Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ

Имаш ЛС.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Antoan
Цитирай
Аксесоари

С Igo от маркета /Гугъл плей, ако съм разбрал правилно/ ще тръгне ли карта от "друг" източник... без подходящите лицензи ?

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

От къде може да се намери последна сборка за IGO на HERE? Имам последно  2019/Q2.
Благодаря!
Цитирай

Програмата е едно, картите са друго ако си с Луна най-новите карти май бяха баш от 2019Q2, за Некстген 2020Q4
Ти какво търсиш?

Поправка и за Луна са се появили за 2020 - Q2

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

За пръв път чувам некстген и луна да работят с различни карти. И за двете навигации картите са еднакви, here и tom tom като първите са за предпочитане.
Цитирай

(2021-06-17, 20:18:05)esil2 написа:  За пръв път чувам некстген и луна да работят с различни карти. И за двете навигации картите са еднакви, here и tom tom като първите са за предпочитане.

Ами преди да пишеш прочети малко, ако пак не ти се вярва, че HERE примерно правят различни карти за различните версии си свали за една от двете версии и се опитай да ги подкараш на другата.

П.П. - ако форума имаше опция да блокираш някой и да не му виждаш постовете, ти щеше да си сред първите места, освен мрънкане и безмислени постове не съм видял друго от теб....

Redmi Note 4 3/32 > Redmi Note 7 6/64Redmi Note 10 Pro 6/128 > Redmi Note 12 Pro 12/256
Цитирай

(2021-06-17, 20:18:05)esil2 написа:  За пръв път чувам некстген и луна да работят с различни карти. И за двете навигации картите са еднакви, here и tom tom като първите са за предпочитане.

Картите за Igo Luna са във формат *.grn ... Картите за Igo Некстген са във формат *.fbl
Слагат се в различни папки

Картите на Томтом/Телеатлас в момента не са много по-лоши от тези на Хере/Навтек, бих казал че са с леки различия - и в едната и в другата има грешки и затова аз държа програми с едните и с другите карти... Както и такава с картите на Опън стрийт

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

(2021-06-17, 20:52:14)Antoan написа:  Ами преди да пишеш прочети малко, ако пак не ти се вярва, че HERE примерно правят различни карти за различните версии си свали за една от двете версии и се опитай да ги подкараш на другата.

П.П. - ако форума имаше опция да блокираш някой и да не му виждаш постовете, ти щеше да си сред първите места, освен мрънкане и безмислени постове не съм видял друго от теб....

Извинявам се сега видях картите. Иначе тук във форума мисля, че няма нужда от даскали които да дават оценка на останалите.
Цитирай

Здравейте ,някой може ли даде готова сборка.. igo nextgen .. за авто мултимедия .Благодаря
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте,
Тъся готова зборка на iGO NextGen за Huawei P40 Pro
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте, имам в колата си мултимедия с предварително инсталиран от продавача iGo primo nextgen ISRAEL, skin by pongo, версия 9.18.27.687519, януари 26,2017г. Клавиатурата е много малка по размер и трудно се пише - обикновено натискам по 2 букви и е много досадно. Дисплеят е с резолюция 1024/600.  Има ли възможност за смяна на клавиатурата с по-голяма, БДС? Ако да - моля за инструкции!
Цитирай

Здравейте . На някой да му се намира готова сборка на навигацията за huawei Psmart
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Някой можели да сподели карти на Европа,и по точно до Литва не заобикаля през Дания.
Цитирай

Предстои ми пътуване до Хърватска. Може ли да се разчита на 100% iGo да ме закара без да измисля лоши маршрути?
Пътувал съм със Sygic до Унгария преди повече от 5 години и не останах особено доволен. Закара ме, където трябва, но не ми допаднаха маршрутите, които избираше.
Google Maps и Waze не са сигурни в offline режим.
Here Maps не съм я пробвал извън България, но в София имаше разминаване в номерата на адресите и местонахождението им и се отказах да я ползвам.
Цитирай

Здравейте.

Може ли някой да ми изпрати най новата карта на България за IGO NextGen.
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте,
Тъpся готова cборка на iGO NextGen за Huawei P40 lite
Цитирай

Имаш ЛС.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • ivo_555
Цитирай

(2021-07-02, 17:35:41)sapiora написа:  Предстои ми пътуване до Хърватска. Може ли да се разчита на 100% iGo да ме закара без да измисля лоши маршрути?
Пътувал съм със Sygic до Унгария преди повече от 5 години и не останах особено доволен. Закара ме, където трябва, но не ми допаднаха маршрутите, които избираше.
Google Maps и Waze не са сигурни в offline режим.
Here Maps не съм я пробвал извън България, но в София имаше разминаване в номерата на адресите и местонахождението им и се отказах да я ползвам.

Ако в Here WeGo имало разминаване то и в картите на Хере за Igo ще го има.
Какви маршрути ще чертае навигацията зависи и от настройките /аз като пътувах до Унгария специално бях задал да не ползва магистрали, защото исках да видя страните през които минавах. До Хръватска трудно можеш да сбъркаш, ходил съм до там и без навигация, виж в самата страна е друго, там е индивидуално за всяка страна - в Турция да кажем местния разработчик Басарсофт имаше много добри карти, докато в България и Гърция ползвах картите на Хере /това докато разчитах повече на Igo/
Съвета ми е да отделяш 15 минути преди тръгване и да си проверяваш маршрута и в Гугъл мапс, гледайки и на стрийтвю и на навигации с карти Хере и карти Телеатлас... И задължително с възможност за лайф трафик като прегледаш къде са задръстванията после може и да не ползваш нет

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
[-] 1 потребител изказва благодарност на Han_Solo за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Здравейте, имам Шаоми нот 9 про и си качих от маркета Igo primo. Има ли някаква сборка за моя телефон, защото не открих безплатна версия. Трябва ми карта за българия. Благодаря предварително.

GALAXY ACE S5830
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Благодаря

GALAXY ACE S5830
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)