Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

 [Изображение: htc_u12_plus_3.jpg]

Смартфонът предлага най-доброто от HTC като осигурява чипсет Snapdragon 845 в комбинация с 6GB RAM и 64GB разширяема памет, 6" 18:9 Super LCD 6 дисплей с резолюция 2880 х 1440 пиксела и батерия с капацитет 3500 mAh. Двойната задна камера има 12МР основен сензор с размери на пикселите 1.4 микрометра и бленда f/1.75, който е допълнен от оптична и електронна стабилизация и разчита на фокусиране с PDAF и лазер за още по-голямо бързодействие. Втората камера върху задния панел е 16-мегапикселова с бленда f/2.6 и телефото оптика за двукратно оптично приближение. Камерите за селфита също са две с резолюция 8МР. Водоустойчивото устройство предлага и подобрена версия на системата Edge Sense с вградени сензори за натиск в рамката за бърз достъп до приложения или често използвани функции. Новост е добавянето на сензор, отчитащ двойно почукване върху рамката - можете да настроите действието му така, че да намалите размера на екрана или пък да се върнете назад в активното приложение.
Коментирайте тук всичко свързано с телефона.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Имам Huawei P20 Pro, а на дъщеря ми купих HTC U12+. Когато сравняваме снимките, в някои моменти нейните са по-добри. С други думи -камерата на телефона е повече от добра!

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай
#3

Като цяло телефона няма слабо място и като го гледах много ми хареса и ме е яд, че заради липсата на реклама и няколко неуспешни опита HTC стигнаха до тук, както SONY и LG, но пък не се знае, може и да се издигнат след време. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

За Сони съм сигурен, защото мобилното подразделение е само една малка част от продуктите на компанията, но много ме е яд за HTC! Правят невероятни телефони, но им липсва рекламен отдел. Лошото е, че нямат много други производства. Дано си стъпят на краката!

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай
#5

Ползвам телефона от може би месец. Базата ми за сравнение с предния htc one m9 няма да я коментирам, но ползвам и iphone x. За в момента съм много доволен от новата придобивка. Батерията се държи добре, камерата е на ниво само проблема с аксесоари за htc се оказва проблем за сега.
Малко не на място, но няма ли да има раздел за htc u12 plus?

HTC ONE M9 ==>>hTC u12 plus
Цитирай
#6

Няма как да има раздел, като тук не се коментира телефона, а трябва да има 5 теми и то активни, за да стане. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#7

От три дена съм с дванайската, единствено не ми харесва по-ниската яркост на дисплея.

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай
#8

Как да се коментира, като повечето имат хуивеи.
Вече почти не срещам хора с htc
Цитирай
#9

А само до преди 4-5 години HTC бяха първи в листата на операторите..страхотни устройства.Буквално всеки 2-ри беше запален по HTC..наистина много жалко!!Нямат грам реклама,Huawei ги убиха отвсякъде..и не само Huawei..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#10

Което говори недобре по-скоро за нас, отколкото за тях. Трябва да ни заливат с реклами. Уж мислим и правим сами избора си, но май по-скоро не. Видях телефона и много ми хареса. Точно по мой вкус е. Надявам се, че когато дойде време да си взема нов, тази марка ще я има още.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Plamen11 за това мнение:
  • scorceni
Цитирай
#11

Марката ще я има, но най-вероятно телефоните им ще ги сглобява външен производител.

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай
#12

Да, това е последният телефон на компанията произведен от нея. Тук проблемът с HTC e, че SONY не разчита толкова много на телефоните, защото те достатъчно печелят от другите си неща, както и LG, а HTC разчитаха основно на телефоните си, но за разлика от Huawei не пускаха толкова телефони, и цената им беше все висока, и дизайна им не беше кой знае какво, и характеристиките, и не се рекламираха много, и хората ги забравиха, а сега почнаха с пускат още по-хубави модели, но вече е късно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#13

(2018-09-17, 08:15:33)Plamen11 написа:  Което говори недобре по-скоро за нас, отколкото за тях. Трябва да ни заливат с реклами. Уж мислим и правим сами избора си, но май по-скоро не. Видях телефона и много ми хареса. Точно по мой вкус е. Надявам се, че когато дойде време да си взема нов, тази марка ще я има още.

Така е за жалост,но и компанията не прави нещата по-лесни за потребителя.Маркетинга е всичко за един бранд..ако ще и за бургерите на макдоналдс да говорим..трябва нонстоп промотиране,иначе нещата отиват надолу.Хората обичат комерсиалните неща,малко са тези на които не им пука като цяло и си купуват точно това,на което държат и точно това което харесват.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#14
Big Grin 

Имам модела от скоро,впечатленията ми като цяло са позитивни,работи бързо и мазно също снима отлично,скоро не бях оглеждал смартфони и не забелязвам огромна разлика спрямо предишния ми Note 4 с който бях цели 2 години,освен че са по-бързи и лъскави настоящите флагмани също са и доста по-скъпи.Всички като дизайн са ми еднакви,преди като че ли всяка марка си имаше отличителни белези сега все едно са бъркани в един казан,избрах HTC защото не съм имал техен модел и винаги ми се е искало да притежавам тяхно устройство,дано не ме разочарова Wink .
Явно почитателите на марката са вече доста малко за да няма отделна тема за този не-лош флагман .

Xiaomi Mi 11 Ultra 12GB
Цитирай
#15

(2018-10-26, 23:41:51)pesho4589 написа:  Имам модела от скоро,впечатленията ми като цяло са позитивни,работи бързо и мазно също снима отлично,скоро не бях оглеждал смартфони и не забелязвам огромна разлика спрямо предишния ми Note 4 с който бях цели 2 години,освен че са по-бързи и лъскави настоящите флагмани също са и доста по-скъпи.Всички като дизайн са ми еднакви,преди като че ли всяка марка си имаше отличителни белези сега все едно са бъркани в един казан,избрах HTC защото не съм имал техен модел и винаги ми се е искало да притежавам тяхно устройство,дано не ме разочарова Wink .
Явно почитателите на марката са вече доста малко за да няма отделна тема за този не-лош флагман .

Колега итресува ме как е батерията на телефона.
Дисплея казват, че не е много ярък. Какви са ти впечатленията като цяло ако можеш да ми кажеш.Звука силен ли е
Цитирай
#16

(2018-11-04, 21:41:11)mumunm написа:  Колега итресува ме как е батерията на телефона.
Дисплея казват, че не е много ярък. Какви са ти впечатленията като цяло ако можеш да ми кажеш.Звука силен ли е

Батерията е добре,изкарва при мен 2 дни без много ръчкане,дисплея не е много ярък но при пряка слънчева светлина се вижда относително добре,автоматичната настройка му е калпава,камерата е страхотна,звука е много добър,като цяло след 2 седмици ползване съм доволен от телефона и ще го запазя за основен,но ти препоръчвам да го погледнеш на живо и да си прецениш на място дали ти харесва.Аз си търсих точно такъв модел,без ноч и разни заоблени дисплеи,с по- изчистен дизайн  и с добра камера.

Xiaomi Mi 11 Ultra 12GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на pesho4589 за това мнение:
  • Plamen11
Цитирай
#17

(2018-11-12, 20:13:32)pesho4589 написа:  Батерията е добре,изкарва при мен 2 дни без много ръчкане,дисплея не е много ярък но при пряка слънчева светлина се вижда относително добре,автоматичната настройка му е калпава,камерата е страхотна,звука е много добър,като цяло след 2 седмици ползване съм доволен от телефона и ще го запазя за основен,но ти препоръчвам да го погледнеш на живо и да си прецениш на място дали ти харесва.Аз си търсих точно такъв модел,без ноч и разни заоблени дисплеи,с по- изчистен дизайн  и с добра камера.
Мерси колега
Цитирай
#18

Някой пробвал ли е водоустойчивостта на телефона
Цитирай
#19

Привет. От вчера и аз съм собственик на телефона. Черен 64/6.
Разбира се все още нямам наблюдения, освен стандартното разцъкване на нов телефон, но HTC ми е голяма слабост и много му се радвам.
Следя редовно раздела макар и да не пиша, но малко хора го имат и не се коментира. Надявам се да се съберем повечко, поне раздел да му направим.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • Boby13
Цитирай
#20

Честита придобивка!От къде и за колко го закупи ако не е тайна?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#21

(2018-12-28, 10:00:50)vesoisthebest написа:  Честита придобивка!От къде и за колко го закупи ако не е тайна?

Благодаря! Теленор с преподписване 880лв.
__________________________________________________________________________

Имам едно питане.
Когато гледам екрана под определен ъгъл в долната част ми се струва, че виждам подвеската на дисплея.
Вижда се само на бял фон, и ако се гледа централно не се вижда. Но ако се наклони към лицето и един вид да погледнете зад долната рамка, се вижда малко странно. Бихте ли споделили при вас как е.
Цитирай
#22

Май всички са така.

Galaxy Tab S8+
Цитирай
#23

^ Дисплея е уникален, а въпросното "явление", ми се струва едва доловимо, дори несъществуващо.

Телефона е бижу, а усещането което придава е уникално.
Цитирай
#24

При нормален ъгъл на гледане не се забелязват никакви дефекти, а при големи ъгли дори да има нещо няма никакво значение.

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай
#25

Здравейте, случайно се обзаведох с U12+ и имам неприятен досег с бутоните за звука и разстоянието помежду им. Бутона за увеличиване на звука е супер чувствителен и много леко да го натисна увеличава докрай.Разстоянието между двата бутона когато го натисна също увеличава звука, което ме дразни. Има ли варянт за калибриране чуствитилноста на тези бутони или е хардуерен дефект. При вас разстоянието между бутоните за звука след натиск случва ли се нещо?С версия 1.30.401.2 съм.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)