Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ

Здравейте. Отскоро съм с Mi 10t lite с андроид 11, дали ще може да ми се помогне с една сборка на igo.
Цитирай
Аксесоари

@ivovn
Имаш лично съобщение с повече от една сборка с iGO за БГ,че даже и с Луна (новата версия на iGO)Smile))) - прави уникалноооооо добриииииии дъъъъъългиииии маршрутиииии в Европатааааа...
Цитирай

Бих помолил и аз за актуална готова сборка на IGO Luna , за P30 Pro .
Поздрави !

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Имаш лично съобщениеSmile))
[-] 1 потребител изказва благодарност на stefando за това мнение:
  • achodemo
Цитирай

На лично ако може линк последните карти Европа.
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Не знам защо се мъчите тук, като в смартзона има всичко.Има си линкове и дискусията върви нормално...
Цитирай

Здравейте, моля и аз за една актуална LUNA сборка за Galaxy Note 9 (Android 10). Благодаря предварително!
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Ква е тая луна, пропуснал съм я нещо Smile

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

Имаш лично съобщение с Луна-сборкиSmile))
Цитирай

Мерси, мнмого си бърз, свалям ги! Smile
А последните карти с лиценз и малко обяснение може ли?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

Здравейте,
Някой може ли да ми каже/пише на лично от къде мога да намеря най-новата версия на картите. Ако местата с камери за скорост и т.н. са включени ще е супер. Телефонът ми е Samsung S9+ с андроид 10, ако е от значение. Благодаря предварително.
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте да помоля и аз за нови карти или сборка за китайска навигация 7" благодаря! Smile
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Може ли и за мен igo navigacion за същия модел телефон - xiaomi redmi note 8t и ако може бг карта? Благодаря!
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте. Отскоро съм таксиметров шофьор в София, и имам интерес към тази навигация.Интересуват ме главно визуализация на блокове и poi(банки, хотели, ресторанти), та бихте ли ми пратили готова сборка на лично и инструкции за инсталация(нямам си много много понятие от тези неща, досега ползвам само maps-а и waze). Благодаря предварително и ще почерпя!!!
Цитирай

Бих помолил за актуална работеща сборка на IGO Luna или IGO primo за Xiaomi redmi 9 с резолюция 1080х2340.
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Бих помолил за актуална работеща сборка на IGO Luna за Xiaomi redmi 8 pro. Благодаря
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Благодаря
Цитирай

Може ли и аз да помоля за актуална готова сборка на IGO Luna за 9 инчова навигация с андроид 9

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)