Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приложение - близнак (viber). Възможно ли е?
#1

Здравейте група. Има ли възможност на нашите телефончетаа да се направи приложение близнак на вайбър. Телефона ми е с две карти и ми се иска да имам два отделни вайбър, защото едната карта е служебна. В настройките ми позволява клониране само на ФБ и месинджър. 
При самсунг телефоните се получава. (не знам дали защото при тях viber е заводско приложение в телефона)..

Huawei mate 10 lite DS aurora blue
Цитирай
Аксесоари
#2

Бъгавия Parallel Space ти е спасението.
Цитирай
#3

(2018-09-18, 15:02:18)nakata_bg написа:  Здравейте група. Има ли възможност на нашите телефончетаа да се направи приложение близнак на вайбър. Телефона ми е с две карти и ми се иска да имам два отделни вайбър, защото едната карта е служебна. В настройките ми позволява клониране само на ФБ и месинджър. 
При самсунг телефоните се получава. (не знам дали защото при тях viber е заводско приложение в телефона)..

При кои самсунги става?
Аз съм с Note 9 и не става.
Цитирай
#4

Нямате ли Parallel Apps, на Xiaomi и OnePlus го има, и просто ти дублира апликацията, мислех че на всичките го има.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#5

(2019-01-18, 13:17:46)donkor написа:  При кои самсунги става?
Аз съм с Note 9 и не става.

При всички Samsung от поне 2017 насам е възможно:
Настройки > Разширени функции > Двоен месинджър
(Settings > Advanced features > Dual Messenger )

за Viber, Whatsup, Facebook, FB Messenger, Telegram, SnapChat, WeChat ... (и някои други, ако са инсталирани)

На Note 9 и Note 8 ползвам 2 vibers в момента, а на S8, S9, S9+, J3 (2017), J5 (2017) съм виждал лично!

За други телефони Parallel Space, въпреки че е много бъгаво.
Ето и други алтернативи, но не съм ги пробвал.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#6

(2018-09-18, 15:02:18)nakata_bg написа:  ...Има ли възможност на нашите телефончетаа да се направи приложение близнак на вайбър. Телефона ми е с две карти и ми се иска да имам два отделни вайбър, защото едната карта е служебна...
Как да си направим два акаунта на един Вайбър - цък

 
Цитирай
#7

Може да пробвате с това приложение от Google Play:Parallel Space.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)