Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ

(2022-10-06, 07:57:04)Morty написа:  Точката си върви добре, картата е точна, забавя се курсора да се намести до точката ...има забавяне.


Колегата fumar е написал "Чувствителност на отклонение от маршрута" - ако промениш чувствителността, може по-бързо да следва точката или да върви заедно с нея.

От мен толкова.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, нуждая се от iGO и актуални карти за Huawei P40Pro. Бъдете здрави!
Цитирай

Здравейте, имам заварена мултимедия в колата с операционна система Windows CE. Има навигация iGo Primo с много стари карти. Цялата навигация е на SD карта. Опитвам се да намеря актуални карти, но някакви нови правила ли има, скрити ли са, какво ли? Нищо не намирам. Аз си използвам Waze на телефона, но все пак ми се иска и другата да е в час. Ако някой му се помага, благодаря му предварително!
Цитирай

Здравейте, може ли сборка на igo за xiaomi mi a3 c android 11.
Благодаря!
Цитирай

Здравейте
На телефон Самсунг S10 съм сложил iGO NextGen Israel v9.18.27.676280 и когато изгася дисплея навигирането прекъсва.
Знаете ли как програмата да продължи да си работи и на изгасен екран ?
Цитирай

Добър вечер,

Приятел ме помоли да погледна дали има възможност да се качи по нова карта на навигацията му в колата.
Самата навигация е китайска, но не мога да ви кажа в момента каква точно е.
SD картата е у мен и ще споделя какво има в нея, ако ще помогне.
Папката е с име igo9 и вътре има следните файлове от снимката, която прикачам. 

Можете ли да помогнете?


Прикачени файлове
.jpg igo9.jpg Размер: 32.08 KB  Сваляния: 507
Цитирай

Здравейте може ли да помоля за готова сборка на igo за мултимедия 9 инча резолюция 1280/720 на кола с андроид.Благодаря
[-] 1 потребител изказва благодарност на nei4evvv за това мнение:
  • the_brave
Цитирай

някои има ли линк за новите карти
Цитирай

Здрвейте и от мен.От скоро съм с андроид медия в колата и търся Igo с актулна карта на България.Ако може линк от къде да се изтегли.До колкото видях поддържа резолюция 1024x600.Ще съм ви благодарен.Хубав уикенд на всички.
Цитирай

Здравейте, нов съм и се нуждая от карти, че ще излизам към Хърватия, а мойто на телефона са от 2019 г.
Ще съм много благодарен!
Цитирай

Здравейте, в колата съм с iGo Primo Nextgen Israel 9.18.27.687519. Картите са от 2019г. Има ли по-нови и ако може линк.
Благодаря предварително!
Цитирай

Здравейте може ли да помоля за готова сборка на igo за Европа, ще прибирам камион самосвал от Естония. Устройството на което ще се инсталира е телефон Meizu note8, android 8.1.0.Благодаря
Цитирай

100 човека сте писали че искате най-новите Карти и най-новите сборки за Телефони.
Ето ви линк където има всичко най-ново което търсите, аз от тук си свалям всичко.
https://www.gpspower.net/

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


[-] 2 потребители изказват благодарност на the_brave за това мнение:
  • palamuda, sapiora
Цитирай

С една дребна подробност... освен ако не знаеш как да четеш там линковете [Изображение: b541ae3972f2381a13411241629bb8ff.jpg]
[Изображение: c326882bd829b0ee0f659e7e48fc0d21.jpg]

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Ами разбира се че трябва да си направиш регистрация, безплатно е.
Аз вчера от там си изтеглих Торента за Европа - EUROPE HERE 2022-Q2 iGO, който е 7GB.
От 5-10 години използвам този форум и е страхотен.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай

Привет отново! От известно време се чудя но не открих нищо подобно,  дали е възможно да се показват ограниченията за тежкотоварни автомобили "3.5т." или "7.5т.",  "Височина на тунела", евентуално АДР забрана... но на картата в актива навигация независимо дали пътя те води натам,  както брандинг-а на бензиностанциите,  светофари и т.н. 
 Благодаря за отговора предварително! Ще бъде полезно за доста колеги.
Цитирай

Отново благодаря на stefando, бърз и точен отговор с решение!
 Respect!
Цитирай

Здравейте,един въпрос: имам инсталирана igo 9.18.27.702387 samsung s20 .Докато бях с андроид 12 всичко беше ок, но се актуализира с андроид 13 и сега не тръгва. Как да го оправя? Благодаря
Цитирай

(2022-12-19, 13:33:08)devilk1 написа:  Здравейте,един въпрос: имам инсталирана igo 9.18.27.702387 samsung s20 .Докато бях с андроид 12 всичко беше ок, но се актуализира с андроид 13 и сега не тръгва. Как да го оправя? Благодаря
Виж дали има дадени всички разрешения.При андроид 13 не се дават автоматично разрешения на някой програми.Или промени папката iGO за да я запазиш,деинсталирай и инсталирай отново с същата папка като дадеш ръчно разрешенията.Също и на VocalizerEx2 ако го имаш .
Цитирай

Благодаря!
Цитирай

Тази навигация ми харесва много , но прави проблем на тел .Редми нот 10s. -3 пъти ходи по гаранция заради нея - постоянни рестарти и ще се подпали , докато разбера , че е от нея.Вече 7 месеца нямам проблеми .Та ако знае някой кой файл или какво би причинило това...
Цитирай

Малко по ясно ако може???
Че така написано хем щял да подпали телефона + рестарти а после няма проблеми... Няма проблеми след като я махна?
И за коя версия/модификация става въпрос, че аз с Igo съм обиколил не само всички балкански страни, а и нататъка, тоест целодневно използване в продължение на седмица да кажем. За над 15 години, на различни телефони, само веднъж заби и то си мисля че беше заради къстъм ром-а

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Има нови карти!
LUNA HERE 2022.Q2
Цитирай

(2022-12-19, 14:21:33)alexkara написа:  Виж дали има дадени всички разрешения.При андроид 13 не се дават автоматично разрешения на някой програми.Или промени папката iGO за да я запазиш,деинсталирай и инсталирай отново с същата папка като дадеш ръчно разрешенията.Също и на VocalizerEx2 ако го имаш .

Аз имам същият проблем. При мен след ъпдейт на телефона спря да работи и не мога да го подкарам по никакъв начин. Трих , преинсталирах и нищо. Трябва да кажа , че при мен и сборката е доста стара. Ползвам Nextgen Pongo от Замунда. Ще бъда благодарен ако някой ме насочи и ми помогне с по-нова сборка. Весели празници на всички и бъдете здрави!
Цитирай

(2022-12-24, 15:19:36)range111 написа:  Аз имам същият проблем. При мен след ъпдейт на телефона спря да работи и не мога да го подкарам по никакъв начин. Трих , преинсталирах и нищо. Трябва да кажа , че при мен и сборката е доста стара. Ползвам Nextgen Pongo от Замунда. Ще бъда благодарен ако някой ме насочи и ми помогне с по-нова сборка. Весели празници на всички и бъдете здрави!

Имаш лично съобщение
[-] 1 потребител изказва благодарност на esil2 за това мнение:
  • range111
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)