Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заключих си телефона и не буутва ОС
#26

На мен фастбуута ми работи и мога да влизам без проблеми в него, а и чета за много хора оправили си телефона само с акаунт без да го отварят.
Цитирай
Аксесоари
#27

фастбуута ти работи, но ти е заключен буутлоудъра. Нищо не можеш да правиш през него
Цитирай
#28

Вече пробвах някои начини и през EDL, но без акаунт отново нищо не мога да правя
Цитирай
#29

С изтриване на папката и следвайки на този клип напътствията?
Цитирай
#30

Да , нищо не помага и все ми иска акаунт
Цитирай
#31

Значи срещу 30на$ виетнамците ще помогнат само
Цитирай
#32

При руснаците безплатно няма ли да стане? И те си имат акаунт.
Инфо
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#33

Мислех, че е пробвано
Цитирай
#34

даже са вдигнали доларите на 42 тези виетнамци. Ще видя какво да правя и един последен въпрос надявам се - как да залепя най добре обратно капака , по същият начин с горещ въздух или с лепило някакво да взема
Цитирай
#35

Не бързай.виж наистина руснаците
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • venko1407
Цитирай
#36

Кои руснаци 4пда или ру .миуи
Цитирай
#37

По горе има линк. На 4пда.
Цитирай
#38

Свърши вече платих и чакам виетнамците да видя дали днес ще стане. Заслужавам да си платя след грешката с отметката за заключване
Цитирай
#39

Не е нужно да се самобичуваш.
Важното е да се оправи телефона.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#40

Телефона на този етап няма да може да се оправи и ще си го оставя за части. Мисля да поръчвам третият си ми8 Smile Тези пинове които окъсявам за да вляза в ЕДЛ имат някакъв живот, защото повече не мога да вляза чрез тях. Просто са прекъснати пътечките (може би заради острите пинцети) и не знам коя къде отива , а ако има начин да разбера може и да възкръсне телефона. С мултицед ще ги проследя на новия телефон и така ще успея да вляза в едл като за последно. Между другото виетнамеца дойде, но не успях да го пусна в едл телефона за да го отключа , а само преди час го пробвах за последно и работеха пътечките. Възможно е да измислят някакъв начин да се флашва през фастбута и да не иска ЕДЛ , но ще мине време, защото е нов. Не му е писано на този телефон да бачка и това е. Абе всичко е точно прежалил съм го още вчера, а утре ще си поръчам новият и така. И да спомена само че задният капак ми изглежда жива пластмаса и не е никакво стъкло според мен. За предпочитане е микс2с пред ми8 и този амолед въобще не ми харесва на мен , но понеже ще си го оставя за резерва съм длъжен пак да си купя такъв в случай че го изтърва и му се спука дисплея или разни други неволи.
Цитирай
#41

Още веднъж ти казвам, през фастбуут на заключен буутлоудър нямаш какво да направиш.

Върнаха ли ти парите поне?
Цитирай
#42

Виетнамеца ми върна парите днес , за това и нямах отговор на въпроса до сега. Телефона съм го оставил за резервни части за новия и така всичко е точно Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на freeborn за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#43

(2018-09-12, 00:42:43)freeborn написа:  За предпочитане е микс2с пред ми8 и този амолед въобще не ми харесва на мен

Взимам си думите назад , защото напоследък екрана ме радва страшно много , явно свикнах на амоледа Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на freeborn за това мнение:
  • borko197
Цитирай
#44

(2018-09-22, 11:24:43)freeborn написа:  Взимам си думите назад , защото напоследък екрана ме радва страшно много , явно свикнах на амоледа Smile

Колега и аз заобичах Амолед, а така ги мразех до скоро... Само да не беше тоя огромен ноч... Заради него не си виждам нотификациите е се вбесявам :-))
Цитирай
#45

Здравейте, включвам се май малко късно, но все пак да кажа:
За ауторизиране на акаунти има сайтове, в които може да се заплати /по инфо от хда и ми форума.ен/. Един от тези сайтове е https://s-unlock.com/, в който поради любопитство питах може ли да се направи нещо с локнат ми8 и ми предложиха следващия ден да се свържа с тях за тази процедура, тъй като им се бил изчерпал лимита за деня. Така и не съм поръчвал нищо, тъй като нямам такъв проблем и се надявам нещата да останат така Smile
Но имам един въпрос: Телефонът дойде с отключен буутлоудър и инсталиран глобален ром. След известно препотяване, побеляване и т.н. сега съм с поредната и последна версия на ЕУ, андроид 9 и TWRP. В телефона имам въведен ми акаунта си и когато изтегля ми ънлока и си въведа и там акаунта ми дава директно да го отключа, без да чакам и т.н. .... /не съм го натискал бутона тъй като телефонът е вече отключен и да не стане беля/. Интересува ме сега в крайна сметка след като акаунта ми е въведен в телефона и съм се sign-ал в ми ънлок сдвоено ли е устройството към акаунта с цел отключване при евентуален брик или телефонът е сдвоен към акаунта с който е отключен буутлоудъра?
Цитирай
#46

Аз мисля че докато не сложиш китайски ром няма как да си отключиш телефона с твоят акаунт, а ако си с глобален и направиш грешка то със сигурност ще го брикнеш. Телефон се отключва или заключва само - китайски с китайски ром и глобален с глобален ром флашнати с MiFlash а не с рековъри/TWRP
Цитирай
#47

А аз мисля, че като натиснеш бутона на 99% ще ти каже дали си сдвоен или не, но щом си с xiaomi.eu изобщо няма значение дали въпроса с отключването
Цитирай
#48

Щом си се логнал на телефона с твоя Ми акаунт всичко е наред. Това дето го правят някои да се връщат към китайска версия и да си го отключват е пълна простотия.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#49

Няма да е лошо да се прочете тази тема от всички настоящи и бъдещи собственици на ми8 и другите изброени :
https://www.xda-developers.com/flash-miu...omi-brick/

[Изображение: 21693249.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на dp4u4umi6ev за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#50

Това не е ли претоплена манджа от предишни теми? Тухлите са 99% гарантирани след проба за модификация.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)