Анкета: При избор на телефон, известна марка ли предпочитате или не? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Предпочитам известна, защото съм по сигурен в качеството
18.87%
10
18.87%
Предпочитам по-неезвестна, защото няма смисъл от по-скъпа, само да плащам заради марката
13.21%
7
13.21%
Предпочитам известна, защото това е само 1 телефон и той трябва да е по забележим и луксозен
0%
0
0%
Предпочитам по-неизвестна, защото в някои случаи предлага повече от скъпата
9.43%
5
9.43%
Фен съм на определена марка, и не ме интересува цената
5.66%
3
5.66%
Предпочитам известна, защото след определено време, ще продам телефона на по висока цена
5.66%
3
5.66%
Предпочитам по-неизвестна, защото немога да си позволя известна
0%
0
0%
Избирам по други критерии
47.17%
25
47.17%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Когато си купувате телефон, кое ви интересува повече?
#26

Трябва да има хубава камера, да има добър дизайн, да е с чист Android, без някакви лаунчери и bloatware и с поне 4gb ram. Трябва да е с две SIM, че не ми се мъкне и втори служебен телефон. Да е до 500лв, за да не ме е яд ако го изпусна и се счупи или ако го изгубя или ми го откраднат. Вече като избера телефони, отговарящи на тези критерии, започвам да търся този с най-нов и мощен процесор и издръжливост на батерията.
От 1 година съм с Xiaomi A2, като тогава го взех за 420лв и найстина беше най-доброто за моите нужди. 
Засега нямам никакви проблеми с него и се надявам да ми служи поне още 1 година, пък след това вече каквото и да му се случи той ще се е избил, така че ще ми е все тая.
Цитирай
Аксесоари
#27

Да има custom rom-ове,snapdragon,добро gpu и да не е някаква тухла. Последното добавих след като си купих последния главен телефон-oneplus 5. Много е добър,но е грамаден. Sdcard слот също е добър бонус ако има под 128гб памет. 64-те гб на сегашния,ако си прехвърля нещата от картата памет,ще свършат. До сега съм имал 3 *главни* телефона-htc desire 310-прецака се и като го върнах на гаранцията ми дадоха китайската версия с 512мб рам,после ми викат,че с 1гб никога не продавали(като с 1гб рам е за Европа...браво технополис). След това го фъчнах в олх-а на бързо. Следващият ми беше honor 6,доста по-добре от предишния,но ми омръзна. Без никакви custom rom-ове(само някви с emui),за тия близо 3 години употреба ми омръзна гнусния китайски софтуер и го дадох на майка ми. Така ме е яд,че нямаше наличен xperia z2,ако бях взел z2 сигурно и сега и за години напред щях да го ползвам. И сега с oneplus-a единствено малкото памет ме притеснява,живи здрави до около 2025 би трябвало да свърши работа.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)