Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1 актуализации

Не е лоша MIUI 12.
Пооправили са бъговете от 11-ката.
Имам приятел, който е с 10-ката още и е супер доволен.
Цитирай
Аксесоари

Най-после! Да се надяваме, че всичко ще бъде наред. [Изображение: 40f92ad26a0206288c1304d8864c1237.jpg]

Има го и като файл.

https://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QEJM...a-10.0.zip
[-] 3 потребители изказват благодарност на Joro711 за това мнение:
  • icho, milss, Wreckless
Цитирай

На кой регион ти излезе? При мен няма нищо.

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
[-] 1 потребител изказва благодарност на Wreckless за това мнение:
  • icho
Цитирай

Винаги съм бил на регион България. Видях в Телеграм, че е излязла новата версия, проверих в телефона и наистина е така.
Цитирай

Инсталирах го от линка и потвърждавам, че бачка Smile

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
[-] 2 потребители изказват благодарност на Wreckless за това мнение:
  • icho, Joro711
Цитирай

И аз я сложих,за Joro 711 една голяма[Изображение: d85b74153a007d8c4acc8726a6acad70.jpg]

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на icho за това мнение:
  • Joro711
Цитирай

Колеги, свалям 2 версии на 12ката. Едната от линка тук и една от друго място. Коя да сложа ? Имат разлика в разМера двойно.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Sony Ericsson p900->HTC HD2->HTC One S-> Sony Z3->Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

(2020-10-14, 11:35:34)orientex написа:  Колеги, свалям 2 версии на 12ката. Едната от линка тук и една от друго място. Коя да сложа ? Имат разлика в разМера двойно.
По малката-работи!

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
Цитирай

Имах свалена и пълната версия, за разлика от преди, сега вече няма проблем да се инсталира. Вече не изписва, че е бета версия,но още вчера инсталирах малката и първите ми впечатления са, че работи доста бързо спрямо 11.
Цитирай

Споделям същите впечатления, работи бързо и мазно. Отне 1-2 рестарта на телефона при мен да захапе и да тръгне плавно, иначе малко накъсваше точно след инсталацията.

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
[-] 1 потребител изказва благодарност на Wreckless за това мнение:
  • Joro711
Цитирай

(2020-10-14, 12:57:23)Wreckless написа:  Споделям същите впечатления, работи бързо и мазно. Отне 1-2 рестарта на телефона при мен да захапе и да тръгне плавно, иначе малко накъсваше точно след инсталацията.
И при мен стана същото. Непосредствено след обновяването се появи някакъв лаг, но след това изчезна. Довечера ще видя колко батерия ще остане и ще споделя впечатления.
Цитирай

Сложих малката , изглежда не лошо . Новия контрол център ми допада засега . Малко си поиграх отново да си настроя всички нотификейшъни ( главно за заключен екран да не излизат), че ги слага по дефолт отново. СМенили са логото при стартиране - вече пише само POCO.
За батерията ще видя след 3 4 дни Smile

Sony Ericsson p900->HTC HD2->HTC One S-> Sony Z3->Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

Отзиви за батерията трябва да се дават след минимум 4-5 зареждания
Цитирай

Съгласен съм, но в крайна сметка колко часа екран правите с този телефон, защото при мен със сигурност и с тази версия не са повече от 5?
Цитирай

(2020-10-15, 19:25:25)Joro711 написа:  Съгласен съм, но в крайна сметка колко часа екран правите с този телефон, защото при мен със сигурност и с тази версия не са повече от 5?
Толкова.
А и тази версия започва трагично.
Това се случва като натисна уолпейпър в настройки.[Изображение: e83a52cf0ebd6ba2c3ee027065782b19.jpg]
Цитирай

При мен си е нормално. Бъгове не се съм забелязал за сега, но не го ползвам много.

1916 
Цитирай

Както вече писах, преди няколко дни инсталирах MIUI 12 и много бързо приключих с него. Вече съм с Pixel Experience Plus и не мисля да се връщам обратно.

Изпратено от моят M2007J20CG с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-10-19, 22:29:46)Joro711 написа:  Както вече писах, преди няколко дни инсталирах MIUI 12 и много бързо приключих с него. Вече съм с Pixel Experience Plus и не мисля да се връщам обратно.

Изпратено от моят M2007J20CG с помощта на Tapatalk

Ще споделиш ли защо? Какви проблеми срещна с MIUI 12? Питам, защото жена ми е с Поко Ф1 и за момента нарочно не го ъпдейтвам.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай

Аз пък не съм срещнал никакъв проблем за момента с MIUI 12. Батерията е малко по-зле, но е очаквано предвид новите транзишъни и анимации. Не съм имал проблем с някое приложение и не съм срещнал някакъв жесток бъг. Ползвам го вече седмица.

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
[-] 2 потребители изказват благодарност на Wreckless за това мнение:
  • hamilcar, icho
Цитирай

(2020-10-19, 22:29:46)Joro711 написа:  Както вече писах, преди няколко дни инсталирах MIUI 12 и много бързо приключих с него. Вече съм с Pixel Experience Plus и не мисля да се връщам обратно.

Изпратено от моят M2007J20CG с помощта на Tapatalk

Колега и на мен ми е едвало много пъти да сложа custom rom, но ми допада на камерата, че вади дата и чад не помня в къстъм ромовете имаше ли го , катоп опция? Също така ми допада на MIUI указателя и диалера понеже къстом ромовете ползват гугъл диалер. Допада ми, че показва от къде ми се обаждат БГ и т.н. докато с гугъл диалера не ми показва . Тествал съм не малко ромове за спорта на моя Redmi Note 3 Pro. Иначе на Poco F1 все още съм с MIUI 12 EU.

Xiaomi 12T/8/128
Цитирай

Телефончетата ни са ни стари и за това  лази батерията. Сега ми е интересно дали Poco f1 ще е по пъргаво с 12 ката от Redmi note 9.

Motorola CLIQ Android 2.1>>>LG-GT540 CyanogenMod 7.0.2 (SwiftDroid) - Android 2.3.3 - v2.0 M3>>>Xperia Neo - Android 2.3.3
>>>>LG Optimus L 7II .>>>Sony M4 AcuaDual>>>Xiaomi Redmi 3 Pro
Цитирай

Pocophone F1 като хардуер няма нищо общо с това Redmi и е съвсем естествено да работи по-бързо от него.
Цитирай

При мен има проблеми с тази 12-ка. За сега съм видял, че Mi Видео не работи и не можах да го намеря в Google Play за да го активирам, както направих с Mi Bowser и трябваше да тегля плеър от Google play за да мога да си пускам дори клипчета, които съм заснел с телефона. Също така ми се появиха 2 икони на настройки...явно едната(пак неактивна) от 11-ката, а другата(активна) от 12-ката.А и календара го нямаше и трябваше да го изведа като икона на дисплея Не можах да си го обесня...явно не всичко се е заменило както трябва ли...и аз не знам.При смяната от 10-ка на 11-ка нямаше никакви подобни проблеми Някой друг има ли подобни проблеми с 12-ката?
Цитирай

MIUI 12.5 https://www.ixbt.com/news/2020/12/13/xia...8.amp.html
[-] 1 потребител изказва благодарност на esm за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай

Дайте помощ телефона ми умря. След застиване на екрана натиснах пауьр бутона за рестарт и повече не иска да се включи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)