Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ
#51

Да питам знаещите  Има ли възможност да се променя цвета на маршрута защото при мен е зелен и почти не се различава когато наоколо е същото  С iGo primo съм  Благодаря предварително Bu
Цитирай
Аксесоари
#52

(2018-12-13, 20:14:22)iuri2 написа:  Да питам знаещите  Има ли възможност да се променя цвета на маршрута защото при мен е зелен и почти не се различава когато наоколо е същото  С iGo primo съм  Благодаря предварително Bu

Свали си файла с scheme и в content имаш папка с това име.Сложи тези всички и от настройки ,изглед карта си избери която схема цветова  желаеш.  
scheme
https://dox.abv.bg/download?id=525943b485 Надявам се с това не нарушаваме правилата ,защото това са потребителски файлове.
[-] 2 потребители изказват благодарност на alexkara за това мнение:
  • iuri2, yvor
Цитирай
#53

Колеги,как ставаше ,какво се пишеше в sys.txt,за да може сontent-та да е на външната карта памет?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#54

В сис файла трябва да имаш указан правилния път до папка аддонс на картата:

[folders]
data_folder_name=........

linked_root_list=........

has_secondary_root=1
android_secondary_root_path=" тука трябва е пътя до твоята аддоннс папка
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikolay_Milev за това мнение:
  • stoianmitkov
Цитирай
#55

Здравейте и ЧНГ,някой има ли папката с камерите за Q2,ако не е нарушение да ми я даде.

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#56

Имам питане - къде се записват маршрутите?
Или къде да търся вече записан маршрут, ако искам да го заредя отново?
Сборката е тази - iGO NextGen "Сборка-палестинка" със скин pongo, - https://drive.google.com/file/d/1DxHSGn0...drive_open

 Sony Xperia XZ Premium 9 Pie
Xperia™ Z3 Compact, Lollipop 5.1.1
Цитирай
#57

Тук:

iGO_Pal/save/profiles/01/users/00/routes

Пиши все пак на кого е сборката-по този начин показваш малко уважение към труда на хората...

И не слагай линкове към файлове,които съдържат нелицензиран софтуер.
Нарушаваш правилата на форума.
Цитирай
#58

Имам следния въпрос. Когато излезнат нови карти и някой уведоми форума без да дава линкове, това нарушение на правилата ли е ? Поне да имаме инфо, а всеки да се оправя както може.
Цитирай
#59

Търся човек, който да дава линкове и инфо за iGO (с една дума, който е на ти с навигацията), информация на лично.

#TeamPixel
[-] 1 потребител изказва благодарност на kumbeto за това мнение:
  • evrokoma
Цитирай
#60

Може би задавам отговор, но все пак да попитам.
Има ли официално продавано външно устройство с IGo, както има Гармин или Том-Том?

Samsung Galaxy S23
Цитирай
#61

Не, няма.
Има вградени в Мазда, Рено и др. Зависи от държавата.



Цитирай
#62

(2019-01-10, 20:49:36)larana написа:  Може би задавам отговор, но все пак да попитам.
Има ли официално продавано външно устройство с IGo, както има Гармин или Том-Том?

Има ...на prestigio  са основно с iGo ...
Цитирай
#63

Хм, да не се бъркаш, поне на официалните сайтове са показани три варианта: SYGIC, NAVITEL и PROGOROD.
Последната не съм я чувал, гледам в нета - руска?

Samsung Galaxy S23
Цитирай
#64

Здравейте,някой може ли да ми каже от къде да изтегля последната версия на Igo?

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Huawei P Smart Pro
Цитирай
#65

Официални платени .    https://play.google.com/store/apps/detai....palestine         https://play.google.com/store/apps/detai...g.igoworld  .И ................виж си пощата .
Цитирай
#66

(2019-01-16, 16:51:02)neron81 написа:  Здравейте,някой може ли да ми каже от къде да изтегля последната версия на Igo?
Стига да потърсиш има достатъчно сайтове откъдето може да си изтеглиш готови сборки.

 
Цитирай
#67

Някой имал ли е проблем с намирането на GPS сигнала не ми намира нито един спътник iGO nextgen 9. 18.27. [Изображение: 9508ef43810a3e9ea0270e35b2d1ffc9.jpg]

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#68

Включил ли си GPS модула на телефона?
Ако си в блок или дори между блокове, както и под земята почти сигурно няма да се закачи.
Ако не ти е включен A-GPS и си в града, също е възможно да не се закачи или става мн.бавно.
Виж в Меню на iGo - Полезна информация - GPS информация дали се виждат сателити и колко са се закачили.
Цитирай
#69

(2019-01-24, 09:42:04)stern написа:  Включил ли си GPS модула на телефона?
Ако си в блок или дори между блокове, както и под земята почти сигурно няма да се закачи.
Ако не ти е включен A-GPS и си в града, също е възможно да не се закачи или става мн.бавно.
Виж в Меню на iGo - Полезна информация - GPS информация дали се виждат сателити и колко са се закачили.
В къща съм GPS-са е пуснат сменях карти и пой, преди това всичко беше Ок, върнах и старите неща но пак не се закача не намира нищо и се чудя дали да не я реинсталирам

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#70

А ако си закупя Igo от play store мога ли да му добавям камери за скорост? И как?
Цитирай
#71

Здравейте на всички Smile Ползвах igo с карти от 2015 и си ми вършеха работа,но след ъпдейта на андроида ми излиза черен екран ? позабравил съм къде се слагаха нови карти, а и вероятно ми трябва нова версия.Ако някой може да ме насочи или изпрати нещо по-ново ще съм благодарен.Версията на андроида е 8.1.0 ..май имаше значение
Цитирай
#72

Здравей marinelibg1984 .На Самсунг А8 съм качил IGO NextGen 9.18.27.702387 Jun 1 2017
АРК-то е във вътрешната памет,картите и останалите файлове също.Инсталира се,като просто избираш къде да го поставиш-в карта памет,външната де,или вътрешната.Версията я има в Замунда.Успех с инсталацията!
Цитирай
#73

Здравейте
сложих си сборка на PONGO но след всички настройки
гласът който съм маркирал да ми съобщава накъде да завивам не сработва
когато влезна за да избера кой глас мъжки или женски си работи но на картата не
някой ако знае да помага
с андроид 8.1 орео е
Цитирай
#74

Може ли, някой да ми изпрати готова сборка? Телефонът е Самсунг S8 и след връщане на фабричните настройки, вече го нямам. Но, така, или иначе, бе остарял и се нуждая от нещо актуално.
Благодаря предварително.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#75

(2019-02-10, 21:10:36)Legal76 написа:  Може ли, някой да ми изпрати готова сборка? Телефонът е Самсунг S8 и след връщане на фабричните настройки, вече го нямам. Но, така, или иначе, бе остарял и се нуждая от нещо актуално.
Благодаря предварително.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Задай правилно въпроса на Google и ще получиш отличен отговор.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)