Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ

Здравейте, търся Igo , за Samsung 21,карти на Европа + камери , благодаря предварително.

LG G4 
LG G2 16GB Black

Цитирай
Аксесоари

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте, имам следния проблем. Актуализирах софтуера на системата Меdia Nav, която се монтира на Дачия. Обаче, след актуализацията на софтуера, не ми работи навигацията, зщото ми пише, че има някаква несъвместимост с актуализирания софтуер. Пиша в тази тема, защото навигацията в Дачия е IGO. Та, въпросът ми е дали някой от вас е правил преинсталация на IGO в Меdia Nav и ако е правил, молбата ми е да опише как.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай

Доколкото виждам има две версии - медиа нав и медиа нав еволюшън, да не би там да е проблема?

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

(2022-01-16, 13:01:01)Han_Solo написа:  Доколкото виждам има две версии  - медиа нав и медиа нав еволюшън, да не би там да е проблема?

Да, пропуснал съм това уточнение, за Медиа Нав Еволюшън става дума. Обнових я от версия 9.1.1 на 9.1.3. От други форуми разбрах, че отказът на навигацията след обновяването е нормална реакция, която може да се оправи, но не намерих ясно описание как да стане това. Иначе, може да е чисто субективно, но мисля, че при новата версия звукът е по-добър.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай

(2022-01-16, 13:06:16)3PO написа:  Да, пропуснал съм това уточнение, за Медиа Нав Еволюшън става дума. Обнових я от версия 9.1.1 на 9.1.3. От други форуми разбрах, че отказът на навигацията след обновяването е нормална реакция, която може да се оправи, но не намерих ясно описание как да стане това. Иначе, може да е чисто субективно, но мисля, че при новата версия звукът е по-добър.

Най- добре търси помощ туктук или тук!
Цитирай

Не съм сигурен че това са правилните места - въпроса е специфичен. Има форум дачия /и рено/
Имах и една приятелка, дето работеше в Омникар и между другото се занимаваше и с ъпдейтите на картите и софта на тия клиенти дето не си го правят сами, ама от 3 години се махна оттам та не мисля че ще може да помогне

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Така, намерих излекувана версия на 9.1.3, сега навигацията отново работи. Остана да реша проблема с актуализацията на IGO. Пуснах питането в тази тема, защото касае конкретната навигация, но ако се прецени, че не му е тук мястото, може да се премести или изтрие.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

(2022-01-17, 09:39:07)3PO написа:  Така, намерих излекувана версия на 9.1.3, сега навигацията отново работи. Остана да реша проблема с актуализацията на IGO. Пуснах питането в тази тема, защото касае конкретната навигация, но ако се прецени, че не му е тук мястото, може да се премести или изтрие.
Тук му е мястото, ама съфорумеца горе съвсем на място отбеляза че няма много шанс за точен отговор, аз моят карпатски катър съвсем съзнателно не исках медиа нав, за да не се кахъря...

И обиколих още преди 7-8 години известна част от Европа и малка от Мала Азия с тутурутка 4 инча и комбинация от Igo, Sygic и StreetPilot

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

(2022-01-17, 21:19:47)Han_Solo написа:  Тук му е мястото, ама съфорумеца горе съвсем на място отбеляза че няма много шанс за точен отговор, аз моят карпатски катър съвсем съзнателно не исках медиа нав, за да не се кахъря...

И обиколих още преди 7-8 години известна част от Европа и малка от Мала Азия с тутурутка 4 инча и комбинация от Igo, Sygic и StreetPilot

За мен е въпрос на техническо предизвикателство, да видя ка ще стане. Иначе въпроса съм го реши, като съм си взел стойка за таблет и си ползвам навигация. Освен това, на карпатския вълк, дъстъра, екрана му е на такова кофти място, че ако го гледаш, рискуваш да се удариш. Иначе имам напредък, ама като приключа, ще пиша.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай

Аз при моите планински приключения ползвам Орукса с бгмаунтънс и със стойката телефона ми е на доста удобно място да го гледам почти без да откъсвам очи от пътя
За шосетата ползвам други навигации, нищо че имам и купено Igo
Сори за офтопика

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Ей така, за спорта, реших да актуализирам навигацията Медиа Нав Ево, но дори след актуализация на софтуера на устройството и качване на най-новата версия на картите от 2021 г. приложното поле на навигацията е силно ограничено. Продължават да липсват номера на улици. Например, ако решите да търсите номер на ул. "Цар Самуил" в София, можете да прави това само за тези, които започват с 1 или 2. Иначе навигацията работи много точно.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай

В картите на Хере със сигурност има номера на улица цар Самуил до 170, пробвах го и в Igo за телефон... Ама видях че има няколко улици цар Самуил всичките в София-град, да не е там проблема
[attachment=34872]

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

(2022-01-18, 21:57:37)Han_Solo написа:  В картите на Хере със сигурност има номера на улица цар Самуил до 170, пробвах го и в Igo за телефон... Ама видях че има няколко улици цар Самуил всичките в София-град, да не е там проблема
Нямам представа. В навигацията излиза само една с това име в София. GO R3 HERE [Navteq] 2021.(Q2) EUROPE ползвам.

Изпратено от моят Lenovo TB-8505X с помощта на Tapatalk

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай

Знам ли, ето:[Изображение: cd77ccad3b7212e45f3cefbba2f4f491.jpg][Изображение: b59eb3e1f125d10a46f4e3ab26270e54.jpg]

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

(2022-01-19, 20:23:15)Han_Solo написа:  Знам ли, ето:[Изображение: cd77ccad3b7212e45f3cefbba2f4f491.jpg][Изображение: b59eb3e1f125d10a46f4e3ab26270e54.jpg]

Според мен, става дума за една и съща улица, която минава през различни административни райони - Триадица, Сердика, средец. Както и да е, утре ще снимам какво показва навигацията в каляската.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай

Абе аз с вторият скрийншот исках да покажа че дава номера до 147, тоест би трябвало да ги има
А това са минимум две улици, едната в центъра минаваща през две и повече общини, другата е извън околовръстното - до Панчарево

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

(2022-01-19, 21:04:03)Han_Solo написа:  Абе аз с вторият скрийншот исках да покажа че дава номера до 147, тоест би трябвало да ги има
А това са минимум две улици, едната в центъра минаваща през две и повече общини, другата е извън околовръстното - до Панчарево
На мен ми излиза само една улица с това име и възможните номера са между 108 и 213. [Изображение: 12229f756c6555ff6bc910dfa35f77a5.jpg]

Изпратено от моят Lenovo TB-8505X с помощта на Tapatalk

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай

Това с картите на Хере?
Трябва да видя на другата тутурутка, че на тая съм с легално Igo
П.П.
Така е при мен[Изображение: 5be06f6b098eaa7e4c66fd861e3715c2.jpg]
[Изображение: 2dad788dd2d3421b166ca23872675b74.jpg][Изображение: 64698f529ea6f12a066c7d6eb422b2fd.jpg]

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Здравейте ,имам IGO nextgen,може ли сборка с актуална карта на Бг и скин pongo,Благодаря
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Преди имаше много яка тема за Igo , дърпах си карти , токчки и т.н. . Сега всичко е изтрито или не ги виждам ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Metodiev123 за това мнение:
  • dido123
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Извинявам се за глупавия въпрос,но как да сменя skin на IGO nextgen s pongo?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)