Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1 актуализации

При мен няма актуализация на регион индия съм ама ...вчера проверих нямаше днес пак няма
Цитирай
Аксесоари

И при мен няма актуализация, пробвах с различни региони. Телефона е от Теленор.
Edit: Изтеглих ъпдейта от https://m.gsmarena.com/some_pocophone_f1...-39854.php и го инсталирах ръчно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Georgi_ за това мнение:
  • TyRsEn
Цитирай

(2019-10-31, 19:12:37)Georgi_ написа:  И при мен няма актуализация, пробвах с различни региони. Телефона е от Теленор.
Edit: Изтеглих ъпдейта от https://m.gsmarena.com/some_pocophone_f1...-39854.php и го инсталирах ръчно.
 извинявай за тъпия въпрос но как го инсталира ръчно. При мен фабричния инсталатор през трите точки го няма. От това и втория ми въпрос при мен ли е само така или са го махнали /с 10.3.8 съм/

Xiaomi POCOPHONE F1


Цитирай

Трябва да натиснеш няколко пъти върху екрана, докато се отключи опцията за инсталатора.
[Изображение: 92a6fc06684b913b667a8e301e2da491.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на Joro711 за това мнение:
  • Chani
Цитирай

Ъпдейта дойде и при мен. На пръв поглед системата се държи малко по гладко от Муй 10.  Но това реално е stable beta, нека никой не се лъже, че това е Release, по-точно си е release candidate.  Останах разочарован, че Шиоми все още не предлагат пълна тъмна тема - лично предпочитание, не ме интересува, че няма да хаби по-малко батерия. Темите не работят добре, това е редовния номер на Шиоми при всеки рилийс, може би ще си го оправят. Някои Уиджети (примерно този на Weather M8) са леко разместени или имат застъпване. Като цяло безмислен ъпдейт, но поне сега по-лесно се настройва достъпа на нотификациите. Доколкото знам няма нито един друг производител на телефони, който да ти пуска или спира face unlock, в зависимост от региона ти в ЕС.  Нека и другите колеги напишат впечатление. Аз никога съм нямал проблеми с тъч-а, така че за там не мога да кажа, но други хора са споменали, че накрая са си го оправили.

UPDATE 1: Още нещо позитивно освен по-плавните анимации са настройките. Направени са доста по-лесни за намиране, по-подредени и даже ти подсказва. За най-важните настройки си има пана в съответното меню. Това определено много ми хареса.

Бъгче има с нотификациите ако се избере тип MIUI. Последния ред от съобщението се вижда като заглавие на чат балона. Ако е фийчър свързан с quick replies, а не е бъг, то е доста неясен за ползване.

Въпреки че анимациите са много по-плавни в менютата, то анимациите на самия Poco launcher са супер бързи и има една такава леко неконсистентност. Вярно е, че човек не рови всеки ден в менюто, но аз лично предпочитам по-плавни анимации на начален екран, а не в сетингс. Лично предпочитание Smile
Цитирай

Тези които сме с miui 10 - 9.6.27 бета дали ще получим ъпдейт до 11?
Цитирай

Както вече писах, ъпдейта дойде и при мен. Темите отново не работят при зададен регион България. Не държа и да работят, освен ако не са оправили съвместимостта на големината на иконите. При предишните версии съм попадал на теми, които една с друга нямат никакъв синхрон. Приятно впечатление ми направи автоматичната яркост, която според мен най-после е оправена.

Иначе като бързодействие ми се струва, че има развитие в положителна посока.
Цитирай

Появи се, па изчезна Bu Ба си цирка! Регион Хонгконг   Big Grin

Xiaomi 11T pro
Цитирай

И при мен дойде снощи. Първите ми впечатления е, че са го направили по-приятен за окото, усещам определено изглаждане на преходите между екраните,минимизиране и затваряне на приложения. По-мазно работи просто.

Остава да ни пуснат и Андроид 10 като му дойде времето и реално няма какво повече да се иска от телефон за 500 лв Smile

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай

Здравейте.Някой да има проблем с Miui 11 като гледате да речем телевизия на телефона.След 2 мин дисплея става черен,но телефона не се заключва.Как да спра въпросното нещо?Направих тест и направих времето за заключване по дълго ,телефонът остана активен по дълго.Идеята ми е когато гледам телевизия,телефонър да не се заключва.

*** PocoPhone F1 ***
Цитирай

(2019-11-02, 17:34:50)blade_trinity_ написа:  Здравейте.Някой да има проблем с Miui 11 като гледате да речем телевизия на телефона.След 2 мин дисплея става черен,но телефона не се заключва.Как да спра въпросното нещо?Направих тест и направих времето за заключване по дълго  ,телефонът остана активен по дълго.Идеята ми е когато гледам телевизия,телефонър да не се заключва.
С коя програма гледаш телевизия?

Pocophone f1
Цитирай

И при плей диема екстра и при виваком тв е едно и също

*** PocoPhone F1 ***
Цитирай

(2019-11-02, 19:32:49)blade_trinity_ написа:  И при плей диема екстра и при виваком тв е едно и също
При мен на Булсатком няма проблеми

Pocophone f1
Цитирай

Регион България ще получи ли ъпдейт?
Цитирай

Въобще някой получил ли е ъпдейт тия дни? Май нещо секнаха нещата!

Xiaomi 11T pro
Цитирай

(2019-11-04, 19:53:01)Bay Yvan написа:  Въобще някой получил ли е ъпдейт тия дни? Май нещо секнаха нещата!
Ъпдейта мина на 30.10 ти друг ли чакаш?

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
Цитирай

Ми още съм си с 10-ката

Xiaomi 11T pro
Цитирай

Ми най-много да са го спрвли за пореден път. При мен се появи в момента, в който смвних региона на Индия.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай

Току-що пробвах и с регион Индия, но - не, никакъв резултат, освен че ми качи 5 арр-а, които впоследствие изтрих. Иначе го държа на Хонконг.

Edit:
 Додииии Big Grin Аре, може да триете темата Tongue Wink

Xiaomi 11T pro
Цитирай

На жената днес също пристигна новото миу

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Цитирай

И при мен пристигна на регион Индия.

Имам едно питане защо MIUI10.3.8 е 158мб а MIUI11.0.5.е 1.8гб стабилна версия.

POCOPHONE F1
Цитирай

Пак да питам: от България съм, не от Индия, има ли ъпдейт?
- edit: а дойде току що :-)
Цитирай

Проверявайте ръчно, че понякога не се сеща само! Wink

Xiaomi 11T pro
Цитирай

Чак сега видях, че са добавили и grayscale режим

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай

Някой има ли информация кога ще дойде андроид 10 за нас?

Pocophone f1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 11 гост(и)