Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sygic GPS Navigation & Maps - дискусия и помощ
#76

(2019-05-29, 21:47:28)alexkara написа:  Колега , ако си някъде в непозната страна и очакваш от навигацията да те преведе по най-добрия маршрут от точка А до Б.

А ти откъде знаеш кой е най-добрият маршрут в непозната за теб страна?

Сиджик ползвам от почти 10 г. и винаги е имало такива моменти - понякога навигацията чертае път, който не е логичен. Но в 90% от случаите ме е прекарвала чудесно по маршрута. Би трябвало да има някаква логика в програмата, но не и човешка такава. Напоследък ползвам iGo - и там са ми са случвали недомислици. Най-важното е да се приеме, че навигацията просто подпомага.
[-] 2 потребители изказват благодарност на stern за това мнение:
  • alexbg67, ilisp
Цитирай
Аксесоари
#77

(2019-05-28, 10:12:51)alexkara написа:  Новите версии на Sygic чертаят невероятни маршрути.Най съм доволен от SygicProfesional_13.8.5 .Направете сравнение. При наличие на карти само България и Гърция ,те ми дават път през Турция.

И де видя път през Турция. Чертае  ти нормални маршрути през трите КПП за Гърция - да си избереш. Никъде пътя не влиза в Турция. Много ми е интересно от Бургас за северна Гърция откъде искаш да минеш че да е нормално Smile
Цитирай
#78

Здравейте,малко помощ ако може.Преди години ползвах Sygic.Скоро ще пътувам извън граница,реших да я слагам отново,но не прехвърля създадената папка com.sygic.aura. в Android/data.Ще има ли някакви проблеми да се ползва и така?Просто нищо не става като й дам Copy/Paste.В момента успях само да я преместя в основната директория на телефона.

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#79

първо напиши за коя версия става дума, с новите , които мяркям и на изток и на запад /18.1.2 / няма проблем с това да си качиш основната папка на съответното място, а можеш и от самата програма да си избереш на картата или във вградената памет да бъде.
Съвет - качи си Хере мапс , свободна е , изтегли си карта за офлайн ползване и си свиркай... Сиджика я пробвам от любопитство, не че е лоша, проверявам я от времето когато с Ндрайв бяха есинствените андроид навигации за България, ама откакто производителите стреснаха форумното ръководство българските форуми поумряха в частта си за навигации съвет начинаещия не е много вероятно да получи
Цитирай
#80

Версията е 18.1.1.Но,която и да сложа не ми дава да копирам папката com.sygic.aura. в Android/data.Затова ми беше питането,дали ще ми създава някакви проблеми?Забелязах и една промяна от старите версии,премахнали са съобщението за преизчисляване на маршрута.Самото преизчисляване го има,но не те предупреждава като преди.Ако него наблюдаваш постоянно няма да разбереш,че си пропуснал отбивка.Сетих се и още нещо,ако намеря женски глас,къде по-точно се поставя?Благодаря

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#81

Аудио предупреждения за камери, тунели, заспали полицаи и т.н. се слагат в Android/data/com.sygic.aura/files/Res/sounds. Имам ги всички на български с женски глас. Ако ги искаш пиши ми на лични.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Johnny Bravo за това мнение:
  • poj160ar
Цитирай
#82

(2019-07-03, 21:04:47)bojoviki написа:  Версията е 18.1.1.Но,която и да сложа не ми дава да копирам папката com.sygic.aura. в Android/data.Затова ми беше питането,дали ще ми създава някакви проблеми?..
Имайки предвид , че местенето става през самото приложение ми се струва , че има голям шанс ако ти ги преместиш на ръка да спре да работи. Виж дали си дал разрешение на Сиджика да пише на СД картата
[Изображение: ed12f8200fbfd0e264bce684498226d5.jpg][Изображение: 3473b4282e794a74487b3f2487e9091e.jpg]
Цитирай
#83

Благодаря и на двама ви.След не знам си кой път се получи преместването,но не и директно.Първо в главната директория,после в Андроид и чак тогава в data.Поставих женски глас.Остава да разбера дали е от версията,това,че няма съобщения за преизчисляване на маршрута.Във старите версии го имаше.

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#84

И пак напомням за чужбина си изтегли и Хере мапс + карти за офлайн ползване където ще ходиш, преди да тръгнеш пускаш маршрут и на двете, гледаш къде те прекарва и преценяваш... ако има и wifi където си спрял преглеждаш и гугъла какво предлага
Цитирай
#85

Може би имаш в предвид Here wego.Ще я пробвам.Но за сега ще поровичкам Sygic.

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#86

Същата... аз я давам като алтернатива с други карти... Освен ако не ползваш Сиджик трък
Цитирай
#87

Привет
Някой имал ли е проблем с известяването на камерите по пътя. Появи ми се бъг в навигацията ( последен ъпдейт платена версия) звукът за стационарна камера се чува в момента в който мина покрай нея, а не 300 метра преди нея в градски и 1км преди нея извън градски условия. Не съм пробвал с пресинсталиране защото имам запаметени доста маршрути и точки които ползвам. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, да сподели.
Поздрави
Цитирай
#88

/storage/0000-0000/Android/data/com.sygic.aura/files/Res/db/items.dat

Този файл запазваш и връшаш след преинсталация, за да не губиш запаметените обекти.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#89

Ще пробвам, благодаря.
Цитирай
#90

Здравейте,някой има ли проблем с новите версии на Sygic,говоря от 18.0 нагоре с карти here 2019.03,защото не тръгват при мен.Всичко правя както преди и не се получава!
Цитирай
#91

Новите версии не работят с Here карти. Нещо се отказаха да ги хакват за тях.

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#92

Коя е последната версия,която работи с here?
Цитирай
#93

(2019-07-29, 09:33:42)dimala написа:  Коя е последната версия,която работи с here?
Sygic 17.6.0 /имаше и някой над тази ,но аз я ползвам /. Sygic Profesional 13.8.5 ,Sygic Truck 13.8.6 . Понеже новите версии не работят с карти Here ,инсталирайте си тази .Същата е , работи с ТомТом,но има трафик безплатно .Теглите си карти от нея. https://play.google.com/store/apps/detai...nemaps.gps
Цитирай
#94

Аз съм със Sygic 17.9.0 и работи с Here карти ,след това не ....   Rolleyes Rolleyes Rolleyes

Smsung Galaxy S8 , Samsung Galaxy J7
Цитирай
#95

(2019-07-29, 12:00:01)alexkara написа:  Sygic 17.6.0 /имаше и някой над тази ,но аз я ползвам /. Sygic Profesional 13.8.5 ,Sygic Truck 13.8.6 . Понеже новите версии не работят с карти Here ,инсталирайте си тази .Същата е , работи с ТомТом,но има трафик безплатно .Теглите си карти от нея.    https://play.google.com/store/apps/detai...nemaps.gps
Благодаря,ще я пробвам.Но ъпдейт на самите карти как става?Като я гледам си е Sygic,но защо е под друго име,не знам

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#96

(2019-07-31, 17:53:26)bojoviki написа:  Благодаря,ще я пробвам.Но ъпдейт на самите карти как става?Като я гледам си е Sygic,но защо е под друго име,не знам
В настройки имаш управление карти .От там + и изтегляш.Можеш да си изтеглиш карти-само ТомТом от други места /downloader от други сайтове/ако тези са по-стари и да ги поставиш в папката android/data/com.navogation.offlinemaps.gps/files.Можеш да направиш папка import  и да импортираш пой.Всичко което се прави с другите версии.
Цитирай
#97

(2019-07-31, 20:53:13)alexkara написа:  В настройки имаш управление карти .От там + и изтегляш.Можеш да си изтеглиш карти-само ТомТом от други места /downloader от други сайтове/ако тези са по-стари и да ги поставиш в папката android/data/com.navogation.offlinemaps.gps/files.Можеш да направиш папка import  и да импортираш пой.Всичко което се прави с другите версии.
Може би  не се изразих правилно.Знам как да си изтегля нужната карта,но питането ми е как става обновяването на самата карта.Преди се обновяваха на около
3 месеца,ако не се лъжа.Тоест ако има ново трасе или мост или нещо друго как се процедира?

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#98

(2019-08-01, 00:01:39)bojoviki написа:  Може би  не се изразих правилно.Знам как да си изтегля нужната карта,но питането ми е как става обновяването на самата карта.Преди се обновяваха на около
3 месеца,ако не се лъжа.Тоест ако има ново трасе или мост или нещо друго как се процедира?
Новостите най-бързо влизат в картите на Google  и OSM картите.Waze  е на Google  и в нея се отбелязват бързо. Но работи само online.На места където нета е слаб не става.Map Navigator GPS е с карти на OSM . Картите на Sygic ,iGO  според мене се обновяват доста по късно.
Цитирай
#99

Грешка
Цитирай

Здравейте, ще се радвам ако някой може да ми прати нови актуални карти на HERE и последната, работеща версия на Sygic, с тях. Благодаря Ви предварително Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 7 гост(и)