Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аудио през usb
#1

Здравейте, искам да попитам при положение че телефонът има аудио Жак мога ли да използвам усб-то за да слушам музика със слушалки. Обикновен преходник ще свърши ли работа или самите слушалки трябва да са usb type c?
Цитирай
Аксесоари
#2

Да.може
Цитирай
#3

(2018-09-14, 19:20:02)mudage написа:  Да.може

супер, благодаря ще си поръчам направо слушалки с USB type C
Цитирай
#4

Интересно, по-добре пробвай с на някой слушалките преди да поръчаш.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#5

Съжалявам .Аз несъм те разбрал правилно.Имах в предвид че можеш да включиш флашка с музика в usb входа а през изхода за слушалки да си слушаш.А дали през тайп сито  може , ина мен ми е интересно.
Цитирай
#6

Да може да се изкара звук от юсб-то. Но на мен ми е интересно защо след като има 3.5мм.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#7

За да разбие по-бързо порта може би! Не стига, че се зарежда всеки ден, по някога и по 2 пъти, ами и слушалки да му ръгам по няколко пъти на ден...
Но да вметна, че щом има опцията "забраняване на USB аудио" в настроки за разработчици, значи би трябвало и да го поддържа.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#8

Поръчах един преходник да пробвам. Просто ми е интересно дали с жак отдолу на телефона наистина е по удобно.

Изпратено от моят LG-H870S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Вижте това видео https://youtu.be/Ly-bSBHOSIo
Маи не всички донгъли са еднакви.
Цитирай
#10

От видяното в клипа разбирам, че има аналогови преходници и дигитални. Някои телефони като Пиксел нямат аналогов сигнал през USB. Предполага се, че при G6 ще работи с какъвто и да било преходник. Очакваме питащият да сподели своите впечатления. Лично аз също искам да ползвам долната част на телефона, защото отгоре ми е адски неудобно.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)