Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Това е дежурния отговор.
Направило ли ви е впечатление, че в приложението "Теми" няма нищо добавяно, последните са от 30 юни. Май се разпадат тотално...
Цитирай
Аксесоари

Хубав телефон направиха, но го убиха с тяхната поддръжка.Умишлено ли ХТЦ се удавиха като бяха в топ-а -имаха си собствен дизайн и тн.
Лично на мен ми харесва като дизайн, как стои в ръката, работи бързо, дисплея малко куца, но като цяло е добър телефон.Дори вече на две години за мен си работи супер -лайт юзер съм, основно чета някакви неща преглеждам на бързо мейлите си от време на време по едва две снимки.

Най лошото е че липсва неофициалната поддръжка -избора от ромове и модове.
Цитирай

(2020-08-28, 06:23:11)Vi70 написа:  Ситуацията с поддръжката вече е отчайваща. Тотално го забравиха този модел. Дори не си правят труда да пуснат ОТА ъпдейт за високоговорителя  при положение, че има наличен фикс за него.
Малко ме притеснява част от изречението на това което са ти пратили "HTC Support do not have information when or if there will be such an update.". Ще е срамота да го отсвирят този телефон.


Колега, а от къде може да се дръпне този фикс за микрофона?
Цитирай

Аз си мислех, че затова си си дал ИМЕЙ на полския съпорт. Именно те го разпространяват.
Пращат индивидуален ОТА ъпдейт около 70мб мисля беше.
Цитирай

(2020-08-28, 21:32:01)Vi70 написа:  Аз си мислех, че затова си си дал ИМЕЙ на полския съпорт. Именно те го разпространяват.
Пращат индивидуален ОТА ъпдейт около 70мб мисля беше.

Пуснах запитване сега ще видим дали ще ми го изпратят. И ще пиша да го ъплоуднем някъде той сигурно е apk file
Цитирай

Да, след оплакване към Полския спорт са готови да изпратят индивидуално фикс ъпдейт за проблема с микрофона по време на високоговорител. Много е странно само и единствено Полския съпорт работи активно. Нито един от големите не работи US, GLOBAL, UK, само Полския. Не е ли странно? Това според мен означава, че HTC Тайван поддържа и плаща за кол център само в Полша. Тук идва въпроса, какво общо има или ще има HTC с Полша Smile Може би нов завод? Smile
Цитирай

Дай линк или имейл за връзка с тях.
Мислех да чакам андроид 10, но явно няма да е скоро.
Цитирай

(2020-09-02, 13:21:58)Vi70 написа:  Дай линк или имейл за връзка с тях.
Мислех да чакам андроид 10, но явно няма да е скоро.

Joanna (The HTC Team)" support@htc.com
Цитирай

Не го приема. Писах директно на support@htc.com, че нещо не се оправям в полския сайт

Едит: оправих се.
Цитирай

(2020-09-02, 14:37:51)Vi70 написа:  Не го приема. Писах директно на support@htc.com, че нещо не се оправям в полския сайт

Едит: оправих се.

А ти за ъпдейт филма за микрофона на спикър ли им писа?
Цитирай

Да, и чакам да ми пратят ъпдейта.
Цитирай

(2020-09-04, 05:49:47)Vi70 написа:  Да, и чакам да ми пратят ъпдейта.

Да и аз чакам. До 24 часа ми казаха че ще го получа но как точно още не знам. OTA или имейл знам ли...
Цитирай

И на мен ми казаха 24 часа, като може да се забави, ако имат много заявки. Казаха, че като имат готовност ще ме известят - ОТА ъпдейт ще ни пратят.
Цитирай

[attachment=30650 написа:Vi70 pid='1639245' dateline='1599281746']И на мен ми казаха 24 часа, като може да се забави, ако имат много заявки. Казаха, че като имат готовност ще ме известят - ОТА ъпдейт ще ни пратят.

При мен дойде по ОТА ъпдейт за фикса спикъра. 


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

На мен вчера ми писаха на мейла, че ми е пратен ъпдейта, но все още не съм го получил.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • waspa
Цитирай

В xda мернах, че се говори за някакъв ъпдейт на европейските версии.
Включва ниво на защита за август 2020 и фикс за високоговорителя.
Някой от вас да го е получавал?
При мен го няма.
Аз така и не го получих този фикс след кореспонденцията със съпорта - нямали идея защо не мога да го получа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)