Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при заключен екран на Huawei P20 pro
#1

Здравейте!
При заключен екран, програми като Caller name Talker, SMS & Call Announcer и куп подобни, няма гласово съобщение от кого е позвъняването.
Имам инсталиран Vocalizer TTS - Дариа.
Въпреки, че не виждах смисъл, позволих всички известия на заключен екран...
И нищо. Чете съобщения и съобщава име на повикващия само, когато екранът е отключен.
Моля за съвет.


Huawei P20 Pro
Android 8.1.0






Цитирай
Аксесоари
#2

Всичко заспива, и се активира при мен като светна екрана само че с mate 10 pro. И не знам как да си ги направя, няма ефект. Чудно ми е как ми идват някои известия изобщо.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • orelia
Цитирай
#3

Вече започвам да съжалявам за покупката....


Huawei P20 Pro
Android 8.1.0






Цитирай
#4

Settings - battery - Launch е менюто, в което се указва на телефона какво да прави с процесите. Пускат се въпросните на ръчно управление, като им се разрешават и трите опции. Освен това се заключва приложението в паметта на телефона от task manager с катинарчето и винаги седи активно.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • orelia
Цитирай
#5

Здравейте, stenlius!
Огромни благодарности!
Операционна сестра съм и ми беше наистина необходимо гласово съобщение...

  Проверих - бяха си на ръчно управление.
Нямам опция task manager, за да заключа катинарчето, но намерих в управление на известията "приоритетен дисплей" - ( В режим "не безпокойте" известията на това приложение няма да бъдат заглушавани, когато са позволени приоритетни прекъсвания.) Направих табчето активно и - Стана!!!!!
Сууупер сте! Stolt Storstark Buga


Huawei P20 Pro
Android 8.1.0






Цитирай
#6

Ps
За всеки случай си инсталирах и Task manager и заключих с катинарчето в ignore list... Smile
Работи.....


Huawei P20 Pro
Android 8.1.0






Цитирай
#7

Не са нужни външни програми - таск мениджърът е вграден и е бутона долу с квадратчето Smile.
[Изображение: 919fc93a352e34b0b1825fa365bc1bc6.jpg]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 2 потребители изказват благодарност на stenlius за това мнение:
  • geopit, orelia
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)