Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1 актуализации

(2020-09-05, 13:38:37)Wreckless написа:  Изглежда има драма с прегряване в следствие на MIUI 12. Източник:
https://www.notebookcheck.net/MIUI-12-ro...429.0.html

Я го видим и Октомври, я не. Трудно ми е да повярвам, че има толкова проблеми с оптимизацията на флагшип телефон от преди 2 години, който дори и по днешни стандарти е с доста силен хардуер. Може би се надяват в чакането някой да скочи и дас и купи F2 Pro Smile

Няма такова нещо като прегряване на телефона. От близо месец съм със MIUI 12 и не съм имал проблеми до сега.

Poco F4 GT 12/256
[-] 1 потребител изказва благодарност на sexyboy1914 за това мнение:
  • icho
Цитирай
Аксесоари

Ето скрийншот от телефона. MIUI 11. Максимална дължина на 4К видео - 8 мин. Загря на втората минута. На десетата се появи това
   
Цитирай

Честит празник, уважаеми другари и другарки!

https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QEJM...3_10.0.zip
[-] 2 потребители изказват благодарност на Joro711 за това мнение:
  • icho, Wreckless
Цитирай

Само за бета тестери?При мен не тръгва!

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
Цитирай

Ще се чака още...и при мен не тръгва Smile Голяма клизма ще е този ъпдейт...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай

Да, радостта беше много кратка. [Изображение: c2a2c627959230bbc290f80e5f828a27.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на Joro711 за това мнение:
  • Wreckless
Цитирай

И септември почти си отиде, но все още няма актуализация. Половин година обещания и накрая нищо.
Цитирай

Писаха , че ще има още забавяне , заради празниците им(но мисля, че само си търсят оправдание).
Цитирай

Най-неприятното е, че доста по-евтини модели вече получиха MIUI 12. А Pocophone F1, който струваше двойно и тройно повече не получава нищо.
Цитирай

Прекалено бързо трупат нови и нови модели за да са в крак с тенденциите, но пък за сметка на това явно не разширяват(или поне крайно недостатъчно) екипите , които се занимават с поддръжката. Не е проблема само с Xiaomi, но ние имаме нашите си наблюдения. Не съм очаквал много, от евтин модел с такъв хардуер и качество, но и аз вече мисля че трябва да се понапънат малко повечко. Поне да обявяват реални срокове за важните актуализации, че стана малко несериозно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • Joro711
Цитирай

Направо се наакаха зверски, Андроид 11 излезе, MIUI 13 се разработва вече, ние се надяваме да получим ъпдейт които телефони за по 300 лв имат вече от месеци. Доста несериозно....

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
[-] 1 потребител изказва благодарност на Wreckless за това мнение:
  • Joro711
Цитирай

И като получите Андроид 11 какво? Телефона ви ще стане нов? Или ще почне да снима по-хубаво.. или ще стане по-бърз? Каква е тази малоумна мания да имате по-нов андроид не знам... аз даже съм забранил ъпдейтите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hippy за това мнение:
  • redsys
Цитирай

(2020-09-30, 10:56:48)hippy написа:  И като получите Андроид 11 какво? Телефона ви ще стане нов? Или ще почне да снима по-хубаво.. или ще стане по-бърз? Каква е тази малоумна мания да имате по-нов андроид не знам... аз даже съм забранил ъпдейтите.
Pocophone F1 не се очаква да получи Android 11, поне официално. А MIUI 12 все някога ще кацне и на този модел, като и той, най-вероятно, ще е последен голям ъпдейт за този модел.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Joro711
Цитирай

(2020-09-30, 10:56:48)hippy написа:  И като получите Андроид 11 какво? Телефона ви ще стане нов? Или ще почне да снима по-хубаво.. или ще стане по-бърз? Каква е тази малоумна мания да имате по-нов андроид не знам... аз даже съм забранил ъпдейтите.
Първо, този телефон изобщо няма да получи Андроид 11. Второ, предполага се, че с всяка нова версия се изчистват програмни грешки, подобрява се сигурността и се добавят нови функции.
Цитирай

Те от както е излезнал телефона,стоковата версия е пълен шит и бъгня,отдавна използвам къстъм версиите и съм много доволен .Бях с МIUI 12 не е кой знае какво в момента съм с AOSP андроид 11 и съм много доволен

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
[-] 1 потребител изказва благодарност на niteone за това мнение:
  • Joro711
Цитирай

(2020-09-30, 11:48:47)niteone написа:  Те от както е излезнал телефона,стоковата версия е пълен шит и бъгня,отдавна използвам къстъм версиите и съм много доволен .Бях с МIUI 12 не е кой знае какво в момента съм с AOSP андроид 11 и съм много доволен

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
От кои други версии си останал доволен, защото напоследък и аз започнах да се замислям за нещо различно от MIUI?
Цитирай

(2020-09-30, 10:56:48)hippy написа:  И като получите Андроид 11 какво? Телефона ви ще стане нов? Или ще почне да снима по-хубаво.. или ще стане по-бърз? Каква е тази малоумна мания да имате по-нов андроид не знам... аз даже съм забранил ъпдейтите.

Е това, че ти си динозавър и нямаш интерес към нови функции, интерфейсни подобрения и т.н. не значи че и другите не трябва да имаме Smile Но да ти отговоря на въпросите - да, с нова версия камерата снима по-добре, става по-бърз, оптимизирано използване на батерията....мога да продължавам ако искаш?

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
[-] 2 потребители изказват благодарност на Wreckless за това мнение:
  • Joro711, milss
Цитирай

(2020-09-30, 13:12:12)Joro711 написа:  От кои други версии си останал доволен, защото напоследък и аз започнах да се замислям за нещо различно от MIUI?
В момента ползвам AEX android 11,иначе CRDroid,Pixel expirience и т.н. въпрос на вкус

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
[-] 2 потребители изказват благодарност на niteone за това мнение:
  • Joro711, redsys
Цитирай

И на мен ми писна от Miui и лъжите им. Сложих преди седмица на моят MI 8 LineageOS 17.1. Еми искам да ви кажа, че няма и да слагам MIUI 12. Телефона се прероди.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milenorcev за това мнение:
  • Joro711
Цитирай

(2020-09-30, 10:56:48)hippy написа:  И като получите Андроид 11 какво? Телефона ви ще стане нов? Или ще почне да снима по-хубаво.. или ще стане по-бърз? Каква е тази малоумна мания да имате по-нов андроид не знам... аз даже съм забранил ъпдейтите.

Малоумно е изказването ти, а не манията за ъпдейти. 
Ползвай си Хуявея и не се притеснявай за Xiaomi. Aко на някой не му хареса ъпдейта или глобалната версия винаги може да флашне нещо друго.
При херметиците Хуявей това е невъзможно.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • extremee13
Цитирай

Много се нажижи обстановката. Колегата не отрича ъпдейтите. След като ги няма и да викаме из форумите нищо няма да се промени. Това бе идеята на колегата и аз подкрепям. Има си канали и начини да се оплакваме от работата на дадена фирма. Пускайте отзиви към производителя, колкото и да е глас пустинен в повечето случаи, Те се съобразяват с общественото мнение до колкото им стигат силите. Колкото повече отзиви, толкова по ранен етап за решаване на проблема.
Цитирай

(2020-09-30, 19:12:40)redsys написа:  Много се нажижи обстановката. Колегата не отрича ъпдейтите. След като ги няма и да викаме из форумите нищо няма да се промени. Това бе идеята на колегата и аз подкрепям. Има си канали и начини да се оплакваме от работата на дадена фирма. Пускайте отзиви към производителя, колкото и да е глас пустинен в повечето случаи, Те се съобразяват с общественото мнение до колкото им стигат силите. Колкото повече отзиви, толкова по ранен етап за решаване на проблема.
Аз лично нямам проблем. Просто констатирах, че половин година чета непрекъснато за MIUI 12, но все не идва и не идва. Дразнещо е самото очакване. Не е нормално такава фирма с милиони продажби да не може да си организира нещата и да посочва ясни и точни срокове за актуализация на продуктите си.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Joro711 за това мнение:
  • esil2, redsys
Цитирай

Ама какво miui 12, какви 5 лева за поко ф1....
Покото си е със собствен лаунчър и дори да дойде няма да има визуално нищо общо с 12-ката.
Просто си се радвайте на машинките и имайте предвид, че апаратите са си на 2+ години

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай

Между другото някой пробвал ли е версията за Русия?

https://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QEJR...6_10.0.zip
Цитирай

Който му е толкова зор да отключва буутлоудъра и дс слага Miroom или xiaomi.eu 100 пъти по добри са от оригиналните версии за поко и не е много сложно,а и са изчистени от ненужните работи

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)