Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Днес при мен изчезна всичко свързано с IGO. Някой има ли същият проблем и на какво се дължи, мисля, че не съм нарушавал правилника.
Аксесоари
#2

Хората са го написали в началната страница, прочети.

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
#3

Използвал си някоя тъпа програма за чистене на Андроида от "непотребни" файлове. Това е най-вероятната причина. Когато основната ти директория на навигацията се казва IGO, това се случва често. И на мен ми се е случвало. Затова винаги държа едно резервно копие на PC-то.
Съвет: Преименувай папката на навигацията, ако е възможно и си направи резервно копие. Не използвай "чистачки" - опасни са. Понякога даже самата система трие папка IGO, тъй като я счита за непотребна - тя наистина е сложена допълнително и за Андроида не е програмно обвързана с никое приложение.

Samsung Galaxy S7
iGO_9.18.27.687519/Jan 26 2017
Skin by Arimi/Vamibg...
[-] 1 потребител изказва благодарност на dss54 за това мнение:
  • stefando
#4

Да уточня, става въпрос за изчезване от форума. Не мога да се ориентирам в коя начална страница да прочета.
#5

(2018-09-12, 14:32:05)Pinto_mm написа:  Да уточня, става въпрос за изчезване от форума...
Причината е тази:  "Мнения свързани с използването на незаконен софтуер / произведения с авторски права, както и линкове към такава информация нарушават т. 3. Екипът ще премахва такива мнения и теми...". Повече какво да се каже...

 
#6

(2018-09-12, 13:58:34)Pinto_mm написа:  Днес при мен изчезна всичко свързано с IGO. Някой има ли същият проблем и на какво се дължи, мисля, че не съм нарушавал правилника.

Не е само Igo, всички платени програми заминаха, Garmin, Sygic и прочие.
Дано заразата не обхване и другите форуми, че ще се наложи да ръчкаме по чуждоземните форуми.
#7

(2018-09-12, 14:46:50)NoMaD написа:  Причината е тази:  "Мнения свързани с използването на незаконен софтуер / произведения с авторски права, както и линкове към такава информация нарушават т. 3. Екипът ще премахва такива мнения и теми...". Повече какво да се каже...

А ако е закупен и възникнат въпроси, относно функционалността му?
#8

Ако е закупен законно тогава се пита продавача.
#9

(2018-09-12, 16:52:29)stern написа:  А ако е закупен и възникнат въпроси, относно функционалността му?
Ако официално си закупил Igo Navigation и възникнат въпроси, може и тук: https://www.igonavigation.com/support

 
#10

Някой може ли да ми изпрати на лични някаква алтернатива. Явно на български няма да има, но поне на руски език.
#11

(2018-09-12, 18:38:36)Pinto_mm написа:  Някой може ли да ми изпрати на лични някаква алтернатива. Явно на български няма да има, но поне на руски език.
Имаш ЛС.  Wink

 
#12

(2018-09-12, 16:29:00)rsvr написа:  Не е само Igo, всички платени програми заминаха, Garmin, Sygic и прочие.
Дано заразата не обхване и другите форуми, че ще се наложи да ръчкаме по чуждоземните форуми.

Много строги и педантични станаха нещата, те министрите не спазват законите и правилата, явно има някакъв външен натиск върху администраторите
#13

(2018-09-12, 16:52:29)stern написа:  А ако е закупен и възникнат въпроси, относно функционалността му?

Няма никакъв проблем да има теми за IGO, Sygic, Garmin и всички платени навигации и вътре да се обсъжда тяхната функционалност, проблеми и т.н.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)