Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sygic GPS Navigation & Maps - дискусия и помощ

Оценявам иронията на колегата Han_Solo и на свой ред отново ще кажа , че изпадаме в дребни заяждания. Може би не съм толкова взискателен като него, но преди 5 дни се завърнах от поредния шопинг в Одрин и отново след 3 дневно диво обикаляне нямам сериозни забележки към Сиджика. Намерих всичко , което ми трябваше и отидох и се върнах от всяка желана точка в града. Това, което не намерих като POI си копнах адреса от Google. Без лоши чувства, но на мен ми върши на 90% чудесна работа!

Samsung Galaxy Tab S6 Lite, Samsung Galaxy S23+
Цитирай
Аксесоари

Ако си сложа ръка на сърцето - Сиджик в Турция не съм ползвал, за разлика от Igo да кажем или Гармин /Street pilot/... И в Турция ползвах картите на Басарсофт за Igo

Това, което съм писал се отнася главно и основно за България, въпреки че ползвайки ТомТом на запад от България /изключвам Сърбия/ впечленията са Ок, а Сиджик ползва карти на ТомТом/Телеатлас...

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Ползвам от съвсем скоро Sygic, безплатната версия. Според мен е по-добра от Google Maps. Казаха ми че офлайн карти имало и по-добри. За България и Гърция ми е нужно. Може ли ако има такива да си ги кача като файл в приложението. И, ако може, от къде се намират.
Цитирай

Ти май говориш за друго приложение - Sygic Travel, не за навигацията

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Не знам, изтеглих офлайн от приложението, но са по-постни от Google Maps.
Цитирай

Ако е това, което мисля картите са на Опън стрийт мапс също и данните за POI .... н
Качих си и Сиджик травъл, иска за някои от нещата плащане от около 30 - 50 лева
[Изображение: ee9506e7d23c96027b8a6737d39f8b0e.jpg]        

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

(2023-08-10, 10:32:56)abracadabraabrac написа:  Ползвам от съвсем скоро Sygic, безплатната версия. Според мен е по-добра от Google Maps.  Казаха ми че офлайн карти имало и по-добри. За България и Гърция ми е нужно. Може ли ако има такива да си ги кача като файл в приложението. И, ако може, от къде се намират.

Колега и Google Maps има офлайн карти, които ще са ти по-добре от безплатните на Open Street.
Но ако търсис смяна на навигацията каъо цяло, това вече е друго нещо Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)