Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с основните бутони
#1

[img][Изображение: Screenshot_2018-09-18-00-06-22-114_bg.sp...ndroid.png][/img][img][Изображение: Screenshot_2018-09-18-00-06-43-584_com.f...katana.png][/img]  
   [img][Изображение: Screenshot_2018-09-18-00-05-41-987_com.miui.home.png][/img]  
     
   Здравейте колеги имам проблем с основните 3 бутона който не се скриват било в приложение било в начален екран прилагам снимки за да е по ясно.Питането ми е как да го оправя вече правих ресет не помогна.Предварително се извинявам за въпроса просто съм нов в света на Xiaomi.Става дума за мулти,начален и връщане който се намират най долу.

Samsung Galaxy S20 FE














Цитирай
Аксесоари
#2

Имаше опция май за временно скриване на бутоните.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Ами от 3 дена търся и не намирам освен това правих хард ресет при който трябваше да върне настройките но бутоните си седят.Много е дразнещо защото взимат част от екрана в всяко приложение.Проблема стана когато инсталирах Спортал естествено първата ми работа ми беше да го махна но проблема остана.

Samsung Galaxy S20 FE














Цитирай
#4

Ама те си седят при резет!Искаш изцяло да ги махнеш ли?
Open the Settings application

Scroll down to the System & Device section

Tap on the Full Screen Display option

Then tap the Full Screen Gestures option


Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#5

Искам да си се скриват и когато ми потрябват да си ги показва при докосване.По този начин сега направо ги премахна.

Samsung Galaxy S20 FE














Цитирай
#6

Това със скриването е работело до скоро но са го махнали с ъпдейт точно заради full Screen Display опцията.
Така че това е решението
Цитирай
#7

(2018-09-18, 07:41:47)iliobossa написа:  Искам да си се скриват и когато ми потрябват да си ги показва при доксване.По този начин сега направо ги премахна.
Няма я тази опция вече!
Опс отговора не бе за теб Smile

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Благодаря ви за отговорите и искам да вметна, че доста глупово ми се струва да я махнат тази опция беше си идеално сега, или трябва да ми седят навсякъде и винаги, или изобщо да ги премахна.

Samsung Galaxy S20 FE














Цитирай
#9

(2018-09-18, 07:54:00)iliobossa написа:  Благодаря ви за отговорите и искам да вметна, че доста глупово ми се струва да я махнат тази опция беше си идеално сега, или трябва да ми седят навсякъде и винаги, или изобщо да ги премахна.
Я виж тук!Най долу automatic hide[Изображение: 532f532c531bcd78cfc255e325ae3c83.jpg]

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#10

Липсва ми


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S20 FE














Цитирай
#11

Най долу.[Изображение: 64dd9675650bf28273ff4cdb2cd32b33.jpg]

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[Изображение: 0a7385f22f0d81fbb84fb4ff29a38339.jpg]
Цитирай
#12

Това ми изважда пробвах на 2 позиции няма разлика, и пак я няма тази опция която сте показал горе.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S20 FE














Цитирай
#13

(2018-09-18, 08:12:09)iliobossa написа:  Това ми изважда пробвах на 2 позиции няма разлика
Пробвай да активираш chrome,след това отвори chrome и виж след няколко секунди дали ще се скрият.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

Не не се крият седят си.

Samsung Galaxy S20 FE














Цитирай
#15

Може би ще го фикснат след ъпдейт.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

По-скоро трябва да го докладвате, за да знаят че има проблем
Цитирай
#17

Ще пусна един репорт, благодаря ви колеги за сега ще го ползвам с жестовете за 1 2 часа като че ли им свикнах.

Samsung Galaxy S20 FE














Цитирай
#18

Аз така свикнах вече с тия жестове, че никога повече не мисля да се върна към бутоните.


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)