Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sygic GPS Navigation & Maps - дискусия и помощ
#51

(2019-03-15, 17:27:33)Koko1976 написа:  Здравейте, ситуацията е следната:

Мой приятел си купува лицензите за  Premium+Traffic, Real View Navigation, Cockpit. Въвежда си потребителското име и на моят сиджик също и аз ползвам навигацията вече 2 години. Така до вчера и му показва, че не е закупил Real View Navigation. А на моят телефон показва, че са закупени всички лицензи. И двамата деинсталирахме програмите, изтрити са всички данни преди това но проблема си остава. Също странното е, че като сваля програмата от магазина, дори без да съм влязъл в мой профил , пак ползвам всички екстри. Някой знае ли къде точно е проблема?


Пишете им, при мен не можеше да се преместят лицензите, писах им и ми ресернаха профила при тях.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте Бихте ли ми изпратили най-нова версия на Сиджик с карти и камери за движение Благодаря предварително

Здравейте Бихте ли ми изпратили и пуснали във форума най-новата версия на Sygic с карти и камери Благодаря предварително
Цитирай
#53

@rjankov пиши ми на ЛС, или ми пиши в Телеграм за актуалната версия.

#TeamPixel
Цитирай
#54

Здравейте
аз съм чисто нов тук но изпаднах в безизходица и се надявам силно , че тук ще получа компетентна помощ.
Купих си китаец навигация за колата ( рав 4 тойота ) с андроид 8.1 ( което е под съмнение ,че е 8.1) с навигация на sygic и с карта на САЩ
и изтрих тези карти защото не ми вършат работа .
Свалих някаква карта уж на Европа но освен земното кълбо друго не ми се появява
моля за съдействие !!!
линк или място от където да си дръпна нормална работеща карта за Европа или ако някой може да ми каже
дали такава навигация би работила с друг тип навигация
Благодаря предварително
Цитирай
#55

В този форум вече забраниха линковете за карти и пиратски софтуер.
Направи си регистрация в smartzona или виж по чуждите форуми(4pda, gpspower или някъде другаде), вариантите са много.
На Андроид 8.х може да си сложиш каквото ти хареса, Сиджик не е единственото решение.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rsvr за това мнение:
  • valivmarkrein
Цитирай
#56

Предлагам ти да пробваш IGO Nextgen.Има го във  Zamunda.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Щирлиц за това мнение:
  • stefando
Цитирай
#57

Хора 20€ е платената версия, аз преди 6 години, купих фул лиценз на стойност 280€, като сега я ползвам неограничено на iOS and Android с един акаунт!

Send from my Huawei P30 Pro using Tapatalk Pro
Цитирай
#58

(2019-05-24, 20:43:07)jmelche написа:  Хора 20€ е платената версия, аз преди 6 години, купих фул лиценз на стойност 280€, като сега я ползвам неограничено на iOS and Android с един акаунт!

Send from my Huawei P30 Pro using Tapatalk Pro

Със скупената смотана карта ...
Да беше е 20 лв но с карта на навтек/хере
Този форум тотално се обезсмисли .. !

Samsung Galaxy S5 (g900f); Alcatel idol D5(5038X); Asus memo pad HD7 (ME173x); Samsung Galaxy Tab2 p3110; old: Samsung Galaxy S3 i9300; old:Samsung Galaxy S2 i9100 Black; old: Samsung Galaxy S I9000
[-] 1 потребител изказва благодарност на magnate за това мнение:
  • rsvr
Цитирай
#59

(2019-05-24, 21:44:47)magnate написа:  Със скупената смотана карта ...
Да беше е 20 лв но с карта на навтек/хере
Този форум тотално се обезсмисли .. !
Май авантата се обезсмисли, иначе на форума нищо му няма.

 
Цитирай
#60

Хахахаха, Бай Ганьовска работа!

Send from my Huawei P30 Pro using Tapatalk Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на jmelche за това мнение:
  • vertu
Цитирай
#61

Харесва ми, че POI са вградени и ги намира офлайн, не като на други навигациЙ да търсят Нет... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • plevel12
Цитирай
#62

На който му харесва, нека си купува програми с ограничена функционалност и на нагли цени.
(280 евро? Ко?...Не!)
За нас, Бай Ганьовците, има читави безплатни варианти работещи с карти по наш избор.
Цитирай
#63

(2019-05-24, 20:43:07)jmelche написа:  Хора 20€ е платената версия, аз преди 6 години, купих фул лиценз на стойност 280€, като сега я ползвам неограничено на iOS and Android с един акаунт!

Send from my Huawei P30 Pro using Tapatalk Pro
280? Това печатна грешка ли е? Защото много от платените навигации предлагат за доста по-малко пари много функционалност, като започнеш от osmand+ минеш през Сиджик и Навител и стигнеш до Igo
Цитирай
#64

Най - вероятно е грешка.Аз също си я закупих тогава-покрай Коледа 2013.Но офертата беше следната:100 лв цена на навигацията.оригинално,Заради празниците -30% отстъпка и втори лиценз бонус.Така за 70 лв получих два лиценза.

(2019-05-25, 15:49:11)rsvr написа:  На който му харесва, нека си купува програми с ограничена функционалност и на нагли цени.
(280 евро? Ко?...Не!)
За нас, Бай Ганьовците, има читави безплатни варианти работещи с карти по наш избор.

Мдааа,работещи-затова в предишния вариант на форума всеки месец,половината потребители ,започваха с Хееелп,плс и тъпи въпроси как да си кракнат програмата.Всеки месец,или на всяка нова версия.
Цитирай
#65

Решил си,платил си...
Светът не започва и не свършва с това,за което си платил.
Едва ли са толкова "тъпи" тези с "тъпите" въпроси,колкото си представяш.
Навигации бол...
Цитирай
#66

Taка е-навигации бол!Не знам защо обаче,при наличието на Гугъл мапс и Хиър Уи Гоу които са чудесни,трябва да се мъчите да краквате платени програми,които след това са със съмнителна функционалност.
Цитирай
#67

Новите версии на Sygic чертаят невероятни маршрути.Най съм доволен от SygicProfesional_13.8.5 .Направете сравнение. При наличие на карти само България и Гърция ,те ми дават път през Турция.


Прикачени файлове Миниатюри
                   
Цитирай
#68

Колега, ако си платиш 280 евро за мастер лиценз, ще ти чертае по-правилни маршрути  Lol
Майтапът на страна, разгледай си по-подробно всичките настройки.
Не е нормално такива маршрути да ти чертае. С кои карти ги предлага тези чудесни маршрути?
Пробвай с други карти, да видим дали ще е същото. Леле...
Цитирай
#69

(2019-05-28, 10:57:39)rsvr написа:  Колега, ако си платиш 280 евро за мастер лиценз, ще ти чертае по-правилни маршрути  Lol
Майтапът на страна, разгледай си по-подробно всичките настройки.
Не е нормално такива маршрути да ти чертае. С кои карти ги предлага тези чудесни маршрути?
Пробвай с други карти, да видим дали ще е същото. Леле...

Няма значение с картите.Затова ако се вгледаш там има и двата вида/1. Том 2.Хере 3и4.Том-те работят само с тях.5.Работи с двата вида .Маршрутите са бърз и икономичен,но разлика няма.Не съм качил с кратък защото там има още по невероятни.За маршрут съм оставил само магистрали и платени/без фериботи и не асфалтирани пътища/.
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexkara за това мнение:
  • nenkomania
Цитирай
#70

Благодаря ви много за бързата реакция и отговори
аз си свалих гугъл мап и HERE
ще си сваля карти оф лайн и ще си движа с тях за сега
Цитирай
#71

(2019-05-28, 10:12:51)alexkara написа:  Новите версии на Sygic чертаят невероятни маршрути.Най съм доволен от SygicProfesional_13.8.5 .Направете сравнение. При наличие на карти само България и Гърция ,те ми дават път през Турция.

http://prikachi.com/images.php?images/304/9579304Z.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/305/9579305m.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/303/9579303M.jpg

Като гледам опциите не са по различни при платен сиджик,хиър и гугъл.Така че не е необходимо плюене.
Цитирай
#72

(2019-05-29, 06:48:31)JuliusCaesar написа:  http://prikachi.com/images.php?images/304/9579304Z.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/305/9579305m.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/303/9579303M.jpg

Като гледам опциите не са по различни при платен сиджик,хиър и гугъл.Така че не е необходимо плюене.

За това говоря.Sygic  не дава прекия път през Хасково и Кърджали за разлика от другите.
Цитирай
#73

(2019-05-29, 11:25:43)alexkara написа:  За това говоря.Sygic  не дава прекия път през Хасково и Кърджали за разлика от другите.

Защо очакваш програмата да мисли вместо теб?
Задай ѝ 1-2 междинни точки и ще начертае маршрут, откъдето ти си решил.
Цитирай
#74

(2019-05-29, 16:33:05)stern написа:  Защо очакваш програмата да мисли вместо теб?
Задай ѝ 1-2 междинни точки и ще начертае маршрут, откъдето ти си решил.

Колега , ако си някъде в непозната страна и очакваш от навигацията да те преведе по най-добрия маршрут от точка А до Б./икономичен,кратък,бърз както го пише/ а тя ти предлага все едно и също .Как да я приемем за нормална за работа.В Бургас от 5 години до магазин Била на главния път за Созопол има циментови ограничения за завиване.А Sygic продължава да предлага обратни завои.А в Пловдив как ме изведе от центъра просто не е истина.Да ще те заведе,но какво ако изминеш няколко стотина километра повече.Наслаждавай се на природата.
Цитирай
#75

Аз съм с някаква доста стара версия на Sygic(не е платена, разбира се), винаги ми е давала идеални маршрути.
По-често ползувам Ай-го и нямам много задълбочени наблюдения над Сиджика, но досега винаги се е представял прилично.
А най-много съм доволен от една версия на Сиджик качен на уред с WinCE, идеална, лека, работи и пее....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)