Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изчистване на бъгове в MIUI 10
#1

Привет момчета и момичета, разработчиците на МИ работят здраво за да изчистват и оптимизират системата.

Моля, описвайте бъговете които срещате в MIUI 10, за да ги репортуваме своевременно и да ги оправят в следващите ъпдейти...Моля, да ги описвате подробно и по начин, който позволява репликиране - по възможност със скриншот или видео.

Вече съм бета-тестер на Покофон и ще пускам бъговете директно в групата за дискусия на разработчиците. За един по-добър МЯУ Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако можеш да опишеш бъга с невъзможността за промяната на тона за известяване в различни приложения, примерно viber.
Viber - Settings - Notifications - Notification sound
[Изображение: cf9ec9a6ac5f92e609ca8d8faa87367a.jpg]
Първите два реда в настройките при Miui 10 липсват.
Цитирай
#3

(2018-09-18, 17:00:33)joring написа:  Ако можеш да опишеш бъга с невъзможността за промяната на тона за известяване в различни приложения, примерно viber.
Settings - Notifications - Notification sound

Първите два реда в настройките при Miui 10 липсват.

Добре, сега ще го пратя.
Цитирай
#4

На пръв прочит основните 3 недостатъка са:
1. За разлика от МИУИ 9, при МИУИ 10 няма тъмна тема при разговор, което пречи да се види кой звъни в светъл ден.
2. Отдалеченият работен плот на Гугъла спря да се свързва и не се включва, въпреки преинсталацията.
3. И при МИУИ 9, и при МИУИ 10: пълен хаос е с импорта и импорта на телефонните контакти в телефона, вайбъра, сим-картите, профила в Гугъл и МИ-профила. Управлението им не е детайлизирано, поради което се дублират многократно и не могат да се диференцират при записване.

4/64 Redmi Note 5
Цитирай
#5

има си опция за сливане на контактите.Нямам нито един, който да се повтаря. Изключил съм показването на СИМ
Цитирай
#6

справих се
Цитирай
#7

На последната версия на миуи 9 съм и огледалното спиране на селфи камерата не работи. Спирам го и пак е огледално бихте ли видели дали е така при миуи 10 ?
Цитирай
#8

Писах им във форума за МАСОВИЯ проблем със Messenger на последния Stable и ми изтриха мнението 2 Мин. по-късно

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#9

Някой може ли да потвърди в миуи 10 огледалната опция  при селфи камерата дали работи ,защото в миуи 9 кликам и все едно и също ??? И също така да попитам някой засичал ли си е 4G интернета какви скорости прави .Аз съм на А1 и вчера пуснах Speedtest приложението и едвам вързвам 18 Mbps Download .Мисълта ми е  да ли е от А1 или от тела ??
Цитирай
#10

Не ми се тегли сега на ново спийд тест, но като взех Поко-то пробвах скоростта в апартамента, където живея в момента. Стигна 90мбпс Big Grin. Тоест, от мрежата е
[-] 1 потребител изказва благодарност на gstavrev за това мнение:
  • danity
Цитирай
#11

Ето резултата при мен на А1 и рутер


Прикачени файлове Миниатюри
       

Pocophone f1
[-] 1 потребител изказва благодарност на pavlin0 за това мнение:
  • danity
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)