Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1 актуализации
#76

Ами така погледнато не е зле


Прикачени файлове Миниатюри
   

Pocophone f1
Цитирай
Аксесоари
#77

(2019-01-27, 11:56:08)pavlin0 написа:   Те и двете програми са платени. Съжалявам, но не ми се дават пари.
Безплатно Wakelock Detector - Google Play
Безплатно след регистрация  BetterBatteryStats - оттук

 
Цитирай
#78

Ако не четеш руски може и от оригиналната тема в XDA да си свалиш .апк-то.

https://forum.xda-developers.com/showthr...?t=1179809
Цитирай
#79

(2019-01-29, 19:38:44)mkoev написа:  Ако не четеш руски може и от оригиналната тема в XDA да си свалиш .апк-то.

https://forum.xda-developers.com/showthr...?t=1179809

Благодаря

Pocophone f1
Цитирай
#80

задължителен ли е рута за инсталирането му?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#81

Някакви впечатления за 10.0.4.0 ъпдейта?
Цитирай
#82

Някой нещо?
Цитирай
#83

Лично аз в момента съм на 10.2.2.0

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#84

Pocophone F1 вече снима 4K видео при 60 FPS: 

[Изображение: d0c3ec51b320fd5236e8355a5d37c420-full.jpg] 
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#85

(2019-03-06, 11:50:23)NoMaD написа:  Pocophone F1 вече снима 4K видео при 60 FPS: 

Източник: >>>>>>

Айде да го пускат вече този ъпдейт, че с тези изчезващи нотификации направо ми се взе здравето

Google Pixel 6a
Цитирай
#86

(2019-03-06, 13:22:43)slavkov написа:  Айде да го пускат вече този ъпдейт, че с тези изчезващи нотификации направо ми се взе здравето

В новия пак ще изчезват ...
Цитирай
#87

(2019-03-06, 13:24:29)bodonance написа:  В новия пак ще изчезват ...

Мернах някъде, че някаква магария с часовника били измислили. 
Ще видим

Google Pixel 6a
Цитирай
#88

(2019-03-06, 13:28:48)slavkov написа:  Мернах някъде, че някаква магария с часовника били измислили. 
Ще видим
С последната бета съм и нещата са същите ... дано до финалната версия го променят, но към момента не залагай големи очаквания ...
[-] 1 потребител изказва благодарност на bodonance за това мнение:
  • slavkov
Цитирай
#89

Няма да прокопсат по този начин. Сега вървят нагоре продажбите, но това е заради първи телефон xiaomi.
Аз лично, втори такъв няма да си купя, предполагам и едно 80% от останалите с първи опит.
Жалко.
Цитирай
#90

(2019-03-06, 13:30:36)bodonance написа:  С последната бета съм и нещата са същите ... дано до финалната версия го променят, но към момента не залагай големи очаквания ...
А поне проблема с sd картата оправили ли са го?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#91

(2019-03-06, 20:29:11)slavkov написа:  А поне проблема с sd картата оправили ли са го?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Не знам за такъв проблем ...но аз никога не съм бил със стабилен ром изключая 3-4 дни в началото като излезе от кутията и още беше стария андроид ...
С бетите съм и нямаМ никакви проблеми с сд картата.

@marincho не знам какво визираш в "така" и за какво прокопсване става въпрос, но шошо имат неща които предлагат които никой друг телефон не може да ги предложи на такава цена ... Отделно кое е първото? Миуи слагах на галакси с1 навремето ... преди 9 години ...и тогава ги имаше ...
Цитирай
#92

(2019-03-06, 20:29:11)slavkov написа:  А поне проблема с sd картата оправили ли са го?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Кой? Че на всеки няколко дни губи разрешенията и не може да се пише на нея? И че докато бях настроил камерата да записва на нея, на всеки 2-3 дни при опит да отворя камерата и да снимам, тя показваше размазан екран и само с рестарт се отваряше? Ще те разочаровам, но не е оправен. Не вярвам и някога да ги оправят двата проблема. Проблема с писането върху СД картата се решава с рестарт или с демонтиране и монтиране от настройки.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#93

Аз съм с глобалния стабилен и досега не съм имал проблеми със сд картата.
Цитирай
#94

При мен проблемът с sd картата е свързан с възпроизвежданеъо на филми. Само рова държа там. Avi-та, mkv... Няма значение. В един момент просто ме изхвърля примерно vlc-то и край. Може на 10тата мин, може на 10тата сек.
Освен това като прехвърлям с кабел от комп-тръгва на макс скорост да прехвърля и започва постепенно да нама лява... И накрая запецва и дава грешка.
След рестарт се пооправят нещата

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#95

(2019-03-06, 20:38:50)bodonance написа:  @marincho не знам какво визираш в "така" и за какво прокопсване става въпрос, но шошо имат неща които предлагат които никой друг телефон не може да ги предложи на такава цена ... Отделно кое е първото? Миуи слагах на галакси с1 навремето ... преди 9 години ...и тогава ги имаше ...
"Така", е да ползват глобалния ром за бета тест на бетата и обратното. А бъговете да са безброй и в двете. Няма оправия. Едни известия не могат да оправят.
Прокопсване, е да задържат увеличения пазарен дял, който пък е следствие от първи телефон на марката. На въпроса ти - първи и последен мяу телефон имах предвид.
Да не говорим, че като кажеш да не спира приложения и да не икономисва от батерия, да вземе пък да го приеме. Имам 1(едно) нормално работещо приложение, от пет или шест, които искам да не спират. Случайно, или не, приложението е amazfit watch. И е изключително агресивно - стартира за под секунда от затварянето му. Всичко друго със същите настройки е "приспано"...
Знам, че в рекламната им стратегия, издръжливостта на батерията е един от основните им козове. Ама нема нужда.
Предлагат хардуер, на наистина добра цена. Но с бъгавия софтуер, който върви в комплекта, това няма особено значение.
Цитирай
#96

Друг бъг, който ме дразни е, че виждам че има известие по значката на иконата (то само по това разбирам Bu) , отварям приложението, затварям, но на значката продължава да си стои номера с броя на известията. Трябва да дръпна щората и да натисна известието от панела за известия за да се махне номера. Още един бъг - Пиша както сега във форума, трябва да кача снимка в сайт за снимки и тук да постна линк. Отварям нов таб със сайта за снимки, качвам, копирам линка, връщам се в таба с отворения форум за да постна линка и виждам, че половината от писането ми го няма. Отказах се да пиша повторно, тъй като трябваше да тръгвам за работа. Ползвам Хром и е заключен в РАМ паметта.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#97

Айде да видим какво са надробили....
[Изображение: 25f94bce53b7dae3b638b2e31942ab7e.jpg]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#98

(2019-03-06, 22:06:37)vargala81 написа:  Още един бъг - Пиша както сега във форума, трябва да кача снимка в сайт за снимки и тук да постна линк. Отварям нов таб със сайта за снимки, качвам, копирам линка, връщам се в таба с отворения форум за да постна линка и виждам, че половината от писането ми го няма. Отказах се да пиша повторно, тъй като трябваше да тръгвам за работа. Ползвам Хром и е заключен в РАМ паметта.
Това е бъг на хрома. Може да си копираш всичко в клипборда, преди да отвориш нов таб. А може и да не ползваш хром, особено за форумите където тапаталка е по-удачен.
Цитирай
#99

(2019-03-08, 15:37:01)joring написа:  Това е бъг на хрома. Може да си копираш всичко в клипборда, преди да отвориш нов таб. А може и да не ползваш хром, особено за форумите където тапаталка е по-удачен.
И в тапата се случва рядко това ...
В предната бета имаше ядове с бързото включване на фенерчето ... Говоря за 9.3.1 ... В 9.3.7 е фикснато ... Друго съществено не намирам ...
Цитирай

Има нова настройка, която позволява да останеш на заключен екран. При двоен тап разпознава лицето и чак като плъзнеш по екрана тогава отключва. Лично аз не мисля да я ползвам, но е добре че я има.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)