Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Garmin StreetPilot - дискусия и помощ
#26

(2019-04-27, 19:31:41)bLck написа:  Някой може ли да ми даде линк на лични да я сваля.
Хм.. тая навигация е леко специфична и в зависимост от устройството версията на андроида и мястото на инсталация има различни версии, аз я подкарах от любопитство, със сити навигатор и с планинарската карта... не е моя тип
Цитирай
Аксесоари
#27

Като цяло ми трябва с топо карти Big Grin т.е тези планинските.А ако може и двете..

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#28

Бгтопо не се ли обедини с Бгмаунтънс...
А за тях аз използвам Орукс мапс, не че не сложих и Стрит пайлът - на андроид 8.1... ама не ми дава нищо повече от орукса за тези карти
Цитирай
#29

Аз нещо ми крашва аппа.. С андроид 8. И всеки път като го стартирам иска настройки за език , формат час... Някой змае ли защо?

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#30

Здрасти, на Нот9 с андройд9  програмата работи на симулация, при включване  GPS забива. П.П.Ето и пътя към папка Garmin.


Прикачени файлове Миниатюри
               

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#31

При мен си намира папката в Главната директория,но нали ти казвам всеки път като го стартирам и почва да иска език, voice , тема или папка нещо такоз..и крашва като пусна gps

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#32

Пробвай да го инсталираш на другата памет.
Цитирай
#33

Аз съм изровил 2.33 за вътрешната памет, на андроид 8.1 ми върви, не показва сателити показва батерия... Не съм го пробвал в реални условия, ама със сити навигатор европа чертае маршрути ... Малко шантави ми ги дава
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)