Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой е любимият Ви телефон за всички времена?

Nokia N9. Беше твърде нестандартен. Една от най-увлекателните опции беше, че тъй като meego беше някаква мобилна форма на Линукс Дебиан, имаше командна конзола, през която можеха да се правят много неща. Красива и пъргава операционна ситема! Имаше долби съраунд и звукът в слушалки беше много хубав! Ярък амолед, хубави снимки и идеален размер. Това е телефонът на който съм се радвал може би най-много, а мина мнооого време от тогава и бая телефони ми минаха през ръцете.
Цитирай
Аксесоари

Който не е писал, може да се отчете, пък другите може да си припомнят.  Smile

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

На мен всеки ми е бил любим, неслучайно съм ги притежавал. Всеки съм го ползвал заради нещо, което ми е харесвало. Макар и да наруша "сентенцията" на един съфорумец, никога не съм плюл по апарати които вече не притежавам Smile . сд 930/бръмбър/ моторола-първият ми, сони джей 6, нокия 8210, нокия ен72, сони-ериксон/не помня модела/нокия 3510 и, лг/не помня модела/стари и хубави апарати, които съм ползвал - поне мен са ме кефили!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Още не е измислен и едва ли някога ще бъде !
Цитирай

Имал съм доста телефони и този който ми остана на сърцето е Google Pixel 4XL.

Sent from my NOH-NX9 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)