Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ

(2022-04-18, 19:31:31)Han_Solo написа:  Пипа се в sys  файла, ама това беше в старата версия - примо-то, в Некстгена не ми се е налагало ей така изглежда файла в некстген
[device]
type="android"

[android]
fullscreen=1
ignore_keyguard=1
disable_restart_after_phone_call=1
background_shutdown_timeout=0
check_folders_after_rebuild=0
create_sdcard_dir=1
getdeviceid_trycount=0

[rawdisplay]
;driver="gles_2_0_android"
screen_xy="auto"
;highres=0

.....
В примо трябваше да се напише точната резолюция /по спомени/

Благодаря, не ми се занимаваше и инсталирах Некстгена, но се осеща, че като зареди първите няколко секунди мисли и не са му активни бутоните и след това се оправя. Ако не мога да го реша този проблем ще взема да си поиграя малко и да се върна към примото Smile

Искам специално да благодаря за съдействието на stefando Smile

Хубав и усмихнат ден!

hTC Sensation | ViperS 5.3.0 |  Android 4.1.2 | Sense 5 | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.4 | S-OFF | ------ | hTC ONE M9 | Android 6.0 | Sense 7 | Kernel: 3.10.84-Perf |
[-] 1 потребител изказва благодарност на met0di за това мнение:
  • s__tefa_n
Цитирай
Аксесоари

Здравейте,

Има стара сборка на iGO primo но наскоро си смених телефона с Realme c25y като се пробвам да я кача ми дава че резолюцията не се поддържа, ако някой има готова сборка за този телефон ще съм благодарен да сподели. Алтернатива е да споделите какво трябва да променя на старата за да успее да зареди на новата резолюция. Принципно на първо пускане след инсталацията зарежда напълно нормално и няма проблеми,но при повторно пускане вече дава грешка и е до там.
Цитирай

Здравейте!
Някой може ли да помогне с възможно най-нова и пълна версия на IGO за SАMSUNG Gаlaxy A52s и набор карти за Европа, Турция , POI, и други екстри
Благодаря.
Цитирай

Здравейте, някой има ли готова сботка за Samsung S22 плюс, благодаря предварително!
Цитирай

Здравейте, бихте ли ми изпратили линк със сборка за Samsung S21?
Благодаря предварително.
Цитирай

Моля за карти Европа Q4 .2021- IGO PAL
Цитирай

Здравейте, ще може ли линк за Huawei P40 lite, благодаря!

Изпратено от моят JNY-LX1 с помощта на Tapatalk

HTC Desire 500
Цитирай

Здравейте, коя е последната актуална карта на България? На навигацията в колата съм качил последната, която открих от 2021 г., но на нея участъка на околовръстноно в София, между Младост и АМТ, не е коректно показан.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай

Здравейте.необходима ми е карта на Гьрция за Иго Примо. Ще сьм благодарен ако някой помогне.
Цитирай

Здравейте, възможно ли е да получа карта за iGO Primo за Европа? Предстои ми пътуване утре и ми се искаше да ползвам офлайн карта.
Цитирай

Няма карта на Европа, има на отделни страни.

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Здравейте, тъй като нямам място за всички карти в основната памет на таблета,как да направя пряк път до SD картата?

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай

Редактира се sys файла така че да има
[folders]
has_secondary_root=1
content="/...тук се описва пътя до файловете на sd картата който е специфичен и завършва с... /addons/content"

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
[-] 1 потребител изказва благодарност на Han_Solo за това мнение:
  • ninoff
Цитирай

добър ден искам да питам за нова карта POI И КАМЕРИ за Igo NextGen - 9.18.27.719974 за България
Цитирай

Здравейте, докато шофирам, навигацията ме изкарва към кръговото от главния път и после пак ме качва на него. Това ми се случвало и със Garmin, но сега и в iGo. Това бъг в картата ли е, или нещо друго. Има ли някакво решение?
Цитирай

За кое кръгово става дума?
А по принцип и двата варианта са възможни, ако не си пуснал навигацията с маршрут често се случва поради смущения в gps сигнала или просто слаб сигнал да позиционира с грешка от 10-20 метра, а курсора да е на пътя просто защото в повечето навигации има тази "хитринка" - да вкарва курсора в пътя дори позицията да е малко в страни. При няколко успоредни шосета или път с локални платна и слаб сигнал къде ще те сложи навигацията ... не се знае.
Възможно е и грешки в картите да има, виждал съм на доста места навигацията да чертае странни маршрути, това при различни програми и различни карти

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

От главния път излизаш през рампа към кръговото който е път за друг път на ляво и на дясно през кръговото. От другата страна на кръговото отново има рампа да се качиш на пътя от който си излязъл. Доста глупаво е да ги чертае да излизам от главния път и после пак да се кача на него, на вместо да си карам направо. Да, наистона курсора не винаги е на пътя и е някой път малко в страни. Възможно е и от това да е. В този случай няма ли някаква опция да се калибрира GPS,а
Цитирай

(2022-07-12, 14:14:05)ndi написа:  няма ли някаква опция да се калибрира GPS
Пробвай като добавиш този запис във sys.txt
[route]
correctness=80 ; Макс=100
Чувствителност на отклонение от маршрута. При мене е 50


Цитирай

Преди малката точка което е истинското ти положение вървеше от ляво на пътя. Сега след редакцията и добавяне натези стойноси:
correctness=80 ; Макс=100
Точката върви от дясно на пътя и почти влиза в насрещната лента. Малко трябва да намаля първата стойност ли?
Цитирай

Да колега. Пробвай и експериментално подбери стойността за correctness=?? ; Макс=100
Само за информация.....
Оцветеното във червено не се чете от програмата.
Това така да се каже е потребителски текст който ти указва колко може да е максималната стойност за командата correctness и може спокойно да се премахне.
Казано с други думи няма първа и втора стойност.
Поздрави.....


[-] 2 потребители изказват благодарност на fumar за това мнение:
  • Be6i4, ndi
Цитирай

Здравейте ,може ли актуална сборка с карти за европа.
Цитирай

Здравейте,може ли app file за samsung s20 ultra?
Цитирай

Здравейте използвал Igo Israel днес гледам че картите са ми от 2020г. Реших да потърся по-нови катри и удрям на камък, някой ако може да помогне. Благодаря предварително

htc desire c --->>  Samsung i9301i Galaxy S3 Neo


Цитирай

И аз се чудя от къде може да се намерят по-нови карти.Предполагам из руските форуми ще има,но нямам регистрация там,имаше и в нашия форум няколко колеги.Ако намериш нещо пиши из темата.
Цитирай

Сборка на iGo Pal да има някой и да работи на А12?
Благодаря предварително!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)