Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Възстановяване след формат
#1

Здравейте,

След ръчно инсталиране на новия ъпдейт през Odin от недоглеждане си изтрих всички снимки, избрах файла Home. Не съм правил скоро бекъп никъде, има ли вариант да се възстановят? Поразтърсих се, има програми, но не става, защото ми иска да го руутна. Има ли смисъл да го правя и въобще ще се получи ли, ако си руутна телефона? Ако има и други начини... насреща съм.
Мерси предварително.
Samsung S8
Цитирай
Аксесоари
#2

Без рут не виждам как ще стане, а и с рут пак не е гаранция, че ще възстанови успешно даже и част от снимките.
Точно затова, като се сложи SD карта първото нещо, което се прави е да се насочат пътеките за снимки и изтегляния, да ходят на картата, а не на устройството.
Ако пък не ползваш карта памет, трябва да ти е настроен автоматичния бекъп, да ти качва информацията по облаците или да ползваш друга алтернатива.
Сега е малко късно за каквото и да е, ама за всеки случай прегледай дали преди време не се е правил автоматичен бекъп. Може да си намериш нещо оцеляло.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hollyshit за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#3

(2018-09-11, 17:52:59)hollyshit написа:  Без рут не виждам как ще стане, а и с рут пак не е гаранция, че ще възстанови успешно даже и част от снимките.
Точно затова, като се сложи SD карта първото нещо, което се прави е да се насочат пътеките за снимки и изтегляния, да ходят на картата, а не на устройството.
Ако пък не ползваш карта памет, трябва да ти е настроен автоматичния бекъп, да ти качва информацията по облаците или да ползваш друга алтернатива.
Сега е малко късно за каквото и да е, ама за всеки случай прегледай дали преди време не се е правил автоматичен бекъп. Може да си намериш нещо оцеляло.

Точно, при мен е настроено всяка вечер или като е закачен да се зарежда ( дори и от компютър ) веднага синхронизира снимките  Rock

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)