Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ
#76

Здравейте,
Има ли начин да показва процентите на батерията?
Разрових всички менюта но не намирам такава опция.
Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте, имам няколко въпроса. Ползвам iGO Nextgen 9.18.27.719974 палестинка, стил pongo ,версия от 27.11.2018г.(готова сборка). Знам, че мога да спра звуците за известия, но мога ли например да го направя само за ограниченията на скоростта или пък просто да си сложа някакви километри отгоре някак над ограничението при които да се включва? Също така искам да попитам версията ми достатъчно актуална ли е и мога ли да разчитам на нея, тъй като ми предстои пътуване до София,там добре ли се справя? Мога ли да разчитам на тази навигация. Като Алтернативи имам Here и Google Maps, но сякаш IGO-то ми се струва най-добре, как мислите? Благодаря превдарително за информацията.

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
#78

Можеш да се "гмурнеш" спокойно в София с тази сборка.
Известията за скорост се спират(или настройват) от тук:
Цитирай
#79

(2019-02-14, 09:50:32)speedemon написа:  Здравейте, имам няколко въпроса. Ползвам iGO Nextgen 9.18.27.719974 палестинка, стил pongo ,версия от 27.11.2018г.(готова сборка). Знам, че мога да спра звуците за известия, но мога ли например да го направя само за ограниченията на скоростта или пък просто да си сложа някакви километри отгоре някак над ограничението при които да се включва? Също така искам да попитам версията ми достатъчно актуална ли е и мога ли да разчитам на нея, тъй като ми предстои пътуване до София,там добре ли се справя? Мога ли да разчитам на тази навигация. Като Алтернативи имам Here и Google Maps, но сякаш IGO-то ми се струва най-добре, как мислите? Благодаря превдарително за информацията.

Която и от  iGO Nextgen да използваш са еднакви .Картите на професионалните навигации са поне 1 година по-стари. Инсталираш си Send to navigation или  maps2geo и намираш адреса с Google Maps и го споделяш в която навигация искаш .Най -новите карти са на Here и Google Maps ,Waze. В настройки имаш скорости.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#80

(2019-02-14, 11:46:43)alexkara написа:  Която и от  iGO Nextgen да използваш са еднакви .Картите на професионалните навигации са поне 1 година по-стари. Инсталираш си Send to navigation или  maps2geo и намираш адреса с Google Maps и го споделяш в която навигация искаш .Най -новите карти са на Here и Google Maps ,Waze. В настройки имаш скорости.

Значи по-добре да ползвам Here we go или Waze като по актуални, така ли?

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
#81

(2019-02-14, 13:40:52)speedemon написа:  Значи по-добре да ползвам Here we go или Waze като по актуални, така ли?

Никой не може да ти даде съвет.Използвай няколко ,преглеждай подробно маршрута.Пробвай бърз ,кратък ,икономичен на всяка така ще определиш за себе си коя ти върши работа.За магистрали ,първостепенни пътища и големи градове разликите са малки в всички .Waze  иска подробни настройки/иска да й кажеш имаш ли винетка ,кои пътища да избира/.И работи само online .На Here и Mapsa изтегляш карти и може да работят offline /нямаш трафик тогава/.
Цитирай
#82

(2019-02-14, 13:40:52)speedemon написа:  Значи по-добре да ползвам Here we go или Waze като по актуални, така ли?
Мятай се на "палестинката" и не му мисли толкова...
[-] 1 потребител изказва благодарност на stefando за това мнение:
  • speedemon
Цитирай
#83

Как става това със споделянето на адреса от google maps. Изтеглих ги програмите но нещо не мога да се оправя и ориентирам. Ако може насоки, благодаря !

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
#84

Намираш адреса, избираш споделяне. От лентата поне на мен ми излиза опцията transfer to . Избирам я и ми показва с кое приложение мога да я споделя (Sygic, Igo и т.н.). Аз ползвам мапс2гео
Цитирай
#85

Europe HERE 2018.Q4


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
[-] 1 потребител изказва благодарност на dido123 за това мнение:
  • Suggs
Цитирай
#86

Здравейте.
Всеки път като стартирам навигацията ми се пуска помощника за настройка...как да го запаметя това един път завинаги и да го премахна за да не се стартира?
И с пускането имам проблем с един от лицензите..излиза грешка , но при "ОК" си продължава без проблем...?
Благодаря Ви.

Samsung S7 Edge 32GB Black Onyx!
Цитирай
#87

Като:
*преместил всичко на вътрешната памет
*оправиш си пътя до програмата в sys.txt

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
Цитирай
#88

Да така се оправиха и 2та проблема благодарение на stefando.evvel мерси и на теб.

Samsung S7 Edge 32GB Black Onyx!
Цитирай
#89

Кои камери е по добре да се ползват,тези който си идват с картите и ли другите който са в текст формат,само едните ли трябва да са в папката?

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#90

Здравейте,
iGO NextGen Israel 9.18.27.687519, скин Арими, пълна. Има една функция, която увеличава (зуумва) около мястото, което преминавам и изкарва вдясно или горе на екрана. Не винаги, само на места, не знам каква е логиката.
Та да питам откъде се включва/изключва това?
Знам, че може, защото, докато разучавах го бях изключил, но не мога да се сетя къде бутнах.
Благодаря.
Цитирай
#91

Здравейте,
от доста време се мъча да инсталирам iGO Nextgen на Samsung A5 2017 с Android 8.0.0. Пробвал съм какви ли не сборки от различни места, спазвам точно инструкциите и последователностите за инсталация, но ефекта е един и същ. Пускам APK-то, инсталира се и веднага излиза. В последствие ако се опитам да стартирам от вече инсталираното директно ме изхвърля, тръгва да зарежда и веднага се затваря без надписи и нищо друго. Това се случва с всички до момента използвани APK< а те са доста и различни. Изглежда ми като липса на някакви права, но не мога да открия нищо конкретно. Това се случва с тази версия на Android-а. Ако някой се е сблъсквал с този проблем ако може да пише тук. Благодаря.
Цитирай
#92

(2019-02-21, 12:03:23)Tonyco написа:  Здравейте,
от доста време се мъча да инсталирам iGO Nextgen на Samsung A5 2017 с Android 8.0.0. Пробвал съм какви ли не сборки от различни места, спазвам точно инструкциите и последователностите за инсталация, но ефекта е един и същ. Пускам APK-то, инсталира се и веднага излиза. В последствие ако се опитам да стартирам от вече инсталираното директно ме изхвърля, тръгва да зарежда и веднага се затваря без надписи  и нищо друго. Това се случва с всички до момента използвани APK< а те са доста и различни. Изглежда ми като липса на някакви права, но не мога да открия нищо конкретно. Това се случва с тази версия на Android-а. Ако някой се е сблъсквал с този проблем ако може да пише тук. Благодаря.

Изрий всички програми на iGO които си инсталирал. Сложи си един добър файлов менажер,ES manager.Отлючи му да търси скрити файлове.Претърси целия телефон за остатъчни файлове на iGO и ги изтрий.Свали някоя сборка/пълна ,но без папка  save/ и я инсталирай .Понякога iGO Nextgen Israel  правеше тоя номер . Имаш лично.
Цитирай
#93

Направих всичко както alexkara е написал. Изчистих останали файлове от igo primo, активирах скритите файлове. Ползвах и FX explorer и ES manager. Всичко чисто. После с ES manager-a следвах точно процедурата за инсталиране на IGO_gift от pongo, и същата работа. При стартиране на iGO NextGen тръгва, дава Loading след което просто излиза без някакви предупреждения. Това го боря от май месец и едно и също всеки път. С различните версии ефекта е абсолютно еднакъв. Ако разбутам нещо по папките, примерно махна global_cfg още при стартирането си казва, че го няма и ми иска да потвърдя, след което излиза. Когато всичко е наред обаче, просто ме изхвърля без никакво съобщение.

Благодарение на alexkara го подкарах. Не точно тази сборка на Pongo която аз имах, друга, но работи. Благодаря !!!
Цитирай
#94

Ами кажи как си го оправил ?
и как изчисти всички файлове на iGO ?
Аз имам подобен проблем на една навигация в кола с андроид 8,1 .
Инсталирам версия , тръгва да работи и някъде забива и ..............край - изхвърля ме .
Това става на няколко различни сборки , които си работят без проблем на тебефона Samsung note 8
Мултимедията е с 8 ядрен процесор и 2 Гв РАМ
Ако случайно "захапе" - рутира и върви без проблем .
Другото което ми прави е че ако не е говорила няколко минути - като почне и първата дума я изяжда
Имам чувството че паметта се препълва или процесора се претоварва и забива
Направих връщане на заводските настройки - пак същото
Цитирай
#95

Твоя случай е друг, при мен изобщо не тръгваше. Вече не съм тествал подробно как работи, тъй като вчера късния следобед я подкарах.

Тествах в реално време навигацията, с Q4 2018 картите, като я направих да чете от SD картата, работи без проблем на първо четене. Единствения проблем който не открих как да оправя е, че не иска да спре да предупреждава за превишена скорост. Пробвах да сложа настройките само на визуално предупреждение, пробвах изобщо да ги изключа и пак реве, че превишавам скоростта. Smile
Цитирай
#96

Нищо лично,но обикновено се пита така:
Ползвам сборка ( каква и от къде?;незадължително) iGO версия (каква?) със скин (какъв?) или без.
Как да ...(какво?)...

И някой може да отговори евентуално...
Цитирай
#97

А сега откъде да си дръпна готова сборка като тук няма ако може някой да даде линк на лс

ONEPLUS 3T
SAMSUNG GALAXY NOTE 8
Цитирай
#98

@zubara94, имаш ЛС.

 
Цитирай
#99

(2019-02-27, 14:17:16)NoMaD написа:  @zubara94, имаш ЛС.
Аз също търся нещо готово, тъй като за чужбина, най-добре се оправям с него. Телефонът е Самсунг S8.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

@Legal76, имаш ЛС.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)