Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Със същата версия съм,разстоянието между бутоните е малко и при нормална употреба за мен е невъзможно да натисна между двата,но и при мен при натиск в тази точка се увеличава звукът,ако не го беше написал нямаше и да разбера.
Ползвам телефона с кейс и за сега не намирам бутоните за свръхчувствителни,ако само се докосват нищо не се случва трябва и известен натиск да се приложи, и затова не съм търсил в настройката ако въобще съществува такава.

Xiaomi Mi 11 Ultra 12GB
Цитирай
Аксесоари
#27

При мен също е така, и аз съм с тази версия. Натиснах рамката между бутоните само с върха на нокътя без да допирам бутоните, и пак последва увеличение. Идва ми наум, че може и умишлено да е направено по-чувствително увеличението, защото се протяга максимално палеца и точното му натискане е малко неудобно. А може и да си е конструктивна грешка. Като цяло бутоните не са лоши, но ако са ми дори леко потни ръцете, стават много чувствителни. Ръката един вид играе роля на проводник, и един хубав кейс трябва да намали тази чувствителност, както и pesho4589# казва.
В София не намирам, но в Амазон си харесах два на Spigen - единия е карбон фибър, а другият кристален.
Цитирай
#28

Аз от 2 месеца съм с този,уплътнява идеално и изглежда много добре.
[img][Изображение: 6eO2cfo.png][/img]

Xiaomi Mi 11 Ultra 12GB
Цитирай
#29

Бутоните ме дразнят с тази си чувствителност, кейс не ползвам, протектор за дисплея трябва да търся... Сериозен кът се оказаха аксесоарите за тоз телефон.
Цитирай
#30

pesho4589#, този кейс, показва ли се достатъчно над дисплея за да може да лежи по "лице"? Иначе е същия карбон фибър, за който говорих, но Спиген е по-скъп заради марката.

По-хубав е без кейс, но ще е голяма мъка с тези бутони...
Цитирай
#31

Има лек борд и пасва идеално,като се сложи да лежи на дисплея борда не позволява контакт,със закаленото стъкло не уцелих от първия път,вземайте без рамка и да е изрязано около предните камери,зор е малко с аксесоарите за него но се намират.
Без кейс е супер но за няколко седмици ще го надера от всякъде.

Xiaomi Mi 11 Ultra 12GB
Цитирай
#32

[attachment=23768]При вас как се държи "Услуги на Google Play"?
Нещо ми се вижда, че много батерия похапва при мен.
Цитирай
#33

Това е при мен.[Изображение: 5b54ff2aec28a48d9b7464413d79ce70.jpg][Изображение: d6efb27c0722f04fc2b304a4e417d393.jpg]
Цитирай
#34

(2018-12-30, 21:26:01)Vi70 написа:  При вас как се държи "Услуги на Google Play"?
Нещо ми се вижда, че много батерия похапва при мен.

Много си го ползвал. Близо 2 часа е бил ползван и дисплея  Smile
Цитирай
#35

Здравейте и весело изкарване на новата година! Имам въпрос към собствениците на U12 Plus.
Телефончето има ли вариант да се заключва без Power бутона? Нещо с двойно почукване, задържане на софт бутон, уиджет или нещо друго?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#36

(2018-12-31, 16:35:15)vargala81 написа:  Здравейте и весело изкарване на новата година! Имам въпрос към собствениците на U12 Plus.
Телефончето има ли вариант да се заключва без Power бутона? Нещо с двойно почукване, задържане на софт бутон, уиджет или нещо друго?
Може с двойно почукване и с уиджет от долу с плъзгане и натискане на основните бутони.
видео

Xiaomi Mi 11 Ultra 12GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на pesho4589 за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#37

(2018-12-28, 10:58:58)Vi70 написа:  Благодаря! Теленор с преподписване 880лв.
__________________________________________________________________________

Колега, как точно и от къде (офис, онлайн) се сдоби с него? От известно време го гледам в сайта на Теленор и там все пише "Очаквай скоро".

(2018-12-31, 16:56:12)pesho4589 написа:  Може с двойно почукване и с уиджет от долу с плъзгане и натискане на основните бутони.
видео

Благодаря ти! Супер е, че има опция с двойно почукване. Мразя да ползвам Power бутона за отключване/заключване.

Още един въпрос. Знам, че би трябвало да записва добро аудио към видеото и точно за това се насочвам към този модел. Но нещо не намирам клипове в тубата, та някой от вас правил ли е запис на концерт и как се справя? Или ако е гледал клипчета в тубата, да дадете някой линк. Благодаря предварително!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#38

(2018-12-31, 17:23:53)vargala81 написа:  Колега, как точно и от къде (офис, онлайн) се сдоби с него? От известно време го гледам в сайта на Теленор и там все пише "Очаквай скоро".


Благодаря ти! Супер е, че има опция с двойно почукване. Мразя да ползвам Power бутона за отключване/заключване.

Още един въпрос. Знам, че би трябвало да записва добро аудио към видеото и точно за това се насочвам към този модел. Но нещо не намирам клипове в тубата, та някой от вас правил ли е запис на концерт и как се справя? Или ако е гледал клипчета в тубата, да дадете някой линк. Благодаря предварително!

Взех го от офиса в Мол София. Всъщност го нямаше наличен и ми го донесоха, и доколкото разбрах са останали единични бройки, 2 или 3 за цялата страна - колко е вярно само те си знаят.

За клип не мога да кажа, само виждам, че записва в 3Д и ме предупреждаваше да не преча на двата микрофона.

Аз пак да си кажа, че тия услуги на гугъл плей, пак ми отчита похапване на батерията на включен екран.
Чистих кеша и данните на магазина, актуализациите също, както и на това пусто "услуги на гугъл плей", ама сега пак гледам при употреба на екрана си похапва.
Досега на никой телефон не съм го имал това чудо. Иначе като цяло батерията е добре за моето потребление.

Весело посрещане на новата година, ви пожелавам!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#39

(2018-12-31, 17:23:53)vargala81 написа:  Колега, как точно и от къде (офис, онлайн) се сдоби с него? От известно време го гледам в сайта на Теленор и там все пише "Очаквай скоро".


Благодаря ти! Супер е, че има опция с двойно почукване. Мразя да ползвам Power бутона за отключване/заключване.

Още един въпрос. Знам, че би трябвало да записва добро аудио към видеото и точно за това се насочвам към този модел. Но нещо не намирам клипове в тубата, та някой от вас правил ли е запис на концерт и как се справя? Или ако е гледал клипчета в тубата, да дадете някой линк. Благодаря предварително!

Има три режима за запис на видео : HiRes ( звук с висока детайлност ), 3D audio и Sonic Zoom (концентрира се върху даден звуков обект ) . Добре записва видео и аудио звук, като режима ти си го избираш, отделно има и варианти на видео зоом, което увеличава постепенно  без твоя намеса  образа  Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#40

За много години!
Благодаря, Боби, точно HiRes ми трябва и за това съм се насочил към модела. Отделно, и че повече харесвам LCD дисплеите. Единственото нещо, което не харесвам в телефона е, че е стъклен, но те вече всички са такива та няма начин. Малко и дебеличък ми се струва, но предполагам, че ще ми пасне добре в ръката, имайки предвид, че е по-малък от V20. След 3 Януари ще имам право да преподпиша и се надявам да могат да ми доставят една бройка.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#41

Много съжалявам, че Теленор не искат да ми съдействат и ме отрязаха с думите, че нищо не могат да направят и да съм следял сайта им за наличност. И на 123 звънях - нямали база данни с наличности по магазините. И в двата офиса в Асеновград ги помолих, но нищо не може ли да направят. Много го исках, но не ме устройва цената от техноверигите и онлайн магазините, а от Теленор щеше да ми излезне малко над 800 лв. Прежалих аудио възможностите и Поръчах едно Poco F1.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#42

Странен избор си направил,при положение,че си търсил аудио възможности.Според мен трябваше да се насочиш към LG G7.В онлайн магазините е на прилична цена.Покото с какво превъзхожда G7?Не искам да цапаме темата за U12+,но избора ти наистина е странен.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#43

С рам памет и батерия. Нещо , което нямам във V20, нямаше да имам и в G7 и тогава какъв е смисъла да сменям. Всъщност исках нещо ново, с 6 гб. рам и SD 845. Покото има всичко, което искам, освен аудио възможностите. U12+ пък имаше всичко, като не ми харесваше само, че е стъклен. G7 въобще не ми е бил в списъка, а и не толкова заради дака, а исках качествените микрофони, които се управляват ръчно при V серията във видео запис. Музика винаги мога да си слушам и на V20/V10.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#44

(2019-01-01, 12:35:43)vargala81 написа:  Много съжалявам, че Теленор не искат да ми съдействат и ме отрязаха с думите, че нищо не могат да направят и да съм следял сайта им за наличност. И на 123 звънях - нямали база данни с наличности по магазините. И в двата офиса в Асеновград ги помолих, но нищо не може ли да направят. Много го исках, но не ме устройва цената от техноверигите и онлайн магазините, а от Теленор щеше да ми излезне малко над 800 лв. Прежалих аудио възможностите и Поръчах едно Poco F1.

Най-вероятно е свършил, или не им се е занимавало. Аз като бях в магазина, пича ми каза, че ще го донесат от централен склад. Отговори ми малко с хъката-мъката, защото ми стана чудно как уж по софийските офиси го няма, а ще ми го донесе до час. Но в крайна сметка ми донесе фабрично запечатан, дори имаше инсталирано приложението "My Telenor".
Честита ти нова придобивка Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#45

При притискане в долната част на телефона звука се увеличава. Бутоните хич не са удобни, не мога да свикна с тях.

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай
#46

При мен си работят нормално и свикнах за половин час с тях Smile
Цитирай
#47

Някой получавал ли е ъпдейт? Аз съм още със септемврийският пач - нямам кой знае какъв зор, ама малко разнообразие да имаSmile
Цитирай
#48

И при мен е така

HTC ONE M9 ==>>hTC u12 plus
Цитирай
#49

Има декемврийски пач, но нас май ни забравиха. Те htc забравиха и за новия андроид, а го анонсираха още есента, дали не изпаднаха в колапс... Поне е хубаво, че телфона няма бъгове към момента, но с тая софтуерна подръжка ...
Цитирай
#50

Да, телефона си бачка нормално, както казваш, и трябва да се надяваме на читав ъпдейт.
Само да не скапят батерията, другото съм сигурен, че ще е на ниво.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)