Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sygic GPS Navigation & Maps - дискусия и помощ
#26

Здравейте,
искам да попитам как да сложа точките за предупреждение от https://www.speedcambg.eu/poi_speedcams/index.php на навигацията Sygic Car Navigation.Извинявам се ако е коментирано в друга тема-не откривам такава.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-12-16, 09:28:20)wiss написа:  Здравейте,
искам да попитам как да сложа точките за предупреждение на навигацията Sygic Car Navigation.Извинявам се ако е коментирано в друга тема-не откривам такава.
В папка Maps създаваш папка import, ако няма такава.
В нея вкарваш едноименните двойки .rupi и .bmp. Всички или само тези, които ти трябват.
Стартираш Sygic. Ще ти изведе съобщение, че е намерил нови елементи, да ги импортира ли. Даваш ОК и това е.
[-] 2 потребители изказват благодарност на stern за това мнение:
  • GH0STFACE, Monipeev
Цитирай
#28

Благодаря
Цитирай
#29

Sygic е на промоция за Коледа до 27 декември -80%. Европа доживотен лиценз 11.99€
Цитирай
#30

Като се пооправят картите - може... че не искат да пускат карти Навтек/Хере на нормалната версия... бях им писал отзив в гугъл плея за покритието и пускат еднакъв отговор - два пъти с интервал 8-9 месеца - стереотипен отговор... и нито дума защо картите са само Томтом/телеатлас
На трък/ караван версията цените са съвсем други
Цитирай
#31

Аз им писах преди седмица в сайта и казаха, че картите на Here са за Truck версията само. Благодарих им и напуснах чата.
Ако направят, така, че обикновената версия работи с карти Here, ще си я купя, ако ще и 50 евро да струва.
На този етап, ще си карам с кракнатата.
Цитирай
#32

Здравейте. Нов потребител на Sygic съм и нямам много впечатления за работата му. От едно две тествания възникнаха следните въпроси:
Има ли откъде да се инсталира женски глас. Настоящата инсталация е само с един глас, мъжки.
Как се търсят блокове в кварталите, където адресите са само по квартал и номер блок.
Картата за България ми даде няколко грешни локации в София. Какви карти ползва Sygic и има ли възможност за ползване на други карти, защото в тези явно има някои неточности.
Има ли възможност за добавяне на гласови предупреждения за ограничения на скоростта, камери за превишена скорост, пешеходни пътеки и други. Ще бъда много благодарен ако някой сподели опит по тези въпроси.
Устройството което ползвам е Моторола Мото Х4. Андроид 8.0. Sygic Voucher Edition. Лиценз Premium свят + Трафик. Закупен с ваучер от Шел.
Цитирай
#33

(2018-12-16, 11:21:56)stern написа:  В папка Maps създаваш папка import, ако няма такава.
В нея вкарваш едноименните двойки .rupi и .bmp. Всички или само тези, които ти трябват.
Стартираш Sygic. Ще ти изведе съобщение, че е намерил нови елементи, да ги импортира ли. Даваш ОК и това е.

А на някои да му се намират custom sounds за озвучаване предупрежденията за различните видове камери на Български?
Линк за сваляне,може и на лични....благодаря 

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай
#34

От дълго време ме дразни един проблем. След като си определя дестинация програмата ми дава възможност да си избера маршрут. Обикновено първият предложен не е най-подходящ за мен. Избирам друг. Започва навигирането по моя маршрут. И тук идва проблема. Ако изключа програмата, при повторното й стартиране навигирането продължава не по избрания от мен маршрут, а по предложения от програмата първи маршрут. Някой знае ли решение на проблема.

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#35

@Nik4o пробвай с Настройки -> Планиране на маршрут да зададеш Най-кратък маршрут. Така първият предложен ще ти е по-подходящ. Иначе си нямам на идея защо се получава така.

[Изображение: attachment.php?aid=24140]


Прикачени файлове Миниатюри
   

#TeamPixel
Цитирай
#36

(2019-01-20, 15:42:37)Nik4o написа:  От дълго време ме дразни един проблем. След като си определя дестинация програмата ми дава възможност да си избера маршрут. Обикновено първият предложен не е най-подходящ за мен. Избирам друг. Започва навигирането по моя маршрут. И тук идва проблема. Ако изключа програмата, при повторното й стартиране навигирането продължава не по избрания от мен маршрут, а по предложения от програмата първи маршрут. Някой знае ли решение на проблема.

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk


Може да е вариант и запис на маршрута
Цитирай
#37

Да. Явно това е начина - запис на маршрут. Пробвах и с "най-кратък", но трябва да разчитам, че моя избор и предложението на програмата ще съвпаднат. Предполагам и други имат същия проблем.

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#38

Днес излезе нова версия на картата на Sygic за България.
Погледнах едно две селца /по рано ги нямаше наименованията на улиците --сега ги има/
Имам активиран трафик--и сега е много по добре/по рано се чудех кога го показва/
Показва си ремонтите по  предварителния избран маршрут.

Xiaomi RedMI 1SXiaomi RedMI 1SRed
Цитирай
#39

Аз си закупих сиджик-а, но за момента съм доста недоволен от него. Не намира номерата на улиците, които търся, както и някои затворени комплекси. Аз ли не правя нещо като хората не знам.
Цитирай
#40

(2019-02-13, 13:40:11)groti написа:  Аз си закупих  сиджик-а, но за момента съм доста недоволен от него. Не намира номерата на улиците, които търся, както и някои затворени комплекси. Аз ли не правя нещо като хората не знам.

Прочети пост номер 4 от темата.

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#41

Дали има нови карти?.....

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#42

Предполагам си разбрал че тук отговор няма да получиш... Но доколкото мернах - има някакви...
Цитирай
#43

(2019-02-16, 16:55:32)Nikolay_Milev написа:  Предполагам си разбрал че тук отговор няма да получиш... Но доколкото мернах - има някакви...

Разбрал съм,надявах се на лично,да знам къде да проверявам....

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#44

Учи руски
Цитирай
#45

Нови неща свързани с навигациите ще намерите тук ввв.gpspower.нет

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#46

Здравейте,
Имам няколко въпроса. Вчера реших да си купя Премиум и се чудя има ли възможност да си добавя камерите и мога ли да добавя женски глас ?
Камерите ги сложих.
Сега остава женския глас.
Цитирай
#47

За женският глас - трябва ти папка bulgarian_woman, която да копираш в Sygic/Res/voices.
После от Sygic ->Настройки -> Уведомление и звук -> Глас си избираш Български (Дани).

*Само не знам с тези ограничение, откъде ще свалиш папката.
[-] 1 потребител изказва благодарност на stern за това мнение:
  • valivmarkrein
Цитирай
#48

С картите на Томтом/Телеатлас е безмислено купуването на сиджика... а на трък, дето е с Навтек/хере цените са други
Цитирай
#49

Ето папката с женски глас:


Прикачени файлове
.zip bulgarian_woman.zip Размер: 1.04 MB  Сваляния: 402
[-] 4 потребители изказват благодарност на BisVal за това мнение:
  • bojoviki, Koko1976, pland, valivmarkrein
Цитирай
#50

Здравейте, ситуацията е следната:

Мой приятел си купува лицензите за Premium+Traffic, Real View Navigation, Cockpit. Въвежда си потребителското име и на моят сиджик също и аз ползвам навигацията вече 2 години. Така до вчера и му показва, че не е закупил Real View Navigation. А на моят телефон показва, че са закупени всички лицензи. И двамата деинсталирахме програмите, изтрити са всички данни преди това но проблема си остава. Също странното е, че като сваля програмата от магазина, дори без да съм влязъл в мой профил , пак ползвам всички екстри. Някой знае ли къде точно е проблема?

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)