Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем/Питане
#1

Здравейте, колеги!
Купих си П20 Про преди 2 3 седмици. Всичко точно телефона е окей, както слушам музика (без скушалки)  и в един прекрасен момент остана само десния говорител. При което го нося в сервиза им тук в София,и ми казват,че телефона бил с 1 говорител само десния който бил за музика. Другия от ляво бил микрофон. Скарахме се ,оставих телефона на ремонт уж. Днес звъня и ми казаха,че телефона ми бил готов и нямало никакъв открит проблем. Мисълта ми е колеги , моля ви,споделете при вас как стоят нещата. Само от единия ли се чува музика или и двата трябва да свирят.
Другото ми питане е относно слушането на музика на слушалки. Слушалките им не са лоши но са адски тихи. Тихо се чува на самия телефон спрямо самсунг примерно. Дайте ми приложение което да усилва звука на телефона на слушалки и същевременно да се чува окей.
Високоговорителя ми е приоритет , днес като го взема да им кажа 2 3 хубави приказки. 
Благодаря Ви за отделеното време!

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай
Аксесоари
#2

Звук има и при мен само от дясно, за слушалките влез в настройки на звук, dolby atmos и настрой както ти харесва.
Цитирай
#3

Дефакто да разбирам ,че самия телефон се чува само от единия говорител?

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай
#4

Деафкто разбирай че от долната страна (там където е буксата за зареждане) от едната страна е говорител а от другата микрофон, но това не означава че телефона е с един говорител, защото има още един говорител, който се намира в слушалката с цел да вади стерео звук. Пусни си музика и си доближи ухото и ще видиш, а това че си правил скандали и панаири в сервиза.. не ми се коментира, много е грозно човек без да е информиран и достатъчно компетентен да спори за неща които дори не си е направил труда да провери...
Цитирай
#5

Те не че не си заслужават скандала, но наистина това е един от малкото случаи в които не е трябвало.
Цитирай
#6

Стерео е само Про. Р20 има само един говорител - долу от едната страна. От другата си е микрофон.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай
#7

И при мен работи само десния говорител, не знам защо но си мисля, че в началото свиреше от двата говорителя
Цитирай
#8

(2018-09-11, 13:30:45)johny написа:  Стерео е само Про. Р20 има само един говорител - долу от едната страна. От другата си е микрофон.

Ми той за Pro говори. С един е долу, микрофон е другото. Като го кажем 20 човека, дано повярва.

За слушалките сме го разнищвали, или си купи блутуут слушалки, или си купи хубав преходник и ползвай читави слушалки със стария жак.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#9

Скоро мой познат с Р20 ме среща :

- ще го нося на сервиз
- защо бе, Стамбе (Станимир се казва)?
- абе не ми работи отдолу единия говорител

Та има доста хора, които си мислят така, и не само с Р20, ами като цяло с телефони с две решетки отдолу.
Цитирай
#10

Пробвайте да го обърнете във вертикално положение.Моя си работят и двата.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай
#11

Като го завартиш вертикално се чува и от двата говорителя, аз ползвам poweramp платената версия, чува се супер.
Цитирай
#12

Моето е питане.
Има ли как да го направя в "setup menu"  черно или тъмно?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S24 Ultra 512 GB & Galaxy S23 FE

Цитирай
#13

Настройки - Батерия - "Затъмн. цвет........."
[-] 1 потребител изказва благодарност на Диан за това мнение:
  • Lumia
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)