Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1 актуализации

   

POCOPHONE F1
Цитирай
Аксесоари

Сега го получих на регион България


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Аз да питам-защо получих целия ром 1.9 гб ,а някой само обновлението 561мб?Откъде идва разликата?

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
Цитирай

Root ползваш ли?
И преди това бил ли си с последната версия или с малко по-стара?
Както и типа ром ru, in, eu, mi?
Цитирай

Не!Телефона е глобал и беше с последната версия

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk
[Изображение: aac35843159654a7e7dec89ea9c2fd74.jpg]

F1 ,А52s 5G
Цитирай

нещо му е попречило да си вземе incremental update-a.
Може да е докладван бъг от тези, на които са го пуснали по-рано за бета тест и да са пакетирали целия, за да оправят нещата
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • icho
Цитирай

Официално е обявено вече - и ние ще получим MIUI 12 като това ще е последната голяма актуализация за Поко. След това още няколко месеца security patch-ове и финал.

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
[-] 1 потребител изказва благодарност на Wreckless за това мнение:
  • icho
Цитирай

А какво е новото в MIUI 11.0.8?
Цитирай

(2020-05-19, 22:22:45)paffkata написа:  А какво е новото в MIUI 11.0.8?
Не знам какво е новото, но мисля, че с тази версия имам проблем с батерията.
Цитирай

И при мен е така-вечер на 100%,сутрин ставам след около 5 часа половина 80%!Нещо не е наред!

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
Цитирай

Определено пада по-бързо

POCO F1
Цитирай

Давайте съвети какво да правим?


Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
Цитирай

Тествайте за дрейн на батерията с BetterBatteryStats или Wakelock Detector.

 
Цитирай

GPS се включва редовно. Това се случва след новия ъпдейт. Проверявайте го често и няма да имате проблем. Другото което забелязах е, че трябва да държа яркостта на дисплея една идея повече за да се вижда нормално.

Pocophone f1
Цитирай

Виж на кое приложение си дал разрешение да включва GPS. Ако си включил функция откриване(намиране) на телефона. Има и опции как да те локализира . С Мобилни и частни мрежи или с GPS или с двете. Не е от ъпдейта а от настройки(персонализация).
Цитирай

От както е купен моя 24.12.2018 до сега всичко е включено и не съм имал проблем...точно от шибания ъпдейт е!Не е нормално за 5-6 на стенд бай да губи 20%...другия вариант при мен е,че от 1 с-ца сложих втора сим???

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
Цитирай

Като гледам телефона на жена ми от 7-8ч SOT с този ъпдейт падна на 4ч, а телефона е на година и половина. Ще погледна тук там дали няма нещо, което да точи батерията.

В този ред на мисли като влезете в менюто на батерията и дадете battery usage най-долу има секция Other, но не показва кои са тези приложения. Идея как може да се разбере?

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай

В статистика на потреблението дава подробна информация за всяко приложение.
Днес излезе стабилна версия на MIUI 12 от xiaomi.eu, но не зная дали да правя всичко отначало, ако я инсталирам или да изчакам OTA обновяване.

https://xiaomi.eu/community/threads/miui...ase.56191/
Цитирай

(2020-06-14, 14:52:22)Joro711 написа:  В статистика на потреблението дава подробна информация за всяко приложение.
Днес излезе стабилна версия на MIUI 12 от xiaomi.eu, но не зная дали да правя всичко отначало, ако я инсталирам или да изчакам OTA обновяване.

https://xiaomi.eu/community/threads/miui...ase.56191/
Какво точно трябва да направим, можеш ли да вметнеш набързо?
Цитирай

В случая нищо, защото информацията е подвеждаща и липсва връзка за изтегляне. Ще чакаме официално обновяване през ОТА. Някъде пишеше, че започва от 13 юли.
Цитирай

   


POCO F1
Цитирай

(2020-07-15, 12:27:57)nikkor2011 написа:  
И  на мене сега ми дойде обновлението

Xiaomi Redmi 5 plus
Цитирай

И при мен пристигна. Мисля, че има леко подобряване на батерията. Някой ползвал ли е Custom ROM?
Цитирай

(2020-07-16, 23:27:31)Joro711 написа:  И при мен пристигна. Мисля, че има леко подобряване на батерията. Някой ползвал ли е Custom ROM?
Аз ползвам къстъм от доста време кажи

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай

И какъв ROM ползваш?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)