Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SONY Xperia XZ2
#1

[Изображение: b309138_3.jpg]

Sony официално представи новия си флагман Xperia XZ2 на пресконференция в рамките на мобилния конгрес в Барселона. Напълно според предварителните информации смартфонът предлага променен дизайн със заоблен заден панел и значително редуцирани рамки. Дисплеят пък е с диагонал 5,7", съотношение 18:9 и резолюция FHD+. В Xperia XZ2 е използван процесор Snapdragon 845, а от Sony обявиха, че устройството е оборудвано с допълнителни антени, което пък ще позволи на модема да достигне скорости на сваляне над 1 гигабит. Потребителите ще получат и 4 GB оперативна памет и 64 GB памет за приложения. Напълно се потвърдиха слуховете за наличието на S Force стерео високоговорители и наличието на вибрации, които ще са в синхрон със слушаната музика. Системата Dynamic Vibration също така е активна и при гледането на видео и забавленията с игри. При камерата изненади няма. Тя отново е с Motion Eye технология и може да записва видео на забавен каданс, но вече с full HD резолюция. Голямата новост тук е опцията за запис на 4K HDR видео, която за момента не може да се открие в телефони на други производители. Батерията пък е с капацитет 3180 mAh и поддържа безжично зареждане. Естествено устройството има и IP65/IP68 сертификация за водо- и прахоустойчивост. Операционната система естествено е Android 8.0 Oreo. Смартфонът няма жак за слушалки, но в комплекта ще бъде включен адаптер, който ще позволи едновременно зареждане и ползване на слушалки. Устройството ще се появи на пазара в бяло, черно, синьо и розово. 
Коментирайте тук всичко свързано с телефона.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

От няколко дни ползвам телефона и засега съм доволен. Солидно устройство е, няма някакви очевидни слабости. Много бърз, всичко върви светкавично, обхватът е добър, звукът при разговор е перфектен. Батерията на фона на средняшкия й капацитет държи учудващо добре, 6 часа sot при употреба само на 4G, при смесена употреба ще е към 7 часа, което ме устройва идеално. Трудно свиквам с новия формат на дисплея, прекалено ми е тесен и издължен с това ново съотношение, иначе самият дисплей е много качествен и приятен. Камерата е много добра при добро осветление, прави детайлни снимки с чудесен контраст и натурални цветове, нищо общо с модерните напоследък пренаситени снимки. При по-слаба светлина се вижда шум, но пък апертурата е само 2.0, така че е нормално. Като цяло съм приятно изненадан от Сони, направили са един много конкурентен телефон.

Изпратено от моят H8216 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

И аз ползвам същият телефон след ядовете със Samsung s9. При Сони нямам проблеми засега

Изпратено от моят H8216 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Пуснах му антуту. Мисля, че добре се представя. [Изображение: 5bc95759d1d85cd1822351d896a30d5a.jpg]

Изпратено от моят H8216 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

На моето сони най отгоре не ми изписва кой е оператора а изписва часа.Има ли начин да се настрой вместо часа най отгоре в ляво да се вижда кой е оператора?

Sony Xperia XZ2
Цитирай
#6

Sony пуска Android 10 за Sony Xperia XZ2: https://www.phonearena.com/news/sony-xpe...ce=ixbtcom

 
Цитирай
#7

Още от вчера го имам...    

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#8

Март месец е а аз още нямам ъпдейт за Андроид 10, някой може ли са даде съвет какво да направя?
Цитирай
#9

При ръчна проверка не излиза ли?

 
Цитирай
#10

Значи през съпорт приложението ми дава прозорец next android version (Android 10) и като цъкна на него ми казва че нямам налични ъпдейти. Прилагам скрийншотове:


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#11

Инсталирай Xperia Companion на компютъра и пробвай през приложението.

Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)