Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лични впечатления и коментари от Samsung Galaxy Note 9
#76

Видях, че има запълнени данни, при памет, и може да се изтрият. Нужно ли е да се изтрият. А ако се изтрият какво ще стане. Видях, че се водят кеш, и също так има в устройство за съхранение излишни данни да ги трия ли и тях.  И от преди знам за тия неща, но никога не съм ги правил.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#77

Гледам оператора предлага два вида ноут 9
512гб срещу 1619лв
128гб срещу 1270лв
Разликата само във вградените рам и ром ли е или има и други разлики и като цяло заслужава ли си разликата в цената за още едни 2гб рам и сума ром?
Цитирай
#78

Друга разлика освен паметта няма. Винаги е по добре повечето памет само, че според мен разликата в цената не е малка и всеки сам трябва да си прецени дали му е достатъчна базовата версия и дали има възможност да си позволи по скъпата.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#79

Лично аз взех този със 128. За себе си не намирам смисъл от 512, особено след като имам 128 SD card, както и 1ТБ onedrive.

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай
#80

Бе рамта мен ме блазни, но сега съм с телефон с 4гб и нямам ядове. Замислям се за тов с 8 но ще се почудя, ако беше и със снапдрагон-а хич нямаше да му се чудя ама...

Едит: Да няма разлика в подържаните скорости на паметта както при ябълките?
Цитирай
#81

Каквото и да си пишем повечето памет винаги е по-добре. Разликата в цената си заслужава отвсякъде.
Когато аз купувах моят просто не предлагаха с 512. Още съжалявам, че не се забавих с две седмици...
Ако си човек, които често пътува и ползва карти в други държави е в пъти по удобно с 512. Спестяваш си много дилеми. Каквато и допълнителна памет да си сложиш след това тя ще е на не по-малка цена от разликата между апаратите. Имам в предвид при положение, чу че държиш да можеш да пишеш всичко на нея.
Вземете си с повече памет, няма да сбъркате...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#82

Някой да каже нещо по моето питане. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#83

Трий спокойно, от време на време пускам:[Изображение: 2b75ed70c7c1ae687783af9f9fd9142e.jpg]

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай
#84

Аз само не знам, дали ще се изтрие нещо, което ще ми е нужно. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#85

Не, само временни файлове, кеш...

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай
#86

Колеги, не превръщайте темата в батак. Ако имате въпроси като горните, по-добре е да са в нова тема.
Цитирай
#87

Здравейте и от мен.
За първи път съм тук, прочетох темата и реших да се включва.
Също обмислям покупка на апарата, но търся изгоден вариант в кеш.
Не желая да се заробвам с А1, и без това ги мразя.
Решила съм, че това е моделът, така че ако някой може да съдейства нека ми драсне съобщение.
В момента съм с А5 2017, много доволно работи въпреки че не е висок клас, но аз си го поддържам Smile
Поздрави!
Цитирай
#88

(2018-11-28, 07:19:55)gofirst написа:  Здравейте и от мен.
За първи път съм тук, прочетох темата и реших да се включва.
Също обмислям покупка на апарата, но търся изгоден вариант в кеш.
Не желая да се заробвам с А1, и без това ги мразя.
Решила съм, че това е моделът, така че ако някой може да съдейства нека ми драсне съобщение.
В момента съм с А5 2017, много доволно работи въпреки че не е висок клас, но аз си го поддържам Smile
Поздрави!

В кеш-абонирай се в olx и базар.бг.АКО/когато харесаш нещо ЗАДЪЛЖИТЕЛНО преглед/тест и проверка по imei

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
[-] 1 потребител изказва благодарност на desielenkova за това мнение:
  • gofirst
Цитирай
#89

(2018-11-28, 13:38:13)desielenkova написа:  В кеш-абонирай се в olx и базар.бг.АКО/когато харесаш нещо ЗАДЪЛЖИТЕЛНО преглед/тест и проверка по imei

Какво имаш в предвид под проверка по imei?
Цитирай
#90

(2019-01-31, 19:24:26)shapala написа:  Какво имаш в предвид под проверка по imei?

ползвай някоя от търсачките.check imei и/или подобни.ако е в някой черен списък ще светне .при затруднения пише ще съдействам

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#91

Здравейте, купих си преди три дена галакси ноут 9 и имам проблем с Wi Fi. Когато гп активирам телефона почва да се рестартира през 20-30 секунди. Това как да го оправя
Цитирай
#92

Това за първи път го чувам. Според мен може да пробваш 3 варианта:
1. Settings - General management - Reset - Reset network Settings ( ще ти изтрие настройките за свързване)
2. Settings - General management - Reset - Reset settings ( ще ти изтрие всички настройки)
3. Settings - General management - Reset - Factory data reset ( ще ти изтрие всичко на телефона ! )

Започни по реда, в който съм ги описал, и след всеки ресет пробвай пак wifi и виж дали ще се рестартва.
Последният ресет ще ти върне телефона към заводското състояние, така че прецени дали да го правиш. Ако обаче и след него ти се рестартира телефонът е добре да го пратиш за ремонт.

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай
#93

Пробвах го това-нулирах телефона до заводски настройки и пак се рестартира. Явно ще го нося за ремонт
Цитирай
#94

Samsung планира да постави модула на камерата с оптично мащабиране в писалката S Pen, с която традиционно са оборудвани устройства от серията Galaxy Note. Възможно е, че новото поколение стилус с вграден модул за селфи ще бъде представен заедно със следващата ревизия и на популярния Galaxy Note 9.

[Изображение: 72e815492a818f87af177354074626c3-full.jpg] 
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#95

https://www.xda-developers.com/download-...allpapers/ Ето който иска тапетите на Samsung Galaxy S20.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#96

Извинявам се ако не е тук място за въпроса ми,но някой с мнение за https://4phones.bg/  Има ли човек пазарил от сайта им.
Цитирай
#97

Провери в  Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и дискусии

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)