Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ
#26

Следваш ли указанията?
[-] 1 потребител изказва благодарност на stefando за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#27

Сложи си друг Branding.zip
Там са иконите за пои.
Цитирай
#28

(2018-09-25, 10:08:54)rsvr написа:  Сложи си друг Branding.zip
Там са иконите за пои.

В този,който съм посочил какво мислиш,че има-зарзават ли?
Цитирай
#29

Публикувах мнението си веднага след като беше пуснато запитването.
Какво точно се е случило, че се появи с голямо закъснение-не знам.
А за зарзавата, благодаря ти за определението.
Дано ти дарят заслуженото по-скоро!
Цитирай
#30

(2018-09-25, 17:17:08)rsvr написа:  .....Дано ти дарят заслуженото по-скоро!

Какво трябва да означава това?
Цитирай
#31

Тези дни връщах заводските настройки на телефона и съм инсталирал наново iGO Nextgen. Да попитам как се оправяше това да няма презастъпване на гласа който мавигира, с този който примерно информира за входна точка на град, пешеходна пътека и т.н. Не съм с ТТS гласове и не използвам скинове. И вчера 4-5 пъти ми крашва. Първия път беше докат го настройвах и бях в сграда, изгуби гпс сигнал и ме изхвърли от приложението с надпис да рестартирам. После ми крашва в режим на навигация в разстояние около 1 километър 4 пъти, след което се оправи и следващите 3 км докато ме заведе до местоназначението не е създавало проблеми. Дали има нещо общо с брандинга (който е единственото нещо, което съм слагал допълнително) или нещо с гпс сигнала?

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#32

Да помоля за малко помощ знаещите
Инсталирах си тази версия на IGO : iGO_Israel_9.6.29.636868_sys_not_changed-1 на телефона (Samsung Galaxy S7) и съм супер доволен но скоро имаше ъпдейт на андроида на телефона и сега като стартирам навигацията ми излиза черен екран на който само най отгоре  се вижда батерията,часовника,мрежата ... и нищо друго.Като карам навигацията си говори и като бутам по екрана се чува щъкането ако уцеля някой бутон на навигацията но не се вижда нищо.Пробвах да я преинсталирам,същата работа.Ще съм много благодарен ако някой знае решение на този проблем.
Цитирай
#33

Ако андроида е 8-ца Орео слагай Igo Nextgen

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#34

Да пише : Версия на андроид 8.0.0
Сега остава проблема от къде да си намеря IGO Nextgen Smile
Цитирай
#35

Има ли начин NextGen да работи в background режим на андроид 8 ? Когато екрана изгасне и веднага гуми GPS сигнал. От телефона не е , защото Maps-а си работи коректно.
Цитирай
#36

Ползвам Нехтген със скин на Понго,като се появят горе информационните табели за следващ изход примерно и дясната странична лента дето има за трафик релеф и други изчезва за момент.Точно тогава се чува дразнещ женски глас,не на български,нещо като "информац ню гален...."как да го махна това

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#37

(2018-11-14, 13:21:27)vladovm написа:  Ползвам Нехтген със скин на Понго,като се появят горе информационните табели за следващ изход примерно и дясната странична лента дето има за трафик релеф и други изчезва за момент.Точно тогава се чува дразнещ женски глас,не на български,нещо като "информац ню гален...."как да го махна това

Отиваш на настройки ,изглед навигация и там има информация ленти ,указателни табели .Потърси там този глас.
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexkara за това мнение:
  • vladovm
Цитирай
#38

Благодаря стана.

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#39

Нямам сд-карта, опитвам на паметта на телефона. Помощ ?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#40

Какво иго се опитваш да инсталираш, от къде си го изтеглил и с кой андроид си
Цитирай
#41

iGO israel изтеглено от смартфонзона, андроид 8.1.0, нямам сд-карта, опитвам в телефона направо.

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#42

(2018-11-16, 22:18:35)simonb написа:  iGO israel изтеглено от смартфонзона, андроид 8.1.0, нямам сд-карта, опитвам в телефона направо.

Колега давай правилните данни.Има  iGO Primo 2.4 Israel  и iGO NextGen ISRAEL_9.18.27.687519. Първото не работи на Андроид 8.1.0 .Ползвай само от iGO NextGen .Независимо кое  World,Israel, Basar,Gift.Първо претърси телефона с файлов мениджър и изтрий всичко от iGO .
Цитирай
#43

Точно това иго съм се мъчиш да сложа, което не става за андроид 8.1.0  Благодаря за помощта. Живи и здрави !!


Прикачени файлове Миниатюри
   

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#44

Здравейти,днес свалих от zamunda най-новата версия на IGO,подмених всички карти от 2016 със тези от 2018 и...спря да работи.Уж всичко е нормално,прегледах всичко в раздел "за продукта",няма нищо във червено.Стартира си нормално,изчислява маршрута и изведнъж направо излиза от програмата.Рестартирах,изчистих кеша,но няма оправяне,някой да има идея какво се случва?
Цитирай
#45

(2018-11-25, 11:27:22)hunter_75 написа:  Здравейти,днес свалих от zamunda  най-новата версия на IGO,подмених всички карти от 2016 със тези от 2018 и...спря да работи.Уж всичко е нормално,прегледах всичко в раздел "за продукта",няма нищо във червено.Стартира си нормално,изчислява маршрута и изведнъж направо излиза от програмата.Рестартирах,изчистих кеша,но няма оправяне,някой да има идея какво се случва?

Щом стартира и започва работа без да иска нещо, а после се изключва е или липса на място, или процесорът е претоварен.
Евентуално и при прегряване - случвало ми се е, но посред лято, телефонът на предното стъкло и слънцето жули.
Ако си натикал картите на цяла Европа, поита и т.н., опитай само с 2-3 държави как ще се държи.
Цитирай
#46

Изтрих си версията която имах,а от тези в Замунда вече липсва инсталационния файл,някой може ли да помогне?
Цитирай
#47

@hunter_75, имаш ЛС.

 
Цитирай
#48

Аз съм с далеч не най-новата версия на програмата , а последните карти 2018 Q3 работят
Цитирай
#49

hunter_75,изтрий папка save и тръгва. Поне при мен така стана.
Цитирай
#50

Най-странното е че се сетих че я имам действаща на телефона,версията от 2016 г,свалих я от там,инсталирах я на таблета и пак не намирам откъде да я стартирам.Изтрих и папката save,и пак нищо
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)