Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1 актуализации
#26

На официална страница няма нищо , празно бяло платно .
При вас как е ?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-12-11, 18:33:41)le_baiser написа:  На официална страница няма нищо , празно бяло платно .
При вас как е ?

същото но защото правят нещо по сървъра http://en.miui.com/thread-4849840-1-1.html

Xiaomi POCOPHONE F1


Цитирай
#28

(2018-12-11, 17:52:45)marincho написа:  На кой регион си?

На Испания заради фейс ънлока, но не мисля че има някакво значение?  Rolleyes

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#29

Свален е ъпдейта от страницата , пак е 10.0.6.0
Цитирай
#30

(2018-12-12, 12:07:15)le_baiser написа:  Свален е ъпдейта от страницата , пак е 10.0.6.0

това какво ще рече, понеже аз съм още с Pie?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#31

И аз това питам , явно нещо бъгаво .
Цитирай
#32

Честито! Нямам наблюдения как е.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Pocophone f1
Цитирай
#33

Пиши след няколко дни Мен повече ме интересува как се държи батерията
Цитирай
#34

Да ни е честита девятката. И аз я сложих.
Цитирай
#35

И аз я сложих в деня който видях че е излязла в XDA , засега освен липсата на опцията да се скрие досадния "notch" и може би или така ми се струва на мен батерията пада по-бързо една идея , други ядове не съм срещнал.

HTC Wildfire - rooted s-off . ROM -  CyanogenMod.  7.1 .0.1 - buzz 2.3.7
HTC Desire X White - Rooted myONEdx+ RC1.0  4.1.1
Asus Memopad HD7 - Rooted Stock JB 4.2.2
Samsung Galaxy S5 SM-G900F - 5.0 Lolipop Stock Unrooted (still )
Цитирай
#36

За сега не виждам разлика в батерията. В момента съм на 87% с 2:04ч сот и 9ч ползване
Цитирай
#37

Колеги, опцията Ambient display работи ли при вас?

POCO F1
Цитирай
#38

(2018-12-15, 17:24:21)lavazza написа:  Колеги, опцията Ambient display работи ли при вас?

И аз я включих ,но никакъв ефект все едно не съм включил нищо !!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на danity за това мнение:
  • lavazza
Цитирай
#39

Тази опция е добавена по погрешка. Тя е за AMOLED екрани, с какъвто е примерно Mi8. Затова и не работи. Писаха официално във форума, че са объркали китайците Smile

HTC Magic -> Samsung Galaxy Nexus -> Xiaomi Redmi Note 2 Prime -> Xiaomi Redmi Note 4X -> Samsung Galaxy J7 (2017) -> Xiaomi Pocophone F1 -> Xiaomi Poco F3 8GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на TyRsEn за това мнение:
  • lavazza
Цитирай
#40

(2018-12-15, 22:42:01)TyRsEn написа:  Тази опция е добавена по погрешка. Тя е за AMOLED екрани, с какъвто е примерно Mi8. Затова и не работи. Писаха официално във форума, че са объркали китайците Smile

Малко уточнение ..."Добавена" е грешен термин ...по скоро "оставена" или "забравена" са точните ...покото ползва ром от ми8, който се "напасва" към него ...
Цитирай
#41

Това къде го гледате. Аз що не го намирам .амбиента. на 10.1.3 и на ядро 9 съм..
Цитирай
#42

Написах "добавена", защото в предния софтуер я нямаше Smile

Опцията се намира в "Настройки" -> "Дисплей" -> "Дисплей, открояващ важни неща". Ако си с БГ превод.

HTC Magic -> Samsung Galaxy Nexus -> Xiaomi Redmi Note 2 Prime -> Xiaomi Redmi Note 4X -> Samsung Galaxy J7 (2017) -> Xiaomi Pocophone F1 -> Xiaomi Poco F3 8GB
Цитирай
#43

До месец Pocophone F1 ще получи запис на 4K 60 fps видео. За повече инфо тук

 
Цитирай
#44

Дългоочакваният ъпдейт на Pocophone F1, който ще добави 4K видеозапис при 60 кадъра в секунда, ще се появи през февруари. Новината бе разкрита от мениджъра на POCO India Манмохан Чандолу, който в допълнение потвърди, че до две седмици ще е налична нова стабилна версия на MIUI 10 за телефона. С нея потребителите ще получат опция за видеозапис при 960 кадъра в секунда и нощен режим на камерата, а освен това ще бъдат отстранени проблемите с работата на дисплея и повишената консумация на енергия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • lavazza
Цитирай
#45

Дойде ми ОТА 10.2.2.0 преди малко. Декемврийски секюрити пач, найт шот на камерата и слоумоушън на 960fps Smile
Цитирай
#46

При мен също дойде току-що!

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай
#47

Сега прочетох и при мен е дошъл, даже го инсталирам. Ползвам регион Индия.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#48

Здравейте. Всички ли сте регион Индия? Аз съм България и нищо не е пристигнало. И има ли плюсове и минуси ако сменя региона?
Цитирай
#49

Вчера докато бях на мобилни дани ми излезе новата актуализация Вечерта като се прибрах и сложих телефона на wifi да я изтегля нея я нямаше Пробвах горе от трите точки но нищо не излиза
[-] 1 потребител изказва благодарност на esm за това мнение:
  • artanes
Цитирай
#50

#Cuprac на регион България нямаш лицево разпознаване. Регион Индия ще ти е само в плюс.
И при мен изчезна новата актуализация, явно са я спрели заради проблеми.

Pocophone f1
[-] 1 потребител изказва благодарност на pavlin0 за това мнение:
  • Cuprac
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)