Smile   Не знам колко хора намират някаква функционалност във заоблените страни на дисплея , но за мен това е само една предпоставка за лесно счупване на дисплея при удар и огромно неудобство при напасване на стъклен протектор .Аз лично никаква полза не намирам от това.  Ако имаше същия апарат във версия с плосък екран щеше да бъде удачен избор ,но уви .

Да, и аз бих добавил, че тоя едж дисплей не спомага с нищо, даже малко понякога ме дразнят отблясъците от извивката, но това са бели кахъри. Предполагам го слагат за да изглежда телефона с по-малки или никакви рамки отстрани.
Даже бих добавил, че гледах филм на някакво приложение и долния ред на субтитрите беше точно на извивката и се четеше тудно. Сигурно с някаква настройка можеха да се повдигнат, но не ми се занимаваше. Сега проверих как е на HBO GO - няма проблеми, субтитрите са си по-нагоре от извивката.
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО