Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ

Здравейте, може ли и на мен сборка за Huawei P30 Pro.

Huawei P30 Pro
Цитирай
Аксесоари

@ivelina666,имаш лично съобщение...
Цитирай

Здравейте. Може ли една сборка за samsung m21. Благодаря предварително Smile
Цитирай

@dragomir375,имаш лично съобщение...
Цитирай

Здравейте, може ли и на мен сборка с последните карти за 8 инчова
навигация с андроид 9

Здравейте, може ли и на мен сборка с последните карти
за 8 инчова навигация с андроид 9
Цитирай

@Ilkoto86,имаш лично съобщение...
Цитирай

Мога ли и аз да получа линк към сборка? Телефона е xiaomi mi 9 lite.

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай

Провери на ЛС.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • iwan33
Цитирай

Моля за сборка за Нокиа 2.2

Samsung I9082 Galaxy GRAND DUOS
Цитирай

Провери на ЛС.

 
Цитирай

Може ли сборка за 7 инчова китайска мултимедия ?

Благодаря предварително!
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте,
Трябва ми работещ Навигон за Хуавей Нова Т5.

Sony Xperia™ Z
Цитирай

Провери на ЛС.

 
Цитирай

Нова генерация iGO Nextgen Luna за ценители- сборки без конкуренция: със скин garigor и pongo!

За линкове пишете на лично съобщение...

Един доволен колега от този форум вече "джитка" с "Луната" в БГ-то!

А Вие какво чакате?Smile))))

ДвамаSmile)))...
ТримаSmile)))
.
.
.
.
.
1642Smile)))
[-] 1 потребител изказва благодарност на stefando за това мнение:
  • sexyboy1914
Цитирай

Може ли сборка за таблет?

LG Bello 4.4.2 => Huawei P20 Pro
Цитирай

@NikShtain,имаш лично...

1643-ииии "мембъри" получиха новите си сборки....
А Вие какво чакате?Smile)))...
[-] 1 потребител изказва благодарност на stefando за това мнение:
  • sexyboy1914
Цитирай

Направих си сметката, че имам 9 навигационни програми качени на телефона... и напоследък най-малко използвам garmin street pilot и igo навремето я ползвах основно нея.
Може би е време да се направи някакво сравнение между програмите - като се имат предвид и платените, и "безплатните" версии

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

В тази връзка...
Онлайн навигациите настъпват неудържимо...

iGO е замислена като офлайн такава...
И като гледам,не мърдат от тази концепция...
Аз лично на дълъг път без сигурна офлайн навигация (в джоба,в запас) не бих тръгнал...
Знам,знам,знам...в Google map теглиш региона,който ти трябва и "джиткаш" офлайн...и все пак...
Waze като онлайн-навигация се представи прекрасно преди време в Германия и Нидерландия...
Колеги хвалят много напоследък TomTom NDS MOD,регулярен ъпдейт на карти и трафик за БГ в реално време...още я изследвам...
Та така...

PS
За платените - нищо...
Българин,в България,който може да намери "безплатни",не ползва платени...
[-] 1 потребител изказва благодарност на stefando за това мнение:
  • sexyboy1914
Цитирай

Ааа ами това са нещата при мен, като 7 от тия имат изтеглени офлайн карти за работа в различни условия и за тест, а в момента се бъзикам със сиджика и онлайн функциите му работят прилично, тествам го заради комбинацията от офлайн карта онлайн трафик и камера снимаща през предното стъкло... Като онлайн трафик май гугъла и уазето се справят най-адекватно сравнено със Сиджик и Хере, въпреки че и те настигат с бързи темпове... най-дървен ми е ОсмАнд+ като интерфейс и начин на работа не че не става за в краен случай... пък и имат премливи карти....
За планина - предпочитам Орукс с бгмаунтънс [Изображение: 7443bed569ae1754d673aaa71d9f5edd.jpg]

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
[-] 1 потребител изказва благодарност на Han_Solo за това мнение:
  • stefando
Цитирай

След кратко проучване по старите устройства. (Защото не ползвам навигация на личния ми телефон. Ползвам на един стар 5 инчов или на таблета) Защото навигациите направо закопават батериите в дългосрочен план. Преди няколко дни ходих до Хисаря и на Пловдив я пуснах да ме води. Около 60 километра. Минават се за около час ако спазваш знаците. И беше тупнала около 25-30% от батерията. Използвам iGO защото още от едно време ми остана най-лесна и удобна за ползване.
Една бърза справка поне при мен на телефона си открих, че съм качил iGO Primo Nextgen Israel. Версията е 9.18.27 от 2016
Обнових всички карти, пои, и т.н.т - на 2020 и съм доволен. Откара ме където й зададох.

Относно Waze - признал съм я за две неща:
Прекрасно точна в реално време - заради другите потребители, получаваш над 90% точност за почти всичко.
НО второто нещо. Батерио погребвач. Не дърпа много интернет, но за да имформира за всичко в реално време смуче като побъркана. Веднъж я ползвах по време на затворените кръстовища. От нас до работа ми е около 15км. Изсмука около 20% батерия за 20 минути.

И за трето. Стигне ли се до платени версии има само една навигация за която можем да говорим. Garmin но търсите устройство регистрирано с Lifetime (което е доживотно обновление на карти и софтуер)

LG Bello 4.4.2 => Huawei P20 Pro
Цитирай

За мен Navigon е най лесна за използване,имам и Waze и Here wego.
Цитирай

А ако не е тайна на какво се базират суперлативите за Гармин? На времето, като се появиха първите гармини за андроид тествах, не ме впечатли особено сравнено с IGO ... не че не ми се е налагало да бъзикам няколко устройства с Гармин /бяха под уиндоус мобайл/ и стопаните си ги ползваха и им вършеха работа, но тогава igo печелеше с по-удобния интерфейс при сходно като качества рутиране.
Сега, по мои впечатления, навигациите с онлайн трафик имат категорично предимущество

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Колега, може ли да те помоля за една хубава сборка за Хуауей 20 Про.
Благодаря!
dimtcho_dimov@abv.bg
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)