Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1 актуализации

Днес си дръпнах 10.3.4.0 - от регион Индия. И пак си го върнах на регион Русия - заради Темите . Фейс ънлока си работи. Това Гейм Турбо са го набутали при програмите, колко турбинира за сега не ми е ясно. Пък колко боклуци ми навря. ЮС браузери , Опери ,Нетфликсове.
И Да - камерата има 4К на 60 . За батерията...ще видим пак какво са скопосали.
Цитирай
Аксесоари

След като смених региоана на Индия, ведана ми дойде ъпдейт на 10.3.4.0

POCO F1
Цитирай

Мега зле е батерията с последния стейбъл. Добре че е голяма по принцип Smile

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай

(2019-04-14, 22:52:54)vargala81 написа:  Минавайте на бета. Колкото и да не ви се вярва, там бъговете ги фиксват по-бързо и е по-стабилен от уж стабилния Big Grin


Никъде в ъпдейтера не намирам опция за локално инсталиране на zip файл.
Цитирай

(2019-04-17, 20:52:30)anatol06 написа:  Никъде в ъпдейтера не намирам опция за локално инсталиране на zip файл.

Чукни 7-8 пъти на голямата десетка и след това провери. Трябва да се е появила опцията.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • anatol06
Цитирай

(2019-04-17, 21:09:00)vargala81 написа:  Чукни 7-8 пъти на голямата десетка и след това провери. Трябва да се е появила опцията.

Получи се. Благодаря много. Тази опция пък кога са я добавили. Не я знаех.

(2019-04-14, 22:52:54)vargala81 написа:  Минавайте на бета. Колкото и да не ви се вярва, там бъговете ги фиксват по-бързо и е по-стабилен от уж стабилния Big Grin

@vargala81 ти през ъпдейтера ли инсталира бета. И получаваш ли ъпдейти през ОТА или всеки път ги инсталираш ръчно.
Цитирай

(2019-04-17, 21:22:00)anatol06 написа:  Получи се. Благодаря много. Тази опция пък кога са я добавили. Не я знаех.


@vargala81 ти през ъпдейтера ли инсталира бета. И получаваш ли ъпдейти през ОТА или всеки път ги инсталираш ръчно.

През ъпдейтера, да. Но ще ти ресетне телефона. Също през ъпдейтера съм се връщал и на стейбъл и после пак инсталирах бета. Ъпдейтите си идват ОТА почти всеки петък/събота. Не идват само когато имат някакъв празник. Съвет от мен - не връщай никакъв backup, инсталирай и настройвай все едно е нов телефон. Аз върнах първия път backup и се появиха няколко бъга. Не работеше запазването на клип с 240 fps Swolmotion, анимациите в началния екран се прецакаха и иконите премигваха и др. които не помня вече.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • anatol06, slavkov
Цитирай

От къде мога да дръпна Бета версия. В официалния сайт има само стабилна версия .... OPS намерих го ... Smile

POCO F1
Цитирай

От XIAOMI спряха бета версията MIUI 10 Global 9.5.9 и върнаха старата на официалния им сайт - Version: 9.4.26 (MIUI10) .

POCO F1
[-] 1 потребител изказва благодарност на nikkor2011 за това мнение:
  • vargala81
Цитирай

Много бети, много нещо... Стейбълите нещо ги забравиха.
Бетите достатъчно стабилни ли са за ежедневно ползване на основен телефон?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай

Стабилен само със стабилен ром, за разработчици, няма стабилен. . . . , макари се държат по стабилно от стабилния в повечето случаи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • slavkov
Цитирай

Отзиви за 10.3.4.0
Цитирай

Аз я карам само на Бети на последък и нямам плаквания.Телефона се държи стабилно пък и получавам актуализации доста по често.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай

Последната бета нещо тъча не ми харесва ... като играя пъпг след 20 мин загрява телефона и почва да си мести човека на където иска ... иначе батерията си държи по добре от старите бети версии... гледам в с.ми.сом форума има бая оплаквания с тъча и някои дават съвети да минаваме на пиксел ром там нямяло лаг нямало проблем с тъча
Цитирай

Аз ползвам Siberia OS със simple kernel-a който идва и съм много доволен,преди това бях с franco kernel който от към батерия е чук но ползва драйвърите на последната бета и тъча нестава пробвайте Smile

Изпратено от моят Poco F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай

Новият ъпдейт бави ли се или така ми се струва?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай

Има официално изявление, че ъпдейтите на Покото вече няма да са толкова редовни и ще са по-скоро за бъг фиксове. Следващия ъпдейт се очаква да е края на юни/началото на юли.

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
[-] 1 потребител изказва благодарност на Wreckless за това мнение:
  • slavkov
Цитирай

Толкова ли мислят че е добре pocoto та няма да има чести ъпдейти бълват телефони а не могат да ги поддържат
Цитирай

За тия пари толкова дет се вика Smile
Custom Rom-е нали си има Smile

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

(2019-06-06, 12:25:08)pepuncho написа:  Толкова ли мислят че е добре pocoto та няма да има чести ъпдейти бълват телефони а не могат да ги поддържат
А покото си има собствен екип разработчици и е единствен телефон от бранда немога да разбера ?

Изпратено от моят Poco F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай

(2019-06-06, 01:10:39)Wreckless написа:  Има официално изявление, че ъпдейтите на Покото вече няма да са толкова редовни и ще са по-скоро за бъг фиксове. Следващия ъпдейт се очаква да е края на юни/началото на юли.
Дай линк към официалното изявление.
Цитирай

(2019-06-06, 22:20:44)anatol06 написа:  Дай линк към официалното изявление.

Заповядай:
https://piunikaweb.com/2019/06/04/poco-f...f2-coming/

Alvin Tse - Head of pocophone Global. 

За мен си се брои за официално Smile

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
[-] 1 потребител изказва благодарност на Wreckless за това мнение:
  • slavkov
Цитирай

Направо чудничко...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай

MIUI Developer ROM се фокусира върху нови функции и актуализации седмично; MIUI Stable ROM дава приоритет на стабилността и актуализациите  са на всеки 2 месеца.
Сегашния стабилен дойде през април, следващия през юни. Не виждам да има забавяне.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2019-06-06, 01:10:39)Wreckless написа:  Има официално изявление, че ъпдейтите на Покото вече няма да са толкова редовни и ще са по-скоро за бъг фиксове. Следващия ъпдейт се очаква да е края на юни/началото на юли.
Пише , че се забавя скоростта на актуализациите, а не че няма да са редовни и то на стейбъла.Това е много различно:
"Алвин също публикува тема в подфорума на Poco F1 на Mi Community, където спомена, че компанията планира да забави скоростта на актуализациите на функциите и да се опита да се концентрира повече върху отстраняването на съществуващи критични грешки."
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • vargala81
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)