Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ

Аз тази опция си я държа изключена... Говорех основно за неточности на картите и отчасти недостатъци на маршрутизацията.
   

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
Аксесоари

Какъв маршрут е най удачно да се ползва на това igo аз съм го задал на бърз
Цитирай

Относително е, според това, което съм чел отдавна и това което съм тествал, ако е лесен или бърз прекарва по по-големи улици и магистрали... Аз обаче доста често предпочитам по-спокойни пътища, даже да са по-бавни и затова проверявам през няколко навигации, основно такива с онлайн трафик.
Няколко пъти навигация ме е вадила от магистрала и ме е спасявала от висене в задръстванията причинени от катастрофи... естествено се гледа защо навигацията предлага обход и разчиташ на главата си, последния път предлагаше да ме свали преди Ихтиман, ама аз виждах че до след него е чисто, проблема с катастрофата беше на изкачването от Ихтиман към Вакарел и там искам- не искам трябваше или да обикалям през Самоков или да се друсам по несъществуващия път дето е като лунен пейзаж... или да пълзя с 20км/ч

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
[-] 1 потребител изказва благодарност на Han_Solo за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Мога ли и аз да попитам за нови карти?
Цитирай

Здравейте, сложих китайска навигация на колата, откъде мога да намеря сборка на Igo за инсталация?

Angry
Цитирай

(2023-01-18, 11:28:48)kaloyans написа:  Здравейте, сложих китайска навигация на колата, откъде мога да намеря сборка на Igo за инсталация?

Имаш лично съобщение
Цитирай

(2023-01-18, 18:19:31)esil2 написа:  Имаш лично съобщение

Имаше предупреждение да се спрат публикации от рода на "имаш лично съобщение"
Назад в темата...
Цитирай

(2023-01-18, 20:41:15)Miro2210 написа:  Имаше предупреждение да се спрат публикации от рода на "имаш лично съобщение"
Назад в темата...

Ако е така се извинявам, не е нарочно просто не съм видял макар, че не знам какво толкова нередно има в това нещо
Цитирай

Здравейте, може ли да изпрося помощ за да подкарам iGO Navigation на един таблет. Пробвах сам ама явно съм много бос в тия неща Bu . Ако е важно таблета е LENOVO Tab P11 Plus с Андроид 12.
Цитирай

Слагаш папката iGO_... в паметта на устройството и инсталираш .APK файла.
Няма нищо трудно
Цитирай

Здравейте, търся да изтегля igo за камион с последните карти на европа за телефон lg g7 ,андроид 10. Ще съм благодарен ако някой помогне да намеря от къде да ги дръпна!
Цитирай

Здравейте, търся IGO, което да работи на android 13. Благодаря предварително.
Цитирай

Здравейте!
Някой може ли да помогне с възможно най-нова и пълна версия (сборка) на IGO и набор карти за Европа..
За таблет Xiaomi (Аndroid 12 ; MIUI 13.1) с резолюция 1200 x 2000..
Благодаря.
Цитирай

Те сборките спряха да ги правят. И сега няма кой, има някакви леки ъпдейти на IGO NextGen LUna в "смартзона" форума, о същото е и в 4pda. Гугъл карти с офлайн свалени карти не ти ли върши работа или ти трябва за тир / бус / камион ?!
Цитирай

Здравейте  , имам 2 мултимедий едната е с андойд а другата е с windows  , и на двете имам igo primo , помогнете ми да си обновя картите , не мога да намеря от къде да си ги сваля
Цитирай

   
Здравейте имам проблем с igo pal

Цитирай

Проблема е,че си я сложил на SD картата.В паметта на устройството сложи сборката и после активираш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vertexe за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

CANBUS свързване в Мерцердес w220 - 320CDI - FACELIFT, 2004 : 2006 година
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Здравейте! Реших да направя обновление на радиото в колата си и купих Андроид система 8+128 Гб RAM. Монтирах в Mercedes w220 S klass 320CDI - Facelift. Системата е 9.5 " рез.2000x1200 с богат набор екстри и най важното - има меню на Български език. В системата има допълнително легло за 32 GB СД карта. Има 2 USB  изхода, 1 СИМ 4етец, антена за GPS, антена за WIFI и работи с 4 G сигнал. Към системата има: TMPS  за налягане и температура на гумите, Предна камера с ADAS система и видеорегистратор - камера СОНИ AHD, задна камера AHD - СОНИ. Има и DAB радио, което не знам дали работи в България. Има и ELM 327 (с него много внимавайте - пълно е с ментета) четец с инсталиран софтуер в Андроида за да не плащаш по 30 кинта за да ти изтриват грешка - работа за 3 мин включително времето за прочитане инфото от OBD II буксата. До тук добре Smile От тук започнаха и мъките ми, за които искам да споделя, за да знаят колегите тръгнали по моя път. Първи проблем - ЗВУК !!! Оказа се, че за да пусна звук трябва да ползвам някакво китайско окабеляване за да стигна до отзад където е усилвателя ХАРМОН КАРДОН на Мерцедеса и да подключа неговия куплунг в китайската кабеларка. Разбира се това отпадна незабавно като възможност. Остана втория шанс, да подкарам оптиката която идва от усилвателя и влиза в оргиналното радио. За да се случи това, се иска да се наблюдава внимателно буксата с оптиката ви. Има две големи фирми производителки на оптични декодери. Едната прави сини кутийки, а другата прави черни кутийки. Разликата разбира се е в друго - протокола по който се чете информацията от оптиката. Значи, обобщено може да се каже че ако сте с Мерцедес до 2003 година - синята кутийка е за вас, черните са на другата фирма - SEICANE и са за след 2003 година модели. И така след главоблъскане коя е за мен, закупих от братята Китайци черната кутийка която апропо още чакам да пристигне за да я включа в битката за ЗВУК. Докато това се случва се забавлявам с CANBUS системата. За да ползвате мулти-волана си и да управлявате с него функции в Андроида, трябва да накарате тая вълшебна кутия да заработи. Да, но никой не ви казва и разказва от къде и как да вземете сигнал от CANBUS мрежата на Мерцедес за да се случат правилно нещата. И естествено чичко Гугъл те праща в морето с лайняна информация в която да гребеш с пълни шепи инфо и да отхвърляш ненужното за да стигнеш след седмици на ровене в истинския куплунг-дистрибутор на тоя сигнал и да знаеш как правилно да се подключиш там Smile И така...тъкмо си се зарадвал, че физически си вързал канбуса в мрежата и установяваш, че твоя модел автомобил го няма в софтуера написан на коляно в някоя оризова плантация на Китай. Пишеш на търговеца в АлиЕкспрес, а той се прави, че не разбира и "плохо панимает" твоя проблем. И така посещаваш търговския отдел на Китайското посолство след записан ден и час и от там те уверяват, че скоро ще има промяна в отношението на търговеца към теб. Минава още месец и получаваш писъмце - служителят с лошо отношение към клиенти е уволнен! Уверяват те, че за промяна на данните в CANBUS софтуера ще е нужно време и трябва да се въоръжиш с търпение...само за няколко месеца. Докато това технологично време тече се забавляваш с Андроида си..версия 12 и разучаваш какво има в него? И леко по леко тестваш и така стигаш и до навигацията IGO, а когато напишеш някоя улица в България установяваш с див ужас, че картата вероятно е стара и затова липсват данни. И така драги приятели аз търся файл който да добавя в Андроида за да имам карта с версия поне 2022 година. И понеже виждам, че тук наистина е правилното място за да я получа, защото има момчета специалисти в тая битка, се обръщам за помощ към тях. Ако е нужна информация от навигатора мога да я извлека от Андроида, надявам се. Благодаря предварително!!! Трябва да се науча как се качват снимки тук за да бъда още по полезен за колегите който тръгват по моите стъпки.
Цитирай

Здравей на всички от форума!
Някой може ли да ми помогне като сподели от къде мога да изтегля ,някоя добра версия на iGO подходяща за камион и инсталация на таблет Android от новите версии ?

Преди време имах няколко програмки както със настройки но съм ги затрил . Трябва ми само програмата + всичко нужно за да рабити , БЕЗ КАРТИ аз имам свалени .

Благодаря !
Цитирай

Здравей те.Нов съм в форума.Смених телефона и igo apk не иска да се стартира на android 12.Може ли да ми дадете apk фаила или готова сборка.Благодаря предварително.
Цитирай

Здравейте колата ми дойде с китайска мултимедия не андройд но има IGO PRIMO но стари карти помощ за нови ?
Цитирай

Здравейте търся нови карти за igo.Откъде може да намеря.
Цитирай

Може ли някой да пусне готова сборка за Samsung A71 на лични,дайте знак!
Цитирай

Някой може ли да сподели приложението с най-нови карти? Трябва ми за таблет acer 10.1"

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

Здравейте, може ли линк към последната версия на картите? Трябва ми основно за България и Гърция. Мерси
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)