Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sygic GPS Navigation & Maps - дискусия и помощ

Поиграх си малко, това което виждам е , че от версия на картите 2019.12 насам липсват гореспоменатите населени места

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
[-] 1 потребител изказва благодарност на Han_Solo за това мнение:
  • dred
Цитирай
Аксесоари

Някой да му "увисва" Сиджика? С А8 съм, стартирам го и до там.... Платена версия е писах на съпорта има заедно с лог файл, уж после, 25.02, излезе някакъв ъпдейт, но пак нищо...
Цитирай

Зарежда без проблем, засега...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Отново пиша за да ви кажа какъв е резултата от писането ми до Супорта на Сиджик.-относно
невъзможността да се намират малки селища в България, и дадох пример Караманово.
В карта bgr.ta.2020.01 не се намира ,а в
карта bgr.ta.2018.13 селищата се намират.

Днес за 3 път пиша/преди на няколко адреса на Sygic /
но след като им го написах и в магазина на Google днес ми пратиха точния адрес.

https://help.sygic.com/en/sygic-gps-navi...s-outdated

Да видим дали този път ще реагират ?

Xiaomi RedMI 1SXiaomi RedMI 1SRed
Цитирай

Точно заради тия увъртания не съм си го купил, а се канех още преди няколко години
Инсталирах демо версията питах за някакви проблеми и реакцията беше доооста подобна, увъртаха без никаква конкретика, теглих им една културна и до там... Ако си променят начина на правене на бизнес може....
А иначе програмата я харесвам и това което имам като впечатления е над средното ниво

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
[-] 1 потребител изказва благодарност на Han_Solo за това мнение:
  • dred
Цитирай

Да съживим малко темата-някой направи ли му впечатление как са кръстили пътищата ни тия сладурковци?
Цитирай

И как са ги кръстили? Не видях нещо особено.
Цитирай

A2 -Възрожденски дух, А1-Долината на розите и тракийските царе, А3-Духът на Пирин, Е79-непознатия Северозапад и т.н.
Цитирай

Най-после след ъпдейта на картата за България нещата си дойдоха на мястото.
Днес провери въпросните селища, и търсачката ги показва коректно.
Т.е оправят грешките си не веднага, а чак когато излезе новата карта.

Xiaomi RedMI 1SXiaomi RedMI 1SRed
[-] 1 потребител изказва благодарност на dred за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай

Здравейте смених си телефона с samsung note 10  и старата версия на Сиджик не върви. В момента съм с Андроид 10. Ако не е нахално от моя страна качете някоя сборка за моят телефон. Предваритерно благодая.
Цитирай

Вече не е необходимо да е "сборка" нужен е само .арк файл. Тук обаче не е разрешено да се качват такива неща

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

(2020-05-30, 17:37:33)Han_Solo написа:  Вече не е необходимо да е "сборка" нужен е само .арк файл. Тук обаче не е разрешено да се качват такива неща
 11 ЕВРА ЗА доживотен лиценз на промоция.заслужава си !

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай

Кой от всички "доживотни" лицензи, че то всичко стана на модулчета...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-05-30, 18:44:03)alexbg67 написа:  Кой от всички "доживотни" лицензи, че то всичко стана на модулчета...
Източна Европа lifetime ДА само това ама иначе за 80 евра а сиджика го ползвам

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай

Ако искаш за собствено удовлетворение да разполагаш с лицензиран пакет, ОК купи го, не е скъп. Аз съм си купил такъв и някои съпътстващи. Но... си ползвам кракнат, в който всичко е отключено... За да не ме дразнят постоянно с някакви шарени примамки. И картите ще можеш да си обновяваш, когато има нови, че и това оср@ха с нови ограничения, за да смучат още кинтьи. Smile

ПП
Сега погледнах, моят е Европа + Трафик Лайфтайм, и мисля,че беше пак някъде там...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Сори за офтопика, но повече от 10 години по-късно все още няма навигация която да се доближи до възможностите на iGo, който беше под Windows mobile. Ма не тоя мобайл, който имитираше скопената функционалност на иТелефон, ами от преди това - дето работеше на ПДА-тата. Когато имаше и мултитаскинг, и клипборд и можеше да си управляваш файловете, както искаш

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

(2020-05-30, 18:33:34)desielenkova написа:   11 ЕВРА ЗА доживотен лиценз на промоция.заслужава си !
Да, заглеждал съм им офертите, но както съм писал, първо да си пооправят картите , само в моя квартал, в радиус от 1 километър намерих 4-5 грешки в poi точките - вече затворени , на погрешни места, със сменено име и собственост, това на томтом/телеатлас картите. Още преди няколко години им бях писал за подобни неща, отговориха ми формално и грешките си останаха. Та както се пооправят ще си го напазарувам, а иначе я следя и пробвам от времето когато андроида беше версия 1.6

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

(2020-05-30, 20:30:04)0Han_Solo написа:  Да, заглеждал съм им офертите, но както съм писал, първо да си пооправят картите , само в моя квартал, в радиус от 1 километър намерих 4-5 грешки в poi точките - вече затворени , на погрешни места, със сменено име и собственост, това на томтом/телеатлас картите. Още преди няколко години им бях писал за подобни неща, отговориха ми формално и грешките си останаха. Та както се пооправят ще си го напазарувам, а иначе я следя и пробвам от времето когато андроида беше версия 1.6
help- по мейл са ми изпратили ДЪЛЪГ промо код за Head-up Display for free -нормална цена 9.99 евра
как да го ползвам-къде се слага -порбвам навсякъде в настройки и НЕ СТАВА да го е

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай

Така?.. [Изображение: c8040698ffecdfacf7093119900fbe99.jpg][Изображение: ce58bdd84ed56f288f0fa8ab5757da9e.jpg]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Може ли линк за програмата?Благодаря

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2020-05-31, 13:02:52)alexbg67 написа:  Така?.. [Изображение: c8040698ffecdfacf7093119900fbe99.jpg][Изображение: ce58bdd84ed56f288f0fa8ab5757da9e.jpg]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

ВЧЕРА СЕ ВЪЗПОЛЗВАХ от промоцията.за 9 евра купуваш за 40.
като тествам ще пиша

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай

Здравейте ! Инсталирах Сайжик 18.7.2/cr..k/ и изтеглих карти на та 05.2020, но за голямо съжаление не ми преизчислява маршрута и ме връща към зададения. В Русе ще се оправя, но дразни с говора да завия обратно. Ако съм в друго населено място с променена посока на улица, или затворена, ще се въртя из града. Може ли от настройките нещо да се промени и да преизчислява ? Предварително благодаря, ако някой ми помогне.
Цитирай

Като се прибирах миналата година от Китай си довлякох едно радио с андроид.
Миналия месец сложих сайджик.
Работи си. Но явно се бърка там де не му е работа и като е пуснат сайджика на цял екран не ми работят бутоните от волана. На сплитнат екран пък сайджика не работи.
Някой да знае как да го оправя това?
Че е дразнещо.
Цитирай

@"T39" имаш лично съобщение с линк за супер яка сборка с iGO Nextgen за китайски авто-андроидчета (и за телефончета с Андроид разбира се)...
Не е за изпускане!
[-] 1 потребител изказва благодарност на stefando за това мнение:
  • ivanb
Цитирай

IGO някакво има инсталирано, но трафик информация хваща само като съм близо до Румъния, само за румънските пътища.
Сайджика има сравнително адекватна трафик информация.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)