Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Колеги, имаме нов ъпдейт. Иска ми фа включа телефона към зарядно и засега не мога да го инсталирам.
Цитирай
Аксесоари
#52

Аз го качих, нищо ново ...
Декемврийски пач за сигурност, някакви фиксове и андроид 8.0 разбира се :|


Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
Цитирай
#53

Преди две седмици имаше линк към туитър, където се споменава за този ъпдейт с декемврийски пач, разни подобрения, но се казваше, че щяло да има и подобрение с батерията, като се очаква + 40-50 мин. СОТ. Остава само да тестваме.
Цитирай
#54

Днес попрочетох руснаците (4pda) и от тях разбрах за този ъпдейт. Те също говорят за оптимизация, която ще удължи СоТ времето, тези дни ще разберем какво са сътворили тайванците.

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
Цитирай
#55

И аз го инсталирах. На първо четене, виждам са се освободили 1,5гб място, второто е че пак ми се е добавило приложението на Теленор.
Цитирай
#56

Докато получим андроид 9, конкуренцията ще релийзва андроид 10 хаххах ужас....[Изображение: 3a08f0567845b809e74f186a3dd1bc38.jpg]

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
Цитирай
#57

Изложиха се, а трябваше края на миналата година да го пуснат. И това на фона, че не работят върху нов модел - сигурно срещу офиса на HTC са отворили яка кръчма.
Цитирай
#58

Аз се чудя защо продължавате да купуате продуктите им? И аз им бях голям фен на времето, имал съм 5-6 техни модела, но след последния One M9, който имах, ме загубиха тотално и безвъзвратно. Най-добре да приключват с тая мъка и да затварят кепенците.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#59

Първият ми тъч телефон беше едно малко бяло HTC и после бях зарибен по M8й но оттам изобщо не съм им поглеждал моделите. Същото е и със Сони и Нокиа, но тайничко се надявам една от 3те марки другата година да ме грабне и да взема техен телефон.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай
#60

@Vi70 , няма кръчма срещу офиса им, бардак са си отворили направо в офиса хахахха.... Поне телефона работи без проблеми, взех да надраствам това нетърпение по излизане на нова версия ОС.


@ivan_vylka Ротирам телефоните между ябълка и робот. За последно имах самсунг с9, но жената го хареса и така взех този. Два поредни телефона от един бранд не купувам, трябва да са различни.


HTC ми бяха слабост от както преминах от nokia 6630 на htc huricane, а след него взех htc wizard, който ползвах около 4години и имаше купища от неофициални ром-ове ...Добрите стари времена...

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на saw888 за това мнение:
  • Tiger VI
Цитирай
#61

@saw888, със сигурност имат някакво по-интересно занимание хахаха.

@ivan_vylka, мисля че негативното мнение към HTC е породено по-скоро от кофти политиката която имат, а не толкова от лошите изпълнения на апаратите им. Не съм фен на нито един производител - купувам това което ми харесва.
Да, забавиха се с ъпдейта, но по това време на годината във всеки раздел на форума ври и кипи относно новия андроид. Аз лично никога не съм имал голям зор от новата ОС при положение, че телефона си функционира нормално, освен любопитството от това как ще изглежда.
Цитирай
#62

Инсталирах ъпдейта и това което забелязвам засега е по силния звук от слушалките.

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай
#63

Имаме ъпдейт на софтуера. Честито.

HTC ONE M9 ==>>hTC u12 plus
Цитирай
#64

Той е от три дни.

Galaxy Tab S8+
Цитирай
#65

Има доста подобрение в представянето на батерията при мен,доволен съм.

Xiaomi Mi 11 Ultra 12GB
Цитирай
#66

Right when we’re talking about Android Q, here’s HTC with its Android Pie plans 

Да се радваме, да се смеем ли?
Цитирай
#67

Така и така го бавят, поне да добавят нещо интересно в 9-та. Те вярно ще започнат да пускат телефони с 10, а ние още си чакаме.
Гледам и колегите с LG са на същото положение - сега са получили февруарски пач за сигурност.
Излагат се направо.
Аз ще ги накарам доста да се изпотят за да ме откажат от този телефон.
Цитирай
#68

Дано не е първоаприлска гавра:

Андроид 9 идва
Цитирай
#69

А сега де хахаха. Като нищо може да се окаже шегичка.
Цитирай
#70

Това е последния коментар в темата за пая ХDА -Won't come in April =(

Тъкво се бях зарадвал, но ...

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
Цитирай
#71

Таман ще го пуснат и ще трябва да го сменят с 10-та - няма да можем да му се порадваме.
Цитирай
#72

Да скипнат 9 и направо 10 Smile, разконспирирахве ги хахах.

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
Цитирай
#73

След последният ъпдейт от миналият месец, някой да е имал проблем със снимките в контакти. При мен излизат пикселизирани...колкото и да ги сменям, няма промяна.

HTC U12+
Цитирай
#74

И при мен стана така, дори да сменя снимката с нова.За съжаление приложението на НТС (и на други производители) за управление на контактите не работи коректно с гугъл-акаунта. Решението е да се изтегли приложението Контакти на Гугъл и един по един да се отварят контактите през него. Така става обновяване със снимки с по-голям размер. За контакти които не се обновяват, т.е в Гугъл няма запазена качествена снимка, пак през Контакти се качват нови снимки.

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Tiger VI за това мнение:
  • bobytsekov, Sevar
Цитирай
#75

Аз използвам сега това... Phone + Contacts and Calls... работи добре.

HTC U12+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)